Darmowe testy 5G w Orange na kartę

Orange do końca roku umożliwia wszystkim klientom usług na kartę darmowe testy dostępu do szybkiego internetu w technologii 5G – poinformowała sieć. Konieczne jest jednak posiadanie urządzenia obsługującego piątą generację, oraz znajdować się w zasięgu usługi.

  • Mikołaj Frączak
  • /
  • 30 listopada 2022

Testy 5G dla klientów Orange na kartę

Możliwość korzystania z 5G dla klientów Orange na kartę została włączona automatycznie, a korzystanie z niej nie wiąże się z żadnymi kosztami do końca 2022 roku. Oferta dotyczy wszyskich, którzy aktywnie korzystają z urządzeń obsługujących technologię 5G. To oznacza, że użytkownik nie musi nic robić. Jeśli znajduje się w zasięgu 5G na ekranie pojawi się piktogram oznaczający aktywną sieć. 

5G w Orange na kartę po okresie testów

Po okresie testów, czyli od 1 stycznia 2023 roku, każdy użytkownik usług pre-paid, który nadal będzie chciał korzystać z pomarańczowej sieci 5G może wykupić usługę „5G pass”. Będzie okna kosztowała 5 złotych za 31 dni

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

83,1 subskrybentów 5G w Europie — jeszcze w 2022 roku83,1 subskrybentów 5G w Europie — jeszcze w 2022 rokuMartyna Kowalska

Jak włączyć 5G pass w Orange na kartę?

Aby włączyć usługę 5G pass trzeba będzie wysłać do operatora SMS o treści „5G” pod numer 595. Orange wprowadza jeszcze jedną promocję. „Dla wszystkich nowych klientów, którzy dołączą do Orange na kartę, 5G pass jest włączany automatycznie za darmo na 3 miesiące. 5G pass można mieć także w paczce z usługą „Bez limitu + 20 GB + Social Pass + 5G pass” za 39 zł na 31 dni (SMS o treści AKT5G pod 630) oraz za darmo na 3 miesiące po wyrażeniu zgody na komunikację drogą elektroniczną (SMS o treści TAK pod 80290)” – informuje Orange Polska. 

5G w Orange

Oglądając mapę zasięgu 5G Orange (wejście na stronę 29.11.2022), zauważamy, że sieć piątej generacji obejmuje głównie duże miasta, ale nie wszystkie. Według mapy, pomarańczowego 5G nie ma w Szczecinie, czy Bydgoszczy. Trzeba jednak brać pod uwagę fakt, że tego typu mapy są poglądowe i aktualizowane z opóźnieniem. W tej sytuacji, zasięg 5G w swoim biurze, czy domu najlepiej sprawdzić poprzez testy lub kontaktując się z operatorem. 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!