Nokia idzie za ciosem. Trzy nowe smartfony na rynku

Nokia idzie za ciosem – zaprezentowała kolejne trzy nowe smartfony z serii C i rozwija swoje usługi.

  • Michał Górecki
  • /
  • 28 lutego 2022

Kolejne premiery Nokia

Tuż po niedawnej premierze modeli G11 i G21, HMD Global, producent urządzeń Nokia, prezentuje trzy nowe smartfony Nokia z serii C – C21, C21 Plus i C2 drugiej edycji! To odpowiedź na sukces marki na rynku przystępnych cenowo smartfonów, na którym Nokia odnotowała rok do roku wzrost przychodów ze sprzedaży o 41%. Również dzięki temu 2021 rok był dla HMD Global pierwszym z pełną rentownością operacyjną.

Co więcej, zapowiedziane zostało również uruchomienie nowego działu skoncentrowanego na usługach. Dzięki temu firma skorzysta ze wznoszącej fali i będzie mogła dalej się rozwijać, przyciągając przy tym talenty i wspierając obecnych klientów poprzez wewnętrzne usprawnienia. Już teraz prognozy wskazują na to, że w pierwszym półroczu 2022 roku Services Suite Nokia będzie miał milion subskrybentów. Spośród zaprezentowanych smartfonów z serii C, na naszym rynku dostępny będzie Nokia C21 Plus

Seria „C”

Trzy nowe smartfony cechuje wytrzymałość i długa żywotność baterii. To, w połączeniu z najlepszym oprogramowaniem Android™ i gwarancją aktualizacji zabezpieczeń, konsekwentnie realizuje wizję HMD na rok 2022 i kolejne lata tj. budowanie urządzeń Nokia, które będą działać dłużej, zachowując jednocześnie doskonałą jakość wykonania. Smartfony Nokia zachwycają fińską estetyką, którą dopełnia ich wysoka funkcjonalność. Firma wzmacnia swoją odnoszącą sukcesy serię C, która została wprowadzona na rynek w 2020 roku i stanowi już 16% całkowitej sprzedaży smartfonów firmy w ciągu ostatnich 5 lat.

Czym jest Steam Deck i jak działa?Czym jest Steam Deck i jak działa?Michał Górecki

Pierwszy z zaprezentowanych modeli – Nokia C21 Plus – to smartfon, który łączy wszystkie cechy charakterystyczne dla urządzeń z tej serii. Został zaprojektowany z myślą o trwałości, która była rygorystycznie testowana. Tak, aby uzyskać elegancki styl i wytrzymałość. Telefon jednocześnie zapewnia żywotność baterii i, co najważniejsze, pozostaje przystępny cenowo. Urządzenie w Europie dostarczane jest dostarczane z baterią, 4000 mAh – co pozwala użytkownikom pozostać w kontakcie dłużej i ładować mniej.

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Podwójny aparat 13 MP z trybami panoramy i portretu pozwala uchwycić najlepsze fragmenty życia z oszałamiającymi szczegółami. Przejrzysty system operacyjny zapewnia więcej miejsca na wybrane aplikacje i treści. Co więcej, 2 lata cokwartalnych aktualizacji zabezpieczeń, a także technologia rozpoznawania odcisków palców i twarzy zapewniają wewnętrzne i zewnętrzne bezpieczeństwo telefonu Nokia C21 Plus. Dostępny kolor to Dark Cyan (granatowy), a estymowana cena wynosi 549 PLN.

Jeden ze smartfonów zaprezentowany w luty — Nokia C21

Nokia C21 zachowuje znakomitą jakość wykonania, bezpieczeństwo i charakterystyczną dla popularnej serii „C” żywotność baterii. Urządzenie jest wyposażone w ulepszony aparat 8 MP z technologią autofokus, która bezproblemowo odczytuje kody QR — bez względu na to, czy ludzie skanują menu, dokonują płatności, czy po prostu wyszukują informacje — Nokia C21 daje pewność, że skanowanie kodów QR to pestka.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!