Wideorejestrator samochodowy z trzema kamerami? Dla pełnej ochrony

Wideorejestratory samochodowe są coraz bardziej popularne na polskim rynku. Ale czy klienci będą chcieli się nagrywać we wnętrzu auta? Zobaczymy.

 • Michał Górecki
 • /
 • 26 maja 2022

  NAVITEL RC3 PRO dla pełnej ochrony podczas jazdy

  Firma NAVITEL, dostawca wiodących rozwiązań na rynku elektroniki samochodowej wprowadza do sprzedaży nowy wideorejestrator, model RC3 PRO. Charakteryzuje się możliwością potrójnego nagrywania obrazu oraz szeroką gamą dodatkowych funkcji pomocnych w podróży.

  Trzy kamery

  Navitel RC3 PRO został wyposażony w trzy kamery – przednią, wewnętrzną oraz tylną. Kamera przednia o kącie widzenia obiektywu 135 stopni nagrywa w rozdzielczości Full HD 1920x1080, w 30 kl./s., a za wysokiej jakości filmy odpowiada sensor optyczny GC4653 (2K). Kamera wewnętrzna 110 stopni wraz z sensorem F37 oraz diodami IR (podczerwień) zapewniają nagrywanie wideo nawet w ciemności. Kamera wewnętrzna ma opcję odpięcia od korpusu kamery głównej.

  Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

  możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

  Tylna kamera o kącie 106 stopni rejestruje również w rozdzielczości Full HD 1920x1080, w 30 kl./s., zachowując wysoką jakość materiałów dzięki sensorowi GC2053 (Night Vision). Wszystkie nagrania zapisywane są na karcie pamięci o pojemności do 128 GB. Za stabilną i niezakłóconą pracę urządzenia odpowiada zaś procesor MSTAR 8629Q.

  Ekran

  Ekran dotykowy o przekątnej 3,16” umożliwia podgląd nagrań, a także zmianę ustawień kamery. Na ekranie wyświetlane są także informacje o prędkości jazdy, ostrzeżenia o fotoradarach i innych obostrzeniach na drodze, dostarczane poprzez moduł GPS.

  Łączność

  RC3 PRO został wyposażony również w Wi-Fi, który umożliwia połączenie wideorejestratora ze smartfonem i zarządzanie nim z poziomu dedykowanej aplikacji mobilnej Navitel DVR Center.

  Wśród funkcji urządzenia uwzględniono tryb parkingowy, który stanowi ochronę auta na parkingu. Dla prawidłowego działania trybu konieczne jest podłączenie wideorejestratora do stałego źródła zasilania poprzez NAVITEL SMART BOX MAX.

  Kolejny atak na klientów banków. W te SMS-y lepiej nie wierzyćKolejny atak na klientów banków. W te SMS-y lepiej nie wierzyćMikołaj Frączak

  Jako alternatywę dla klasycznej baterii producent zastosował superkondensator. Podtrzymuje on zasilanie i jest odporny na warunki zewnętrzne (upał, mróz), czy też podczas wypadku, gdy zasilanie zostanie odłączone. Charakteryzuje się długą żywotnością i dużą pojemnością przy kompaktowych wymiarach.

  - RC3 PRO to zupełnie nowa propozycja kamery samochodowej, która właśnie trafia na polski rynek. Wideorejestrator wyróżnia przede wszystkim to, że nagrywa z trzech obiektywów jednocześnie, zapewniając obraz z niemalże dookoła auta oraz jego wnętrza. Takie rozwiązanie daje kierowcy pełne poczucie bezpieczeństwa na wypadek nieprzewidzianych sytuacji na drodze.

  Urządzenie sprawdzi się zarówno w przejazdach prywatnych, jak i komercyjnych, z uwagi na możliwość rejestracji także kabiny samochodowej. Uważam, że szukając kamery do auta, warto zwrócić uwagę na Navitel RC3 PRO ze względu na mocne parametry oraz nietypową konstrukcję sprzętu” – mówi Tobiasz Jankowski, CEO Navitel Europe.

  W zestawie oprócz wideorejestratora znajdują się: tylna kamera, uchwyt samochodowy, ładowarka samochodowa 12/24 V, czytnik kart pamięci, ściereczka z mikrofibry, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna i licencja nawigacyjna na smartfon/tablet z mapami 47 krajów.

  NAVITEL RC3 PRO dostępny jest w specjalistycznym sklepie internetowym wideorejestratory24.pl oraz w sieci sklepów Media Expert. Sugerowana cena urządzenia – 999 złotych.

  Źródło: Navitel

  Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
  Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

  Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

  Najnowsze tematy

  WSPÓŁPRACA

  Blogi tematyczne

  Prawo konsumenckie 2021
  Blog prawa e-commerce
  Prawo konsumenckie
  Security Magazine
  Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
  Kliknij aby wrócić do strony głównej

  Newsletter

  Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!