OPPO prezentuje nowe słuchawki Enco Air2

Na polskim rynku debiutują słuchawki OPPO Enco Air2. Z tego powodu będzie też można kupić wcześniejsze wersje nieco taniej.

  • Mikołaj Frączak
  • /
  • 20 kwietnia 2022

OPPO Enco Air2

Na polski rynek trafiły kolejne słuchawki TWS z rodziny Enco — OPPO Enco Air2, które zapewnią użytkownikom nawet 24 godziny odtwarzania muzyki czy tryb niskiego opóźnienia, który szczególnie docenią gracze. Nowość od OPPO to urządzenie IoT z segmentu ekonomicznego, jednak jego specyfikacja daleko wykracza poza podstawowe funkcjonalności. Wraz z wejściem nowego modelu, OPPO przygotowało promocję na dwa modele z serii – Enco Air oraz Enco Free2.

OPPO Enco Air2 – liczy się brzmienie

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

OPPO zaprezentowało na polskim rynku bezprzewodowe słuchawki OPPO Enco Air2. W przypadku sprzętu audio jakość dźwięku pozostaje parametrem absolutnie kluczowym. W rezultacie możliwości OPPO Enco Air2 w tym obszarze wykraczają poza standard, którego użytkownicy mogliby spodziewać się po budżetowej półce cenowej. Wszystko to dzięki zastosowaniu 13,4-milimetrowego tytanowego przetwornika z kompozytową membraną. Taka konstrukcja przekłada się na głębokie, wyraziste basy, krystalicznie czyste dźwięki średnie oraz wysokie tony, gwarantując zbalansowane brzmienie. Dodatkowo wrażenia muzyczne potęguje umieszczony w słuchawkach wzmacniacz basowy.

Wzornictwo przyciągające wzrok

W modelu OPPO Enco Air2 obudowa ładująca stanowi charakterystyczny element, wyróżniający urządzenie. Jej górna część jest prawie przezroczysta, nawiązując w ten sposób do designu poprzedniej generacji tego modelu. Co więcej, każda ze słuchawek waży zaledwie 3,5 g, co dodatkowo wyróżnia te urządzenia na tle konkurencji. Wygoda ich użytkowania została sprawdzona poprzez testy analizujące układ wkładek dousznych względem budowy ucha. W rezultacie stworzono wygodną konstrukcję, która nie uciska nadmiernie, a przy tym pozostaje bardzo lekka.

Nowa metoda wyłudzania pieniędzy od Polaków. Uwaga na przesyłki pobranioweNowa metoda wyłudzania pieniędzy od Polaków. Uwaga na przesyłki pobranioweMichał Górecki

Płynne działanie bez opóźnień

Bezprzewodowe słuchawki OPPO Enco Air2 umożliwiają słuchanie muzyki przez 4 godziny. W przypadku zastosowania etui, czas odtwarzania rośnie zaś do 24 godzin. OPPO Enco Air2 to także niski poziom opóźnień ze stabilną transmisją Bluetooth® 5.2. Użytkownik może włączyć tryb gry za pomocą trzykrotnego dotknięcia. W ten sposób łatwo przeniesie się do trybu niskiego opóźnienia — został on specjalnie zaprojektowany, aby rozwiązać problemy takie jak brak synchronizacji dźwięku i obrazu czy inne zakłócenia utrudniające rozgrywkę. Model otrzymał ponadto certyfikat TÜV Rheinland High Performance and Low Latency potwierdzający jakość funkcji.

Jest praktycznie

OPPO zadbało także o wysoką jakość połączeń. Przede wszystkim za sprawą funkcji redukcji szumów wspartej sztuczną inteligencją, która eliminuje niepożądane dźwięki nawet w przypadku hałasu z otoczenia. Dzięki temu głos użytkownika OPPO Enco Air2 pozostaje wyraźny dla odbiorcy, a samej rozmowy nic nie zakłóca. Dodatkowo słuchawki są wyposażone w ulepszony system inteligentnego sterowania dotykowego, zapewniając prostą i intuicyjną obsługę. Natomiast posiadacze smartfonów od OPPO wykorzystają Enco Air2 również np. do zdalnego sterowania aparatem bez potrzeby użycia rąk.

Dostępność i cenaOPPO

Enco Air2 są dostępne w białej i błękitnej wersji kolorystycznej, w cenie 199 zł.

Specjalne promocje na słuchawki z Serii Enco: W związku z wprowadzeniem nowego modelu Enco Air2 na rynek, OPPO obniżyło ceny wybranych modeli słuchawek TWS z serii Enco.

Źródło: OPPO

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!