Razer i Fossil wprowadzają na rynek nowy smartwatch dla graczy

Razer X Fossil Gen 6 dla graczy – tak nazywa się nowy smart zegarek, stworzony przez Razera i markę Fossil.

  • Mikołaj Frączak
  • /
  • 7 stycznia 2022

Razer X Fossil Gen 6 Smartwatch już na rynku

Razer i Fossil połączyły siły, aby stworzyć limitowaną edycję urządzenia wearable z ekskluzywnym brandingiem Razer i wiodącą w branży wydajnością, aby gracze mogli wyprzedzić grę.

Razer, globalna marka lifestylowa dla graczy, ogłosił współpracę z producentem zegarków, firmą Fossil, w celu wprowadzenia na rynek limitowanej edycji smartwatcha: Razer X Fossil Gen 6 Smartwatch. Inteligentny zegarek wykorzystuje najbardziej innowacyjną platformę smartwatchy Fossil do tej pory, czyli długo wyczekiwaną Fossil Gen 6.

Posiada również trzy ekskluzywne tarcze z brandem Razer, w tym Analog, Text i Chroma, a także dwa stylowe wymienne paski. Razer X Fossil Gen 6 będzie dostępny na całym świecie w tym miesiącu w cenie 329 dolarów w ograniczonej ilości zaledwie 1337 sztuk.

Razer X Fossil Gen 6 Smartwatch – jak działa nowa generacja zegarków?

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Gen 6 to pierwszy smartwatch oparty na platformie Snapdragon Wear 4100 zapewniający użytkownikom większą szybkość i wydajność, w tym szybszy czas ładowania aplikacji, bardzo responsywne wrażenia użytkownika i bardziej efektywne zużycie energii. Dzięki ogólnej 30 proc. zwiększonej wydajności i działającemu systemowi Wear OS by Google, smartwatch robi znacznie więcej i znacznie szybciej.

Jak wygląda Razer X Fossil Gen 6 Smartwatch

Smartwatch Razer X Fossil Gen 6 ma 44 mm czarną obudowę, trzy ekskluzywne tarcze zegarka i elementy interfejsu użytkownika Razer. Będzie on również zawierał dwa specjalnie zaprojektowane i wymienne 22-milimetrowe silikonowe paski w kultowej czerni i zieleni znanej z Razera.

Smartwatche z Androidem — czy warto w nie inwestować?Smartwatche z Androidem — czy warto w nie inwestować?Anna Malinowska

Razer X Fossil Gen 6 Smartwatch — Śledzenie snu i zwiększona prędkość ładowania baterii

Jakie rozwiązania prezentuje nowy Razer od Fossila poza godziną i powiadomieniami ze smartfona? Użytkownicy mogą cieszyć się krótszym czasem ładowania i dłuższym czasem pracy baterii, aby zmaksymalizować ich dzień i noc.

Smartwatch Razer X Fossil Gen 6 osiąga 80 proc. naładowania w zaledwie nieco ponad 30 minut ładowania. To, w połączeniu ze zmniejszonym zużyciem energii platformy Snapdragon Wear 4100+ i opracowanymi przez Fossil Group trybami inteligentnej baterii, umożliwia użytkownikom szybkie osiągnięcie pełnego naładowania rano po śledzeniu snu.

Ulepszone czujniki zdrowia i dobrego samopoczucia

Gen 6 posiada ulepszony czujnik tętna, który umożliwia ciągłe śledzenie i lepszą dokładność sygnału. Użytkownicy skorzystają również z nowego czujnika SpO2, który śledzi szacunkowe pomiary tlenu we krwi użytkownika.

To już kolejny zegarek dla gamerów

Kilka tygodni temu na rynku pojawił się Cyberpunk 2077 x Błonie. Zegarek dla fanów gry za prawie 2 tysiące złotych. Jeżeli jesteście fanami gadżetów jak również najnowszej produkcji CD Projekt to być może powinniście mieć go w swojej kolekcji. Tytanowy zegarek wzbudza jednak pewne kontrowersje, ponieważ za niemal za 500 dolarów otrzymujmy urządzenie, które wyłącznie wskazuje czas za pomocą diod.

Jest to zwykły zegarek stylizowany na cyberpunkowe gadżety, wykonany z tytanu z powłoką szafirową, wodoodpornością na poziomie 5 atmosfer i logo Cyberpunk. Dodatkowo producent gry jak i zegarka wskazują na  cyfrowy certyfikat autentyczności NFT w technologii blockchain jako wartość dodaną gadżetu.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!