Netflix Games z nowymi grami. Katalog staje się coraz bardziej atrakcyjny

Netflix ogłosił trzy nowe gry w ramach usługi Netflix Games. Tytuły te to „This is A True Story”, „Shatter Remastered” oraz „Into the Dead 2: Unleashed”.

  • Michał Górecki
  • /
  • 25 marca 2022

Trzy nowe gry

Informacje te pojawiły się bezpośrednio na Netflix Games, dwie pierwsze gry są już dostępne a trzecia pojawi się wkrótce. Co więcej, do zespołu deweloperskiego dołączyła nowa firma.

- Od momentu, gdy cztery miesiące temu w naszej ofercie dla użytkowników z całego świata znalazły się gry mobilne, stopniowo poszerzamy katalog gier, budując własny zespół deweloperski. Dlatego dziś z radością ogłaszamy, że do Netflix dołącza Boss Fight Entertainment – czytamy w informacji prasowej.

Firmę Boss Fight Entertainment założyli w 2013 roku David Rippy (prezes), Bill Jackson (dyrektor ds. komunikacji) oraz Scott Winsett (kierownik ds. operacyjnych), których pracę podziwiam już od dłuższego czasu. Dzięki doświadczeniu, jakie studio posiada w zakresie tworzenia cieszących się popularnością gier z różnych gatunków, Netflix będzie w stanie zaoferować użytkownikom jeszcze więcej gier, kiedy tylko będą mieć na nie ochotę.

– Misją Boss Fight jest tworzenie prostych, pięknych i zabawnych gier, z których można korzystać, gdzie tylko się chce – mówią założyciele Boss Fight Entertainment. – Netflix proponuje swoim użytkownikom gry bez reklam, dzięki czemu deweloperzy tacy jak my mogą skoncentrować się na tworzeniu wciągających gier, nie martwiąc się o jednocześnie o monetyzację. Bardzo cieszymy się, mogąc dołączyć do Netflix na tak wczesnym etapie, bo umożliwia nam to pracę nad tym, co kochamy, a zarazem tworzenie przyszłości gier na Netflix.

Czym jest Netflix Games?

Netflix, światowa platforma rozrywki pozwalająca na oglądanie światowych hitów filmowych i oryginalnych seriali wchodzi w gry mobilne. To nowy wymiar rozrywki dla niemal wszystkich dotychczasowych użytkowników aplikacji.

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Masz Netflix „na spółkę”, zapłacisz więcej. Współdzielenie konta dodatkowo płatne?Masz Netflix „na spółkę”, zapłacisz więcej. Współdzielenie konta dodatkowo płatne?Michał Górecki

Jakie są dostępny gry w aplikacji Netflix?

Netflix poinformował swoich użytkowników o możliwości wejścia do świata gier poprzez urządzenia przenośne. Od listopada użytkownicy z całego świata mogą zagrać w pięć gier mobilnych: „Stranger Things 1984”, „Stranger Things 3: Gra”, „Shooting Hoops”, „Card Blast” oraz „Teeter Up”.

Niezależnie od tego, czy preferujecie luźną rozgrywkę, którą można zacząć od początku, czy też wciągający świat sprzyjający zgłębianiu fabuły, celem Netfliksa jest stworzenie biblioteki tytułów, które zaspokoją zróżnicowane gusta użytkowników. To dopiero początek przygody platformy z grami, ale jak zapewnia Netflix – pierwsza piątka gier rozpoczyna całą serię propozycji dla użytkowników/

Jak grać w gry na Netfliksie?

Abonament Netflix jest przepustką do całej kolekcji gier. Dodatkowo nie trzeba będzie oglądać żadnych reklam, nie będzie tez żadnych dodatkowych opłat. Rozrywka z grami Netfliksa oznacza też koniec z zakupami w aplikacji, Jest to najbardziej istotne dla rodziców, którzy mogliby się obawiać, że ich dzieci poprzez podpiętą do Netfliksa kartę mogłyby nabić pokaźny rachunek. Nic z tych rzeczy. Korzystanie z gier jest w pełni bezpieczne i bezpłatne

Jakie urządzenia są potrzebne do gry na Netfliksie?

Usługa jest dostępna w każdym kraju, na urządzeniach z Androidem oraz iOS.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!