Konsole Xbox w ofercie operatora telefonii komórkowej

Dawno minęły czasy, w których u operatora telefonii komórkowej można było kupić telefony i akcesoria do nich. Z biegiem czasu pojawiły się modemy, smartwatch’e, tablety, laptopy, a ostatnio nawet telewizory. Jeden z operatorów poszedł krok dalej, oferując… konsole Xbox z subskrypcyjnym dostępem do gier. 

  • Michał Górecki
  • /
  • 26 października 2022

Konsole Xbox Series X i S w T-Mobile 

Telefonia komórkowa i coraz szybszy internet mobilny oraz oferty FTTH pozwalają operatorom wyjść daleko poza dotychczasowe schematy. Z takiego założenia wyszedł ostatnio T-Mobile, oferując konsole Xbox Series X oraz Xbox Series S z subskrypcją Xbox All Access. Oferta jest dostępna od 25 października 2022 roku. 

Operatorzy szukają nowych obszarów

Kiedy wraz z technologią 3G pojawił się „w miarę” szybki, jak na początek XXI wieku internet mobilny, w gablotach w punktach sprzedaży operatorów pojawiły się modemy 3G. Był to początek penetrowania zupełnie nowego obszaru, jaki wówczas otwierał standard UMTS. Nota bene, dziś wygaszany.

Dalszy rozwój technologii bezprzewodowych wprowadził do oferty koleje rozwiązania, jak np. tablety, które na przełomie pierwszej i drugiej dekady obecnego stulecia były absolutną nowością i obiektem pożądania. Wówczas model sprzedaży urządzenia wraz z kartą SIM, może nie przebijał możliwości elektromarketów, które sprzedawały więcej tabletów, ale z pewnością uzupełniał ofertę i pozwalał na dodatkowe zyski – po pierwsze, ze sprzedaży urządzeń; po drugie ze sprzedaży usług, zazwyczaj w abonamencie na dwa lata. 

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Koniec z szarym PlayStation 5. Konsola zyska wymienne, kolorowe paneleKoniec z szarym PlayStation 5. Konsola zyska wymienne, kolorowe paneleMikołaj Frączak

Laptopy, smartwatche, telewizory i konsole

Wraz z pojawieniem się technologii 4G (LTE), operatorzy coraz chętniej oferowali laptopy. Później pojawiły się smartwatch’e, a przy okazji rozwoju usług łączonych np. z internetem światłowodowym i telewizją przez łącza internetowe, także telewizory.

Dziś pojawia się kolejny etap, jakim są konsole, w dodatku z subskrypcją do platform z dużym wyborem gier. Rata za konsolę Xbox Series S wraz z subskrypcją  wyniesie  111 zł, a za Xbox Series X 155 zł. Osoby, które zdecydują się na zakup urządzenia razem z usługami abonamentowymi przy umowie na 24 miesiące w taryfach M, L lub w ofercie konwergentnej z internetem światłowodowym albo internetem domowym, otrzymają zniżkę w postaci pierwszej raty za darmo” – informuje T-Mobile Polska.  

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!