Najpopularniejsze filmy na YouTube 2022

Google Polska na swoim blogu przedstawił zestawienie najchętniej oglądanych filmów na YouTube przez odbiorców nad Wisłą. Którzy twórcy i jakie filmy wyróżniły się w 2022 roku? Oto one.

  • Martyna Kowalska
  • /
  • 1 grudnia 2022

Kabaret Neo-Nówka liderem polskiego YouTube’a

Faktycznie absolutnym numerem jeden okazał się skecz Neo-Nówki „Wigilia 2022 – Bez Cenzury”. Na drugim stopniu podium ulokowała się piosenkarka młodego pokolenia Sara James, która wystąpiła w America’s Got Talent. Największą popularnością cieszył się odcinek, w którym Polka otrzymała tzw. „złoty przycisk” od Simona Cowella. Na najniższym miejscu podium znalazł się znany youtuber Karol Friz Wiśniewski z filmem „21 dni w dzikiej Afryce”.

Najpopularniejsze teledyski na polskim YouTube w 2022 r.

Wśród najpopularniejszych teledysków na szczycie listy znalazł się SKOLIM z utworem „Wyglądasz Idelanie”. Drugie miejsce zajął Mr. Polska „Złote Tarasy”. Na trzeciej lokacie uplasował się Tribbs (ft. Kubańczyk) z coverem wielkiego przeboju Krzysztofa Krawczyka „Ostatni raz zatańczysz ze mną”. 

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Czy warto korzystać z alternatywnych klientów YouTube?Czy warto korzystać z alternatywnych klientów YouTube?Mikołaj Frączak

Najpopularniejsze Shortsy na YouTube w Polsce w 2022 r.

Rok 2022 upłynął pod znakiem krótkich form, które podbijają światowy YouTube. Mowa o shortsach. W pierwszej trójce w Polsce znalazły się produkcje następujących twórców: Waksy Shorst, Sandera Ziomal oraz Celine & Michiel.

Pełne zestawienie najpopularniejszych treści YouTube w Polsce można poznać na blogu Google Polska pod tym linkiem. 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!