Startery T-Mobile i Heyah dostępne w automatach

Startery T-Mobile i Heyah będzie można kupić w automatach.

  • Rafał Stępniewski
  • /
  • 12 grudnia 2022

Że też wcześniej żaden operator na to nie wpadł. Starter, czyli jeden z najprostszych produktów telekomunikacyjnych od tej pory dostępny będzie w automatach w wybranych miejscach w Polsce. Kartę SIM można będzie zarejestrować w aplikacji Mój T-Mobile lub Moja Heyah.

Możliwość zakupu starterów Heyah w automacie to wyjątkowo proste rozwiązanie. Aż dziwne, że wcześniej żaden z operatorów w Polsce nie wpadł na taki pomysł. Automaty ze starterami zamontowane będą na dworcach, uniwersytetach, w marketach budowlanych, a także w centrach dystrybucyjnych Rossmann i Biedronka

CZYTAJ TEŻ Oferty operatorów komórkowych w sam raz na Twój budżet

Startery z automatu

Aktualnie obowiązujące przepisy nakazują rejestrację startera. W sytuacji, której starter kupimy w automacie, będzie go można zarejestrować poprzez aplikację Mój T‑Mobile lub Moja Heyah. Po doładowaniu konta można aktywować wybraną przez siebie ofertę z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami, dużymi pakietami Internetu czy minutami do ukraińskich sieci komórkowych. Dodatkowo klienci T‑Mobile korzystający z jednej z ofert „Bez limitów” od 35 zł będą mogli aktywować promocję „Rok Internetu za darmo” w aplikacji Mój T‑Mobile i zyskać nawet 1200 GB przez rok. Z kolei klienci Heyah z ofertą od 35 zł skorzystają z promocyjnych 500 GB do końca roku, które można aktywować w aplikacji Moja Heyah.

Proces identyfikacji klienta będzie odbywał się poprzez system MojeID, czyli potwierdzany przez bank co ma wyeliminować próby wykorzystywania kradzionych danych.

źródło: T-Mobile

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!