Samsung Galaxy Watch4. Jeszcze lepsze możliwości personalizacji

Nowa aktualizacja serii Galaxy Watch4 pozwala użytkownikom osiągać wyznaczone cele za sprawą udoskonalonych funkcji w zakresie zdrowia i dobrostanu, daje im też znacznie większe pole do wyrażania siebie dzięki wielu opcjom personalizacji.

  • Mikołaj Frączak
  • /
  • 9 lutego 2022

Aktualizacja dla Galaxy Watch 4 – co zmienia?

Firma Samsung Electronics ogłosiła aktualizację dla Galaxy Watch4 i Galaxy Watch4 Classic, która ułatwi użytkownikom osiąganie celów w dziedzinie zdrowia i dobrostanu, a także pozwoli im jeszcze lepiej podkreślić indywidualny styl. Użytkownicy będą mogli cieszyć się z udoskonaleń, takich jak zaawansowany trening interwałowy dla biegaczy i rowerzystów, nowy program analizy snu czy nowa analiza składu ciała. Właściciele Galaxy Watch4 zyskają ponadto kolejne sposoby dostosowania zegarka do swojego indywidualnego stylu za sprawą ulepszonych tarcz oraz nowej kolekcji stylowych pasków.

Galaxy Watch 4 — motywacja do ruchu

Najnowsza aktualizacja dotycząca analizy składu ciała daje użytkownikom lepszy wgląd w stan ich zdrowia. Samsung Health będzie teraz oferować informacje o składzie ciała dzięki Centr, cyfrowemu programowi fitness prowadzonemu przez Chrisa Hemswortha i mającemu na celu zmianę nawyków zdrowotnych i fitnessowych, a także sposobu myślenia użytkowników. Co więcej, posiadacze Galaxy Watch4 otrzymają możliwość bezpłatnego skorzystania z 30-dniowego okresu próbnego, obejmującego nieograniczony dostęp do Centr.

Niezależnie od tego, czy użytkownik chce dopiero rozpocząć swoją przygodę z aktywnością fizyczną, czy intensywnie trenuje do zbliżającego się maratonu, nowa funkcja celów interwałowych firmy Samsung opracowana z myślą o rowerzystach i biegaczach pozwala wstępnie ustawić czas, dystans i liczbę serii w ramach treningu. Wystarczy to zrobić, a Galaxy Watch4 poprowadzi użytkownika przez specjalnie dostosowaną sesję treningową obejmującą na przemian ćwiczenia o dużej i małej intensywności. Efekt? Skuteczny, celowany trening za każdym razem.

Projektor The Freestyle już niebawem w Polsce. To unikalny i niezwykle ciekawy gadżet na rynkuProjektor The Freestyle już niebawem w Polsce. To unikalny i niezwykle ciekawy gadżet na rynkuMikołaj Frączak

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Firma Samsung kontynuuje także współpracę z najlepiej ocenianymi aplikacjami, takimi jak adidas Running i Strava, by pomóc użytkownikom jeszcze lepiej wykonywać wyznaczone ćwiczenia.

Galaxy Watch 4 — Lepszy sen

Bazujący na doskonałym śledzeniu snu oferowanym przez Galaxy Watch4, nowy program analizy snu pomaga użytkownikom w wyrabianiu jeszcze lepszych nawyków w tym zakresie. Śledzi on sen użytkownika przez 7 dni, po czym prosi go o wypełnienie dwóch ankiet, by przypisać mu jeden z ośmiu zwierzęcych symboli – najlepiej oddający jego nawyki w zakresie snu. Następnie poprowadzi użytkownika przez trwający od 4 do 5 tygodni program treningowy – obejmujący misje, listy kontrolne, artykuły dotyczące snu, medytacje i regularnie sporządzane raporty – aby pomóc mu poprawić jakość snu.

Dla budzenia się z poczuciem, że jesteśmy wypoczęci, kluczowe są cisza i spokój. Galaxy Watch4 rozpoznaje, gdy użytkownik zasypia, po czym automatycznie wyłącza światła obsługiwane przez Samsung SmartThings, zapewniając lepsze warunki do snu.

Galaxy Watch 4 — Monitoring na rzecz zdrowszego serca

Za sprawą połączenia z zaawansowaną technologią czujnika BioActive oraz aplikacją Samsung Health Monitor, Galaxy Watch4 wykonuje pomiar ciśnienia krwi i EKG, umożliwiając użytkownikom monitorowanie zdrowia serca w dowolnym miejscu i czasie. Aplikacja Samsung Health Monitor, po raz pierwszy wprowadzona w roku 2020, jest dziś dostępna w 43 krajach na całym świecie, zaś w marcu tego roku będzie dostępna w 11 kolejnych – m.in.: w Kanadzie, Wietnamie i RPA.

Galaxy Watch 4 — Większy wybór pasków i tarcz

Aktualizacja Galaxy Watch4 sprawia, że wrażenia z użytkowania urządzenia ubieralnego stają się jeszcze doskonalsze – pod każdym względem. Użytkownicy mogą jeszcze lepiej spersonalizować tarczę smartwatcha, nadając jej prawdziwie niepowtarzalny charakter, dzięki dodatkowym barwom i nowym rodzajom cyfrowych zegarów. A nowe kolory pasków, takie jak burgundowy i kremowy, oraz nowy pasek materiałowy i w formie bransoletki sprawią, że zegarek zyska jeszcze bardziej indywidualny styl.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!