Polska premiera smartfonu realme 9 4G. Unikalny design i trzy obiektywy

Chiński producent producent smartfonów z siedzibą w Shenzhen poinformował o polskiej premierze realme 9 4G — smartfonu z aparatem ProLight 108MP i wyświetlaczem Super AMOLED 90Hz.

  • Michał Górecki
  • /
  • 27 kwietnia 2022

Premiera realme 9 4G na polskim rynku

realme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie, zaprezentowała dziś swój najnowszy smartfon. Odznaczający się innowacyjnym wzornictwem realme 9 wyposażony został w aparat ProLight 108 MP oraz czujnik obrazu Samsung ICOCELL HM6.

realme 9 4G ma jedynie 7,9 mm grubości, dzięki czemu bez problemu zmieści się w kieszeni i jest niezwykle poręczny. Dla komfortu i bezpieczeństwa użytkowania realme 9 4G wyposażono również w czytnik linii papilarnych wbudowany w wyświetlacz smartfona.

Premiera realme 9 4G — trzy obiektywy

Smartfon posiada 3 obiektywy – główny ProLight 108MP, obiektyw macro, a także szerokokątny 120° (8MP). Został wyposażony w wydajny procesor Snapdragon 680 (6nm), który osiąga wydajność do poziomu 2,4 GHz. Jego pojemna bateria – 5000mAh – gwarantuje możliwość długiego cieszenia się rozrywką mobilną lub praca przy użyciu smartfona, a szybkie ładowanie 33W Dart Charge pozwoli naładować urządzenie od 0 proc. do 50 proc.w około 31 minut. Co więcej, smartfon posiada wejście słuchawkowe 3,5 mm.

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Premiera POCO F4 GT. Nowy poziom wydajnościPremiera POCO F4 GT. Nowy poziom wydajnościMichał Górecki

Premiera realme 9 4G — unikalny design

W nowym smartfonie realme 9 zastosowano pierwszy na świecie falowany holograficzny wzór tworzący niespotykaną grę światła, nawiązującą do wyglądu wydm piaskowych. Dzięki procesowi nadruku UV-nano światło padające na obudowę telefonu sprawia, że na jego powierzchni tworzy się efekt fali 3D, przypominających fakturę pustyni. Gradientowy kolor obudowy smartfonu uzyskano za pomocą innowacyjnej powłoki Plasma Atom. Telefon będzie dostępny w trzech kolorach: żółtym, białym i czarnym.

Premiera realme 9 4G – niezwykle nasycone kolory

Proces powlekania holograficzną powłoką pozwolił na uzyskanie niezwykle nasyconych, żywych kolorów i niespotykanej dotąd faktury. Aby uzyskać naturalny efekt, produkt został pokryty aż sześcioma warstwami specjalnej powłoki, a jej nałożenie odbyło się w bezpyłowym środowisku próżniowym. Jednolitość kolorów została osiągnięta dzięki zaawansowanemu zapleczu i technologii produkcyjnej realme. Struktura gradientu falistego jest zasługą ostatniego etapu produkcji – wykorzystania technologii opartej na promieniowaniu UV i nałożenia specjalnej folii na uformowaną warstwę falistą UV.

Premiera realme 9 4G — dostępność i cena

Najnowszy model realme 9 4G (6GB + 128GB) będzie dostępny od 28 kwietnia za 1299 zł u operatora sieci Play. Wersja o większej pamięci RAM — realme 9 4G (8GB + 128GB) – będzie dostępna od 28 kwietnia za 1399 zł w sklepach Media Expert, RTV Euro AGD, Komputronik, Neonet, Media Markt, oraz x-kom, a także na sklep-realme.pl oraz w realmeshop.pl. Od 29 kwietnia model ten będzie także dostępny u operatora sieci T-Mobile.

Firma oficjalnie zaprezentowała dziś także najnowszego przedstawiciela nowej generacji tabletów z systemem Android — realme Pad mini.

Źródło: realme

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!