myPhone Tango LTE. Nowe wcielenie kultowej „klapki" już dostępne

myPhone Tango LTE to wyjątkowo elegancki telefon z kultową klapką – idealne rozwiązanie dla wielbicieli klasyków i wygodnych, praktycznych urządzeń.

  • Michał Górecki
  • /
  • 27 czerwca 2022

myPhone to niezwykle znana marka, ale raczej kojarzona z telefonami sprzed lat, a nie nowoczesnymi smartfonami i flagowcami znanymi nam z Apple czy Samsunga. Nie zawsze jednak wszyscy zainteresowani są zakupem telefonu z górnej półki. Wiele osób poszukuję tradycyjnych urządzeń sprzed lat. myPhone dla tych właśnie sposób oferuje proste i łatwe w obsłudze telefony.

myPhone Tango LTE

myPhone Tango LTE to nowa odsłona najpopularniejszego modelu z klapką firmy mPTech. W znanej obudowie z dwoma dużymi wyświetlaczami 2,4" oraz 1,77" (na klapce), zawarto rozwiązania takie jak moduł LTE i USB typu C. Dla wygody użytkowników do dyspozycji są też: praktyczne oczko na smycz oraz przyciski: bezpieczeństwa SOS i ICE.

myPhone Tango LTE — elegancki telefon z kultową klapką

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

myPhone Tango LTE to wyjątkowo elegancki telefon z kultową klapką – idealne rozwiązanie dla wielbicieli klasyków i wygodnych, praktycznych urządzeń. Klapka telefonu zapewnia nie tylko ochronę ekranu, lecz też łatwość obsługi urządzenia. Dzięki niej, przez otwarcie/zamknięcie, możliwe jest odbieranie i kończenie połączeń telefonicznych.

myPhone Tango LTE – dwa ekrany

Telefon wyposażono w dwa niezależne ekrany: główny, kolorowy wyświetlacz 2,4'' zapewnia przejrzysty i wyraźny obraz oraz dostęp do menu. Drugi zaś – 1.77'' – znajduje się na wierzchu obudowy, dzięki czemu bez konieczności otwierania klapki użytkownik zyskuje podgląd do najważniejszych informacji (o nieodebranych połączeniach, sms-ach czy godzinie).

Kampania phishingowa i niebezpieczne domeny. Klienci Santandera znów atakowaniKampania phishingowa i niebezpieczne domeny. Klienci Santandera znów atakowaniMichał Górecki

myPhone Tango LTE – sterowanie i nawigacja

Sterowanie i nawigacja odbywa się za pomocą dużych, wyspowych i podświetlanych klawiszy. Ciekawostką jest fakt, że telefon ma również dodatkowe przyciski, za pomocą których uzyskamy szybki dostęp do danych funkcji: wiadomości SMS, aparatu i radia. Ważne: w tym modelu do słuchania ulubionej stacji radiowej nie potrzeba słuchawek.

Ponadto, jak sama nazwa wskazuje, model posiada moduł LTE, dla wysyłania i odbierania MMS-ów oraz dla jeszcze lepszej jakości połączeń głosowych i lepszego zasięgu dzięki VoLTE (*usługa zależna od operatora komórkowego).

myPhone Tango LTE — bateria

Dodatkowym plusem jest bateria o pojemności 1400 mAh. W praktyce taka pojemność przekłada się na długie działanie na jednym ładowaniu tj.: do 16 dni działania w trybie czuwania lub do 5 godzin ciągłych rozmów. Tango LTE posiada też funkcje przydatne w razie nagłych sytuacji zagrażających zdrowiu. Mowa o programowalny przycisku bezpieczeństwa SOS oraz przycisku ICE (ang. in case of emergency). Ten drugi po dłuższym wciśnięciu pozwala na wyświetlenie informacji o właścicielu telefonu, jego stanie zdrowia, grupie krwi czy osobach pierwszego kontaktu.

myPhone Tango LTE — aparat

Model wyposażony jest również w aparat 2 Mpx, Bluetooth 5.1, Dual SIM oraz bardziej uniwersalne USB-C. myPhone Tango LTE z klapką dostępny jest w czarno-srebrnej wersji kolorystycznej, w cenie 259 zł.

Źródło: Materiał prasowy myPhone

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!