nr tel.: 22 390 91 05

Inne marki
Rzetelnej Grupy

Rzetelny Regulamin Rzetelny Prawnik Rzetelna Umowa Prawo Konsumenckie Rzetelny Konkurs

Rzetelna Grupa

 • Rzetelny Regulamin

  Rzetelny Regulamin

  Rzetelny Regulamin to platforma certyfikacji sklepów i serwisów internetowych. W ramach Rzetelnego Regulaminu spółka dostarcza przedsiębiorcom, prowadzącym działalność w internecie, kompleksowe usługi prawne wraz z opieką prawną pod kątem zgodności prowadzonego e-biznesu z przepisami prawa, spełnienia obowiązków informacyjnych oraz poszanowania praw konsumenta. Spółka świadczy usługi audytów e-sklepów, zarówno pod kątem przepisów konsumenckich, jak i branżowych, w zależności od asortymentu jaki oferuje e-sprzedawca. Każdy opracowany regulamin jest indywidualnie przygotowany dla konkretnego e-biznesu. Dodatkowym atutem oferowanych rozwiązań jest system ocen i zbierania opinii klientów.

  Certyfikat Rzetelnego Regulaminu buduje zaufanie, wzmacnia wiarygodność i bezpieczeństwo e-zakupów.

  www.rzetelnyregulamin.pl
 • Rzetelny Prawnik

  Rzetelny Prawnik

  Rzetelny Prawnik to usługa skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw, którzy nie posiadają w swoich strukturach działów prawnych, ale potrzebują rzetelnych konsultacji i opinii prawnych na najwyższym poziomie. Usługi świadczone są na jasno określonych zasadach w ramach abonamentu, który precyzuje zakres doradztwa i jego koszt. Model usługi zapewnia przedsiębiorcy wsparcie dedykowanego doradcy, indywidualnie opracowywane umowy i dokumenty prawne, a także bezpieczeństwo finansowe.

  Usługi doradcze w ramach Rzetelnego Prawnika świadczone są m.in. w zakresie prawa: cywilnego, gospodarczego, spółek handlowych, administracyjnego, pracy, telekomunikacyjnego, konsumenckiego, nieruchomościowego oraz ochrony danych osobowych.

  www.rzetelnyprawnik.pl
 • Rzetelna Umowa

  Rzetelna Umowa

  Rzetelna Umowa to usługa skierowana zarówno do przedsiębiorców jak i konsumentów, czyli stron wszelkiego rodzaju umów, realizowana za pośrednictwem elektronicznej platformy. Platforma ta umożliwia przedsiębiorcy generowanie dokumentów spełniających obowiązki ustawowe i udostępnianie ich konsumentowi, a konsumentowi przeglądanie i pobieranie dokumentów. Każdy dokument poświadczony jest podpisem elektronicznym uprawnionego reprezentanta Rzetelnej Grupy wraz ze znacznikiem czasu wskazującym kiedy został podpisany. Dzięki temu obie strony mają pewność, że umowa jest ważna i została zawarta zgodnie z aktualnymi przepisami oraz poszanowaniem praw i obowiązków stron.

  Dodatkowym obszarem w jakim można wykorzystać usługi świadczone w ramach platformy jest kompleksowa ochrona treści i zdjęć prezentowanych na stronach internetowych.

  www.rzetelnaumowa.pl
 • Prawo Konsumenckie

  Prawo Konsumenckie

  Prawo Konsumenckie to serwis poświęcony edukacji konsumentów i przedsiębiorców. Jest zbiorem aktualnie obowiązujących przepisów i ich interpretacji dotyczących szeroko rozumianego handlu, zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w internecie, praw konsumentów i obowiązków sprzedawcy. Serwis to także bogata baza eksperckich publikacji z zakresu prawa konsumenckiego, źródło praktycznych wskazówek dla sprzedawców i kupujących.

  www.prawokonsumenckie.pl
 • Rzetelny Konkurs

  Rzetelny Konkurs

  Rzetelny Konkurs to kompleksowe doradztwo w zakresie organizacji i obsługi konkursów oraz loterii. Eksperci Rzetelnej Grupy wspierają przedsiębiorców na każdym etapie projektu, począwszy od pomysłu, przez zabezpieczenie prawne i techniczne konkursu, zabezpieczenie obsługi uczestników konkursu, kończąc na przyznaniu Certyfikatu Rzetelny Konkurs. Certyfikat podnosi w oczach uczestników wiarygodność konkursu i poczucie bezpieczeństwa.

  Eksperci Rzetelnej Grupy posiadają licencję Nadzorcy Gier Hazardowych wydaną przez Ministra Finansów.

  www.rzetelnykonkurs.pl
 • Izba Gospodarki Elektronicznej

  Izba Gospodarki Elektronicznej

  Nasza firma jako jedna ze 100 firm jest współzałożycielem e-Izby – Izby Gospodarki Elektronicznej. Zadaniem e-Izby jest rozwijanie rodzimego rynku e-commerce. Aktywnie udzielmy się w ramach dwóch grup merytorycznych tj. e-legislacja oraz e-edukacja. Inicjatorami pomysłu utworzenia e-Izby są czołowe firmy działające na rynku e-commerce w Polsce, zaczynając od największych sklepów internetowych, poprzez serwisy usługowe po firmy wspierające branżę od strony technologii i marketingu.

  eizba.pl/pl/o-nas/czlonkowie-i-partnerzy