Disney+ już wkrótce w Polsce. Rośnie konkurencja dla Netfliksa

Bardzo atrakcyjne ceny względem konkurencji – to chyba najważniejszy news jaki pojawił się w informacji Disney+. Poza oczywiście datą. Platforma pozwoli oglądać nam swoje zasoby w Polsce od 14 czerwca.

  • Mikołaj Frączak
  • /
  • 30 marca 2022

Disney+ oficjalnie w Polsce – znamy datę

Jeśli lubicie seriale choćby takie jak „The Mandalorian” to już za kilka miesięcy będziecie mogli je oglądać legalnie. Choć nie pochwalamy tego typu działań, nie jest tajemnicą, że wielu Polaków w różny sposób omijało do tej pory obowiązujące regulaminy platformy, korzystając choćby już z zapomnianego już trochę piractwa. Na szczęście w drugiej połowie 2022 roku będziemy mogli oglądać swoje ulubione filmy i seriale dostępne na platformie, nie łamiąc prawa. Zresztą to działanie jest efektem bardzo długiego oczekiwania na start platformy w krajach Europy Środkowo – Wschodniej.

Disney+ w Polsce — data

Polski oddział firmy potwierdził, że platforma Disney+ pojawi się 14 czerwca w naszym kraju, zgodnie z informacjami podawanymi na stronach internetowych.

Disney+ jest domem oryginalnych produkcji oraz tysięcy odcinków seriali i filmów od Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata "Gwiezdnych Wojen", oraz tytułów od 20th Century Studios, FX czy Searchlight, występujących pod marką Star.

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Włamanie na konto Twitter? Oto, co robić dalejWłamanie na konto Twitter? Oto, co robić dalejMikołaj Frączak

Disney+ w Polsce – ceny

Należąca do The Walt Disney Company platforma streamingowa DISNEY+ w Polsce zacznie działać 14 czerwca 2022 r. Cena subskrypcji wyniesie 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 zł w przypadku opłaty rocznej. To bardzo atrakcyjna oferta na rynku, w porównaniu do konkurencji w postaci Netfliksa czy HBO Max.

Disney+ w Polsce — oferta

Subskrybenci będą mieli dostęp do takich seriali jak "The Book of Boba Fett" i "The Mandalorian", wykreowanych przez producenta i scenarzystę Jona Favreau. Ponadto zobaczą "Moon Knight", serial produkcji Marvel Studios z Oscarem Isaakiem w roli Stevena Granta, spokojnego i ułożonego pracownika małego sklepu, nękanego przez wspomnienia z innego życia, a także nominowany do Nagrody Akademii film "Shang-Chi i legenda dziecięciu pierścieni" z Simu Liu i Awkwafiną.

Dodatkowo subskrybenci będą mogli spędzić czas przy wielu tytułach ze studia Disneya i Pixara, w tym nominowanej do Nagrody Akademii animacji "Luca" (Disney/Pixar) oraz uhonorowanych Nagrodą Akademii "Encanto" (Walt Disney Animation Studio) i "Cruelli" z Emmą Stone w roli kultowej Cruelli de Mon.

W ramach ogólnorozrywkowych produkcji, w Disney+ będzie można zobaczyć takie tytuły jak "Simpsonowie" czy "Grey's Anatomy: Chirurdzy". Z kolei National Geographic przedstawi między innymi serial dokumentalny "The World According To Jeff Goldblum".

Disney+ w Polsce – kwestie techniczne

Użytkownicy Disney+ będą mogli korzystać z najwyższej jakości serwisu, nawet na czterech urządzeniach jednocześnie. Przy wybranych tytułach będą mieć dostęp do funkcji IMAX Enhanced. Jednocześnie dostaną możliwość nieograniczonej liczby pobrań nawet na dziesięciu urządzeniach, a także będą mogli ustawić do siedmiu profili, w tym dostosowany specjalnie dla dzieci profil dziecięcy, który pozwala na dostęp do treści ograniczonych ze względu na wiek odbiorców.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!