Orange odkupuje stare telefony. W zamian daje m.in. kupony do… Żabki

Orange Polska wystartował z promocją odkupu starych telefonów. Jeżeli zdecydujemy się odsprzedać sprawne urządzenie, otrzymamy kupon na zakupy w sieci sklepów Żabka. Jak działa ta promocja?

  • Mikołaj Frączak
  • /
  • 7 października 2022

Odkup starych telefonów

Jak informuje Orange Polska, wysokość bonu na zakupy zależy od wyceny telefonu. Jeśli jego wartość nie przekracza kwoty 99,99 zł, wówczas bon wyniesie 50 złotych. W przypadku przekroczenia tej granicy, na zakupy w popularnym sklepie otrzymamy 100 złotych. 

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Bony od Orange są wysyłane w formie kodu SMS na numer podany przez klienta. Maksymalny czas oczekiwania to siedem dni. 

Zasady odsprzedaży starych telefonów

Każda osoba może odsprzedać w ramach promocji maksymalnie pięć telefonów o dowolnej wartości. Operator informuje jednak, że promocja będzie obowiązywała do wyczerpania puli bonów na zakupy. Co ważne, z promocji mogą korzystać nie tylko klienci pomarańczowej sieci. 

Nowy operator MVNO w Polsce. Fonia wchodzi na rynekNowy operator MVNO w Polsce. Fonia wchodzi na rynekMartyna Kowalska

Jak odsprzedać stary telefon?

Orange wyjaśnia, że osoba, która chce odsprzedać swój stary telefon, powinna przyjść do dowolnego salonu sieci z używanym, ale wciąż działającym urządzeniem. Nie wymagane jest przy tym ani pudełko, ani dodatkowe akcesoria, np. ładowarki. 

Wyceną urządzenia zajmuje się konsultant. Również on przekaże bon na wycenioną wartość do zrealizowania w salonie. Można go wykorzystać np. na zakup nowego urządzenia. Może także przekazać bon na zakupy w Żabce. 

Dzięki ofercie odkupu dajemy szansę na drugie życie sprawnym urządzeniom. Jeśli naszego telefonu nie ma na liście skupowanych, bo jest zbyt stary lub niedziałający, to w każdym salonie Orange można przekazać taki telefon do recyklingu, zostawiając go w specjalnym pojemniku” – informuje Orange.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!