Nokia 2660 Flip. Telefon z klapką zaprojektowany z myślą o dostępności

Pamiętacie jeszcze telefony w klapką? Nokia odkurza starą funkcjonalność telefonu a w nowej odsłonie i technologii.

  • Michał Górecki
  • /
  • 14 lipca 2022

 Nokia 2660 Flip – telefon z klapką

Kolejnym urządzeniem Nokia, które wchodzi na rynek, jest Nokia 2660 Flip – telefon z klapką uwielbiany przez wszystkich, i przyjazny seniorom. Wygodna konstrukcja zapewnia urządzeniu niezawodność i ułatwia obsługę dzięki tak istotnym elementom jak duży wyświetlacz, duże przyciski, kompatybilność z aparatami słuchowymi i przycisk alarmowy, zapewniający bezproblemową obsługę tym, którzy najbardziej tego potrzebują.

– Nasze telefony z klapką zawsze okazywały się niezwykle popularne wśród seniorów, ale ostatnio obserwujemy, jak młodsi odbiorcy przejmują trend prostych telefonów, dzięki ich łatwej obsłudze, wyjątkowej trwałości i wydłużonej żywotności baterii. Nokia 2660 Flip to niezawodny towarzysz dla wszystkich grup wiekowych – powiedział Adam Ferguson.

Funkcja obracania telefonu

Nokia 2660 Flip ułatwia obsługę połączeń, poprzez zbliżenie do siebie mikrofonu i słuchawki. Duży wyświetlacz o przekątnej 2,8 cala i powiększony interfejs użytkownika oznaczają, że nigdy nie tracisz czasu na zgadywanie, co jest na ekranie, a wygodny przedni wyświetlacz zapewnia łatwe rozpoznawanie połączeń przychodzących.

Duże, dotykowe przyciski sprawiają, że nawigacja jest płynna i bezbłędna. Głośne i krystalicznie czyste ustawienia dźwięku ułatwiają słyszenie, czy ktoś dzwoni lub pisze SMS-a.

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Elon Musk zrezygnował z zakupu Twittera. Czy zapłaci karę finansową?Elon Musk zrezygnował z zakupu Twittera. Czy zapłaci karę finansową?Michał Górecki

Smukły i lekki telefon z klapką

Zawiera potężną baterię 1450 mAh i energooszczędny system operacyjny RTOS (system operacyjny czasu rzeczywistego), który zapewnia godziny rozmów i tygodnie czuwania, zapewniając dłużej łączność i dając gwarancję, że osoby, na których Ci zależy, są zawsze w zasięgu ręki. Dedykowany przycisk alarmowy przyczynia się do spokoju ducha, umożliwiając szybki kontakt z bliskimi. W przypadku nieoczekiwanego zdarzenia, zostanie powiadomionych nawet pięć kontaktów, aby wezwać pomoc.

Do Polski urządzenie trafi pod koniec sierpnia w czarnej, niebieskiej i czerwonej wersji. Cena samego telefonu Nokia 2660 Flip wyniesie 349 złotych, a w komplecie ze stacją dokującą będzie kosztować 359 złotych.

Nokia 8210 4G. Klasyczny model w nowej odsłonie i gra „Snake” na pokładzie

Poza telefonem z klapką na rynku pojawi się także trochę więcej retro wspomnień w nowoczesnej odsłonie. Jest to ukłon w stronę stylowej Nokia 8210 zaprezentowanej podczas Paris Fashion Week w 1999 roku.

Nokia 8210 4G – ukłon w kierunku stylowej Nokii sprzed lat

– Nokia 8210 4G to ukłon w stronę stylowej Nokia 8210 zaprezentowanej podczas Paris Fashion Week w 1999 roku – powiedział Raun Forsyth, VP Design, HMD Global – To ikona stylu dostosowana do współczesności. Ponieważ millenialsi stawiają na minimalizm, a pokolenie Z szuka bardziej zrównoważonej mody, podstawowe telefony stają się bardzo pożądane. Widzieliśmy to po sukcesie sprzedażowym naszej rodziny Originals. Nokia 8210 4G pozwala wyróżnić się z tłumu dzięki trwałemu i eleganckiemu wzornictwu, nowoczesnym funkcjom i klasycznemu wyglądowi. W ten sposób łączy odrobinę nostalgii za latami 90. z wysoką jakością i wydajnością, oczekiwaną od telefonów Nokia.

Źródło: Nokia

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!