Orange wprowadza innowacyjny dekoder 4K z systemem Android TV

Orange Polska, wprowadza do swojej oferty zupełnie nowy dekoder 4K Multi. To urządzenie pozwala na odbiór telewizji od Orange, korzystając z internetu światłowodowego, bez konieczności obsługi naziemnej telewizji cyfrowej (DVB-T2) czy telewizji satelitarnej (DVB-S2).

  • Damian Jemioło
  • /
  • 22 grudnia 2023

Nowy dekoder Orange

Nowy dekoder 4K Multi to kompaktowe urządzenie, które  współpracuje z internetem światłowodowym od Orange. A także z innymi urządzeniami tego operatora, takimi jak Funbox 3.0 i Funbox 6. Pilot dołączony do dekodera został wyposażony w podstawowe przyciski ułatwiające nawigację po menu oraz dostęp do głównego ekranu usługi pomarańczowych.

12(21) 2023 SECURITY MAGAZINE12(21) 2023 SECURITY MAGAZINEMonika Świetlińska

Dekoder wyposażono w 3 GB pamięci DRAM oraz 32 GB pamięci EMMC. Obsługuje on Wi-Fi 6 5GHz oraz Bluetooth 5.0. Posiada także szereg kodeków wideo, takich jak H.265, VP9, AV1, HDR10, HDR HLG, MPEG2, MPEG-4, oraz kodeki audio AAC/AAC+, Dolby Digital, Dolby Digital+, MPEG1, PCM/Wave.

Co oferuje dekoder Orange?

Ważną informacją dla użytkowników jest także fakt, że dekoder 4K Multi działa z aplikacjami z Google Play systemu operacyjnego Android TV. Dzięki temu użytkownicy mają dostęp do ponad 10 tys. aplikacji, obejmujących takie popularne platformy jak Netflix, YouTube, Amazon Prime Video, Disney+, HBO Max, Player, Polsat Box Go, Canal+ online, SkyShowtime, TVP VOD, Viaplay, Rakuten TV itd. itp. 

Aplikacje te oferują treści wideo na żądanie, stacje radiowe, prognozę pogody, gry oraz kamerki internetowe.

Orange Polska dołącza do grona operatorów oferujących dekodery z systemem Android TV, obejmując tym samym grono Vectra, Play, T-Mobile i Canal+. 

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Możliwości dekodera od Orange

Wprowadzenie tego sprzętu daje użytkownikom możliwość korzystania z internetowej rozrywki i technologii streamingowych. Dekoder 4K Multi to bowiem nie tylko dostęp do telewizji od Orange.

Korzystacie z usług Netii, Orange i Play? Można złożyć reklamację i dostać pieniądzeKorzystacie z usług Netii, Orange i Play? Można złożyć reklamację i dostać pieniądze Michał Górecki

Dekoder 4K Multi Orange ma być kolejnym krokiem w kierunku usprawnienia sposobu korzystania z telewizji oraz platformy multimedialnej, wpisując się w trend dynamicznego rozwoju technologicznego i rosnących oczekiwań klientów.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!