iPhone 13 w nowych kolorach. Apple prezentuje ciekawą szatę graficzną dla swojego flagowca

Do linii dołączają nowy, wyrafinowany alpejski zielony iPhone 13 Pro i zielony iPhone 13 z błyskawicznie szybkim A15 Bionic, zaawansowanymi systemami aparatów, długim czasem pracy baterii, imponującą trwałością i 5G.

  • Mikołaj Frączak
  • /
  • 9 marca 2022

Firma Apple ogłosiła dzisiaj dwa zupełnie nowe, piękne kolory dla iPhone'a 13 Pro i iPhone'a 13: alpejski zielony i zielony. Linia iPhone'ów 13 ma eleganckie wzornictwo, które jest jeszcze trwalsze dzięki przedniej obudowie Ceramic Shield, a także przełomowy chip A15 Bionic, zaawansowana technologia 5G, najnowocześniejsze systemy aparatów do robienia niesamowitych zdjęć i filmów oraz ogromny skok w czasie pracy na baterii.

iPhone 13 i iPhone 13 mini oferują również jasny wyświetlacz Super Retina XDR, a iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max są wyposażone w żywy wyświetlacz Super Retina XDR z technologią ProMotion z adaptacyjną częstotliwością odświeżania od 10 Hz do 120 Hz. Nowy alpejski zielony iPhone 13 Pro i zielony iPhone 13 będą dostępne w przedsprzedaży w piątek, 11 marca, od piątku 18 marca.

Wyrafinowana i trwała konstrukcja

iPhone 13 Pro i iPhone 13 mają elegancką i trwałą konstrukcję. Nowy iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max w kolorze alpejskim, stworzony przy użyciu wielu warstw nanometrowej metalicznej ceramiki nałożonej na powierzchnię, doskonale uzupełnia pasek ze stali nierdzewnej klasy chirurgicznej i teksturowane, matowe szkło tylne. Oba modele mają najbardziej zaawansowany wyświetlacz w historii iPhone'a — Super Retina XDR z ProMotion — i są dostępne w rozmiarach 6,1 cala i 6,7 cala.

Zielone iPhone 13 i iPhone 13 mini mają elegancką, dopasowaną kolorystycznie aluminiową ramkę i precyzyjnie frezowaną tylną szybę, żywy wyświetlacz Super Retina XDR i są dostępne w rozmiarach 6,1 i 5,4 cala.1 Cała linia jest również chroniona przez przednia osłona Ceramic Shield — dostępna wyłącznie dla iPhone’a i twardsza niż jakiekolwiek szkło smartfona — i zachowuje wiodącą w branży klasę odporności IP68 na wodę i kurz.2

A15 Bionic: najlepszy chip do smartfona

iPhone 13 Pro i iPhone 13 są zasilane przez chip A15 Bionic, który zapewnia niesamowite wrażenia, takie jak tryb kinowy, oferuje fantastyczną grafikę i jest ściśle zintegrowany z iOS 15. A15 Bionic skutecznie radzi sobie z najbardziej wymagającymi zadaniami, jest zdolny do jeszcze szybszego uczenia maszynowego obliczeń, a dzięki niestandardowemu procesorowi sygnału obrazu (ISP) w połączeniu z potężnym sprzętem aparatu umożliwia korzystanie z funkcji aparatu, takich jak Smart HDR 4, Style fotograficzne i wiele innych.

Jak usunąć konto na Facebooku?Jak usunąć konto na Facebooku?Michał Górecki

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Dzięki A15 Bionic, bardziej energooszczędnym komponentom i optymalizacji zasilania możliwej dzięki ścisłej integracji sprzętu i oprogramowania, iPhone 13 Pro i iPhone 13 oferują jeszcze lepszą żywotność baterii, w tym najdłuższą żywotność baterii w historii iPhone'a 13 Pro Max. 3

Najbardziej zaawansowane systemy kamer w iPhonie

Dzięki najwyższej klasy sprzętowi fotograficznemu zoptymalizowanemu pod kątem bezproblemowej współpracy z systemem iOS 15 i zasilanemu przez nowego dostawcę usług internetowych w A15 Bionic, iPhone 13 Pro i iPhone 13 oferują najbardziej zaawansowane systemy pro i dwukamerowe, jakie kiedykolwiek były dostępne w iPhonie. iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max wprowadziły nowe aparaty szerokokątne, ultraszerokokątne i teleobiektywy, które rejestrują wspaniałe zdjęcia i wideo, a także udostępniają imponujące nowe funkcje profesjonalnego aparatu, takie jak fotografia makro i wideo.

System dwóch aparatów w iPhonie 13 i iPhonie 13 mini to ogromny krok naprzód w konstrukcji aparatu, z szerokokątnym aparatem wyposażonym w największy czujnik kiedykolwiek w systemie z dwoma aparatami iPhone'a, specjalnie zaprojektowanym ultraszerokokątnym aparatem i optycznym przesunięciem czujnika stabilizacja obrazu. Oparte na szybszym silniku Neural Engine w A15 Bionic, iPhone 13 Pro i iPhone 13 oferują zaawansowane funkcje fotografii obliczeniowej, w tym Smart HDR 4, Deep Fusion, tryb nocny we wszystkich aparatach z całej linii, tryb portretowy z oświetleniem portretowym i style fotograficzne. iPhone 13 Pro i iPhone 13 Pro Max są również wyposażone w Apple ProRAW.

Oferując najwyższą jakość wideo w smartfonie, iPhone 13 Pro i iPhone 13 wprowadziły tryb kinowy, renderujący piękny efekt bokeh w wideo, z możliwością dostosowania ostrości przez użytkowników podczas i po uchwyceniu.4 iPhone jest także pierwszym smartfonem w świat oferuje pełny przepływ pracy Dolby Vision HDR — przechwytywanie, edytowanie i udostępnianie — a dzięki iPhone'owi 13 Pro i iPhone'owi 13 Pro Max użytkownicy mogą również korzystać z ProRes.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!