Huawei FreeBuds SE już w Polsce

Huawei CBG rozszerza ofertę popularnych słuchawek bezprzewodowych wprowadzając do Polski model Huawei FreeBuds SE.

  • Michał Górecki
  • /
  • 27 lipca 2022

To urządzenie w przystępnej cenie przeznaczone dla szerokiego grona użytkowników, łączące lekkość z czystym dźwiękiem i długim czasem pracy na jednym ładowaniu. FreeBuds SE już są dostępne w sklepach i do 7 sierpnia będzie można nabyć je w specjalnej ofercie z okazji premiery. FreeBuds SE charakteryzują się komfortem noszenia, wysokiej jakości dźwiękiem, długim czasem odtwarzania oraz eleganckim wyglądem.

Huawei FreeBuds SE  — niebywała lekkość w noszeniu i wyglądzie

Huawei FreeBuds SE wyróżnia zmodyfikowana konstrukcja częściowo douszna. Dzięki niej każda ze słuchawek dopasowuje się do konturu ucha, co zmniejsza nacisk na kanał słuchowy jednocześnie zapewniając dobre dopasowanie. Taka budowa skutecznie eliminuje część hałasów, które mogą być słyszalne dookoła. W celu zapewnienia krystalicznie czystego dźwięku zastosowano tu cyfrową eliminację szumów środowiskowych (ENC). Dodatkowo, dostępne w pudełku silikonowe końcówki w trzech różnych rozmiarach pozwalają właściwe dopasować urządzenie pod indywidualne preferencje oraz osiągnąć wyższy poziom przyjemności z użytkowania.

Huawei FreeBuds SE  — dobra jakość muzyki oraz rozmów

Huawei FreeBuds SE zapewniają dobrą jakość rozmów, nawet w zatłoczonych i głośnych miejscach. Jest to możliwe dzięki technologii formowania wiązki dźwięku, działającej w oparciu o dwa mikrofony. Z dużą dokładnością odróżnia ona głos użytkownika od hałasu otoczenia. Za czystość i jakość dźwięku odpowiadają tu dynamiczne, 10-milimetrowe przetworniki i ultrawrażliwe polimerowe membrany. Wydobywają one bogate tekstury w szerokim zakresie dźwięków, a zrównoważony, trójkanałowy system audio pozwala zarówno docenić jakość muzyki, jak i uwypukla głos rozmówcy.

Phishing, smishing, vishing w natarciu. Jak nie być podatnym na ataki socjotechniczne?Phishing, smishing, vishing w natarciu. Jak nie być podatnym na ataki socjotechniczne?Mikołaj Frączak

Dobre wyposażenie i użytecznośćDzięki najnowocześniejszej technologii łączności Bluetooth 5.2, słuchawki Huawei FreeBuds SE znacząco minimalizują opóźnienia i sprawiają, że dźwięk jest zsynchronizowany z obrazem na ekranie smartfonu, tabletu czy komputera. To jedna z kluczowych przewag tych słuchawek nad wieloma produktami w tym segmencie cenowym.

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Słuchawki oferują do 24 godzin pracy z wykorzystaniem etui ładującego, wyposażonego w uniwersalne złącze USB-C. Pozwalają na słuchanie muzyki do 6 godzin lub prowadzenie rozmów nawet do 4 godzin na jednym ładowaniu. Poziom naładowania baterii można łatwo sprawdzić po podłączeniu słuchawek do urządzenia lub w aplikacji Huawei AI Life.

Huawei FreeBuds SE  — bardziej interaktywna i naturalna obsługa

Huawei FreeBuds SE wyposażone są w czujniki ruchu i wibracji, które sprawiają, że sterowanie dotykowe jest wyjątkowo precyzyjne i przewidywalne. Gest dwukrotnego dotknięcia wstrzymuje lub wznawia odtwarzanie, jak również pozwala odebrać i zakończyć połączenie. Korzystając z aplikacji mobilnej Huawei AI Life (dostępnej na systemy Android i iOS) można dostosować ustawienia i dopasować słuchawki tak, by działały, jak życzy sobie tego ich użytkownik.

Słuchawki Huawei FreeBuds SE charakteryzują się minimalistycznym stylem się w klasycznej bieli lub nietuzinkowym, niebiesko-miętowym połysku. Ich komfort łączy się z lekkością wizualna.FreeBuds SE są dostępne już od 27 lipca 2022 r., w sugerowanej cenie detalicznej 199 zł. Do 7 sierpnia 2022 r. będzie można nabyć je o 20 zł taniej, za 179 zł.

Źródło: Huawei

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!