Kiedy HBO Max pojawi się w Polsce? Platforma zaprezentowała ceny pakietów

HBO GO znika z rynku, a dotychczasowi  i nowi użytkownicy będą mogli skorzystać z oferty HBO Max. Znamy też ceny pakietów oraz datę premiery usługi w Polsce.

  • Mikołaj Frączak
  • /
  • 1 lutego 2022

HBO Max już wkrótce w Polsce

Platforma streamingową HBO Max wystartuje w Polsce 8 marca 2022 roku. Należąca do koncernu WarnerMedia, wystartuje w Polsce już 8 marca 2022 roku. Dotychczasowi użytkownicy HBO GO zostaną automatycznie przeniesieni do HBO Max.

Jak zapewnia HBO filmy Warner Bros. będą dostępne w HBO Max już 45 dni od ich premiery kinowej bez dodatkowych opłat.

Ceny HBO Max

Jeśli jesteście subskrybentami HBO GO to otrzymacie zniżkę 33 proc. od miesięcznej ceny subskrypcji HBO Max. Poza tym platforma przygotowała spory pakiet zniżek.

Dotychczasowy koszt subskrypcji serwisu HBO GO w Polsce, wykupionej bezpośrednio, wynosił 24,90 zł miesięcznie. Po uruchomieniu platformy HBO Max na polskim rynku koszt miesięcznej subskrypcji będzie wynosił 29,99 zł.

Aby uczcić start HBO Max została przygotowana oferta specjalna, w ramach której użytkownicy otrzymają na zawsze zniżkę 33 proc. od miesięcznej ceny. Nowi użytkownicy będą mogli skorzystać z promocyjnej zniżki, jeżeli wykupią subskrypcję w serwisie do dnia 31 marca br. włącznie.

Dotychczasowi użytkownicy HBO GO, subskrybujący serwis bezpośrednio, zostaną automatycznie przeniesieni do HBO Max, a cena ich subskrypcji będzie wynosić jedynie 19,99 zł miesięcznie. Po 31 marca 2022 r. dodatkowo wprowadzony zostanie także roczny plan subskrypcji HBO Max w cenie 234,99 zł, w ramach którego użytkownicy otrzymają dostęp do biblioteki serwisu na rok w cenie jedynie ośmiu miesięcy. Aby być na bieżąco i zyskać dostęp do HBO Max już od pierwszego dnia działania platformy, należy wejść na stronę: http://www.hbomax.com.

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Czym jest trojan bankowy i czy może być groźny?Czym jest trojan bankowy i czy może być groźny?Mikołaj Frączak

HBO Max "winne" blokadzie części telewizorów?

Masz stary telewizor? HBO GO nie będzie działać, aby klienci mieli lepszą jakość usług. Wielu użytkowników HBO niedawno mogło się bardzo zdziwić, oglądając specjalny komunikat podczas uruchamiania aplikacji streamingowej HBO GO. Okazuje się, że platforma nie obsługuje starszych systemów. Wszystkiemu winne jest właśnie HBO Max, ponieważ jego dystrybutor chce nadawać usługę w jak najlepszym wydaniu.

HBO uprzejmie informuje [OFICJALNY KOMUNIKAT]

- Uprzejmie informujemy, że aplikacja HBO GO nie będzie już obsługiwać niektórych starszych wersji systemów operacyjnych na niektórych urządzeniach w celu zapewnienia naszym subskrybentom bezpieczeństwa, niezawodności i prawidłowego działania aplikacji. Pomocna może okazać się aktualizacja systemu operacyjnego lub skorzystanie z innych wspieranych urządzeń. Informacja na temat tej zmiany była dostępna w naszym FAQ jak i również w przypadku klientów bezpośrednich były wysyłane maile z informacją o nadchodzącej zmianie w kwestii wspieranych urządzeń. Jeśli chodzi o klientów, którzy posiadają konto na naszej platformie poprzez operatora — operator informował o powyższych zmianach – brzmi oficjalny komunikat w tej sprawie.

Gdzie można do 8 marca oglądać HBO GO?

HBO GO jest dostępne na szerokiej i ciągle poszerzającej się gamie platform i urządzeń. Obecnie możesz korzystać z usługi na następujących platformach: PC i MAC, iPhone, iPad, smartfony i tablety z systemem Android, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android Smart TV oraz Sony PlayStation 4. HBO GO jest też kompatybilne z Apple TV 4, Airplay i Chromecast.

Które urządzenia Apple są obsługiwane?

Obsługiwane są Apple iPhone / iPad / iPod Touch z oprogramowaniem iOS 12.2 i nowszym. Możesz także korzystać z HBO GO na Apple TV 4. generacji.

Które urządzenia z Androidem są obsługiwane?

Aplikacja HBO GO jest dostępna na telefony i tablety z Androidem od głównych producentów. Wymagany jest system operacyjny 8.0 lub nowszy.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!