Rusza sprzedaż moto g71 5G. To kolejny smartfon ze spektakularnym ekranem OLED

Na polskim rynku debiutuje kolejny model z najnowszej rodziny moto g — moto g71 5G. Smartfon charakteryzuje się łącznością 5G, zaawansowanym systemem aparatów, imponującą baterią oraz innowacyjnymi funkcjami, które wyróżniają nową rodzinę moto g od Motoroli.

  • Michał Górecki
  • /
  • 5 stycznia 2022

moto g71 5G zaskakuje jasnym i kolorowym obrazem na spektakularnym ekranie OLED o rozdzielczości FHD+ i przekątnej 6,4”. Dzięki powiększonej o 25% palecie barw obrazy prezentują się realistycznie i w intensywnych kolorach, zapewniając niezrównane wrażenia wizualne w smartfonie na tym poziomie cenowym.

moto g71 5G – bateria

Bateria posiada wyjątkową pojemność 5000 mAh, która dostarcza energii podczas długich godzin intensywnego użytkowania. Wraz ze smartfonem w zestawie znajduje się również ładowarka TurboPower™ 30, która w zaledwie 30 minut uzupełnia zapas energii do 50%.

Matryca tylnego aparatu o rozdzielczości 50 MP z technologią Quad Pixel rejestruje efektowne zdjęcia w nawet najtrudniejszych warunkach otoczenia. Dodatkowo zapewnia 4-krotnie większą czułość przy słabym oświetleniu, gwarantując wyjątkowo wyraźne, żywe zdjęcia bez względu na panujące warunki. Ultraszerokokątny obiektyw 118º mieści 4 razy więcej w kadrze w porównaniu ze standardowym obiektywem 78º. Kamera Macro Vision znacznie przybliża do fotografowanego obiektu, dzięki czemu nawet najdrobniejsze szczegóły są widoczne.

moto g71 5G – procesor

Najnowszy procesor Snapdragon® 695 to serce moto g71 5G. Oferuje on zadziwiająco szybką łączność 5G oraz Wi-Fi 6 co sprawia, że model ten osiąga wysoką wydajność i szybkość transmisji. Transmisje strumieniowe oraz pobieranie plików przebiegają błyskawicznie i bez opóźnień, aparat fotograficzny reaguje natychmiast, aplikacje uruchamiają się w mgnieniu oka, a na telefonie można wykonywać kilka zadań jednocześnie.

Smartfony do 1500 złotych — co warto kupić w 2021 roku?Smartfony do 1500 złotych — co warto kupić w 2021 roku?Mikołaj Frączak

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

moto g71 5G podobnie jak reszta smartfonów z najnowszej rodziny moto g emituje bogatszy i głębszy dźwięk za sprawą technologii Dolby Atmos. Ulubione filmy mogą brzmieć jak w kinie, a muzyka jest odtwarzana zgodnie z zamierzeniami twórców, co potęguje wrażenie bliskości.

moto g71 5G — przydatne, innowacyjne oprogramowanie

Zamiast powielać świetne rozwiązania Google z systemu Android, Motorola woli je rozwijać przy użyciu wszechstronnego zestawu narzędzi My UX. Dzięki ich niestandardowym ustawieniom użytkownicy mogą korzystać z muzyki, wideo, gier i motywów urządzenia na zupełnie nowym poziomie. My UX nie zakłóca przyjemności korzystania z czystego systemu Android 11, bez obciążających go skórek czy dublujących się aplikacji.

Motorola wie, jak niezwykle istotne jest bezpieczeństwo dla użytkowników, dlatego jest to dla firmy kwestia priorytetowa. Użytkownicy moto g71 5G mogą korzystać z zabezpieczeń ThinkShield for Mobile, które niedawno uzyskały nagrodę dla „Dostawcy roku w dziedzinie rozwiązań zabezpieczających łączność mobilną” przyznawaną przez Mobile Breakthrough.

ThinkShield for Mobile zapewnia ulepszoną ochronę na każdym etapie: od fabryki po telefon, bezpieczny łańcuch zaufania oraz dodatkowe certyfikaty bezpieczeństwa. Oprócz tych zasadniczych funkcji Motorola oferuje dodatkowe zabezpieczenia klientom z sektora przedsiębiorstw.

moto g71 5G — dostępność i ceny:

Model moto g71 5G w wersji pamięciowej 6/128 GB pojawi się w trzech kolorach: morskim, arktycznym niebieskim oraz czarnym w rekomendowanej cenie detalicznej 1399 zł. Dostępny będzie w ofercie operatorów sieci Plus i Play oraz na stronie Motorola.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!