Huawei wprowadza na rynek nowy tablet. Czym charakteryzuje się MatePad?

– Huawei ogłosił dziś wprowadzenie do sprzedaży w Polsce nowego Huawei MatePad 10.4 2022, biurowego i edukacyjnego tabletu nowej generacji z systemem Harmony OS 2.0.

  • Mikołaj Frączak
  • /
  • 12 maja 2022

Nowy Huawei MatePad — innowacyjny wyświetlacz

W Huawei MatePad 10.4 2022 zastosowano ekran FullView 2K o przekątnej 10,4”. Rozdzielczość wynosi 2000x1200, kontrast 1300:1, a maksymalna jasność to 470 nitów. Współczynnik ekranu do obudowy stanowi 84 proc., co sprawia, że wyświetlacz wydaje się jeszcze większy. W nowym Huawei MatePad  wykorzystano ekran potwierdzony dwoma certyfikatami TÜV Rheinland — niską emisją niebieskiego światła i brakiem migotania, które potwierdzają najwyższą jakość sprzętu.

Większa produktywnośćDzięki zastosowaniu nowego pulpitu dostęp do potrzebnych aplikacji jest jeszcze bardziej intuicyjny dla użytkownika. Funkcja App Bubble umożliwia płynne przełączanie między aplikacjami oraz wykonywanymi zadaniami. Natomiast integracja między urządzeniami sprawia, że klawiatura, wyświetlacz czy głośniki tabletu mogą być współdzielone z innymi urządzeniami. Nowy Huawei MatePad  zapewnia jeszcze lepszą współpracę między telefonem a tabletem, co pozwala na połączenie wyświetlaczy z dwóch różnych urządzeń we wspólne środowisko pracy i to bez dodatkowych kabli. Dzięki temu użytkownik otrzymuje możliwość swobodnego przesyłu plików między urządzeniami oraz automatyczne porządkowanie z zachowaniem prywatności i bezpieczeństwa. Najnowszy Huawei MatePad współpracuje z Huawei M-Pencil drugiej generacji, co sprawia, że wprowadzanie danych za pomocą pisma odręcznego jest szybsze i wygodniejsze.

Nowoczesne dodatki i design

Nowy Huawei MatePad jest dostępny w zestawie z inteligentną, magnetyczną klawiaturą. Tablet wyposażono w baterię o pojemności 7250 mAh, zapewniającą 12 godzin pracy. Huawei MatePad 10.4 2022 obsługuje funkcję SuperCharge o mocy 22,5W, dzięki czemu do pełnego naładowania wystarczą 2,5 godziny, co zapewnia użytkownikom długotrwałą żywotność baterii. W urządzeniu MatePad 10.4 2022 zainstalowano oprogramowanie HarmonyOS 2, pamięć 4 GB RAM oraz 64 lub 128 GB ROM. Port na kartę microSD pozwala rozbudować pamięć aż do 512 GB.

Vinted zmienia platformę. Uwaga na oszustówVinted zmienia platformę. Uwaga na oszustówMikołaj Frączak

Huawei MatePad 10.4 2022 imponuje nowoczesnym designem. Lekko zaokrąglone krawędzie i niewielka waga sprawiają, że tablet wygodnie leży w dłoni, idealnie mieści się również w torbie lub plecaku. Wykonana z aluminium obudowa jest mocna i wytrzymała, co skuteczniej chroni urządzenie przed wstrząsami.

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Jeszcze lepsza jakość dźwięku Cztery nowoczesne głośniki Harman Kardon zapewniają wysoką jakość dźwięku. Urządzenie posiada również opracowaną przez Huawei autorską technologię redukcji szumów, która pozwala na wytłumienie hałasu, takiego jak pisanie na klawiaturze, zamykanie drzwi, kroki czy drobny szum w trakcie prowadzonych spotkań.

Nowy Huawei MatePad – cena i dostępność

Nowy Huawei MatePad, wyposażony w ekran FullView 2K o przekątnej 10,4”, magnetyczną klawiaturą oraz wydajną baterię, pozwoli na ponad 12 godzin pracy. W ramach oferty premierowej na huawei.pl, MatePad 10.4 2022 będzie dostępny w zestawie z M-Pencil Package (2. generacji) w cenie 1399 zł.

Źródło: Huawei

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!