Gdzie zobaczyć premierę iPhone 14? Będzie transmisja LIVE

Premiera iPhone 14, iPhone 14 Pro, Apple WatchPro, Watch Series 8 oraz nowych słuchawek AirPods. Po serii przecieków w prasie i na portalach czas na konkrety. 7 września 2022 odbędzie się premiera najnowszych urządzeń z Cupertino. Gdzie i kiedy będzie można zobaczyć ją na żywo?

  • Martyna Kowalska
  • /
  • 7 września 2022

Najnowszy iPhone 14 – premiera w sieci

Osoby, które śledzą nowinki techniczne od Apple, zapewne o tym terminie wiedzą doskonale. Warto jednak przypomnieć. W środę, 7 września 2022 o 10:00 czasu kalifornijskiego, czyli o 19:00 czasu polskiego rozpocznie się premiera najnowszych urządzeń ze „stajni” w Cupertino. Zakończą one falę spekulacji i przecieków na temat nowości od Apple. Najwięcej emocji budzi nie tylko iPhone 14, ale także pierwszy Apple Watch Pro, o którym sporo pisano w technologicznych mediach.

Gdzie obejrzeć premierę iPhone? 

Premierę najnowszych iPhonów można zobaczyć na żywo w serwisie YouTube. Jest ona dostępna tutaj:

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

W momencie, w którym przygotowywaliśmy ten artykuł trwało już odliczanie do najważniejszego wrześniowego wydarzenia dla fanów urządzeń mobilnych od Apple oraz napis „Far out”. Czego można się spodziewać? Z pewnością Apple znów zgotuje premierę w konwencji technologicznego show. 

Apple Event – gdzie oglądać

Z wydarzeniem można połączyć się przez stronę główną producenta apple.com, a także w aplikacji Apple TV. Istnieje możliwość dodania wirtualnego wydarzenia do kalendarza oraz przypomnienia o nim. 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!