Samsung prezentuje serię tabletów Galaxy Tab S8. Wśród nich rewelacyjny Galaxy Tab S8 Ultra

Debiutujący Galaxy Tab S8 Ultra gwarantuje potężną wydajność, prawdziwie immersyjny wyświetlacz oraz otwarty ekosystem urządzeń i rozwiązań partnerów, zapewniając pracę i rozrywkę na najwyższym poziomie.

  • Michał Górecki
  • /
  • 14 lutego 2022

Samsung zaprezentował najnowszą serię tabletów Galaxy Tab S8

W jej skład wchodzą modele Galaxy Tab S8, Galaxy Tab S8+ oraz Galaxy Tab S8 Ultra – oferujący największy wyświetlacz oraz najpotężniejszą wydajność ze wszystkich dotychczasowych urządzeń Galaxy Tab S. W jednym urządzeniu zamknięto zaawansowane technologicznie podzespoły, funkcje wpływające na produktywność oraz wsparcie dla niezawodnego ekosystemu Galaxy. Dzięki temu Galaxy Tab S8 zapewnia wyjątkową elastyczność i pozwala pracować i cieszyć się rozrywką na najwyższym poziomie.

Poszerz horyzonty z Galaxy Tab S8 Ultra

Tablet Galaxy Tab S8 Ultra gwarantuje wrażenia, jakich nie dostarczał żaden wcześniejszy model Galaxy Tab. Urządzenie oferuje olbrzymi, 14,6-calowy wyświetlacz Super AMOLED o częstotliwości odświeżania 120Hz. Ramki mają zaledwie 6,3 mm grubości, co sprawia, że ekran wypełnia niemal cały front urządzenia, gwarantując prawdziwie wciągające wrażenia z oglądania.

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Niesamowity wyświetlacz został umieszczony w najsmuklejszym, najlżejszym i najbardziej wytrzymałym korpusie chronionym dodatkowo obudową ze zbrojonego aluminium o ponad 30 proc. bardziej odporną na zarysowania i o 40 proc. mniej podatną na zginanie niż w przypadku modeli Galaxy Tab S7. Korzystając z Galaxy Tab S8 Ultra można cieszyć się wciągającą rozrywką niezależnie od miejsca, w którym jesteśmy.

Dwa potężne aparaty przednie

Tablet Galaxy Tab S8 Ultra wyposażono w dwa potężne aparaty przednie 12 MP, dzięki którym rozmowy wideo można realizować w jakości 4K. Urządzenie oferuje zarówno zaawansowany sprzęt, jak i oprogramowanie wyposażone w technologię automatycznego kadrowania firmy Samsung, która zachowuje ostrość obrazu podczas połączenia, a także odpowiednio kadruje widok, by pokazać na ekranie wszystkich uczestników spotkania. Perfekcji obrazu towarzyszy także czystość dźwięku.

Czym wyróżnia się tablet graficzny?Czym wyróżnia się tablet graficzny?Michał Górecki

Zastosowanie trzech precyzyjnych mikrofonów, które wykorzystują zaawansowaną technologię redukcji szumów, niweluje niepożądane dźwięki w tle. Zaś wykorzystane we wszystkich trzech modelach serii Galaxy Tab S8 poczwórne głośniki z Dolby Atmos, gwarantują niesamowite, pełne realistycznych szczegółów wrażenia akustyczne.

Nowa jakość pracy, gamingu i połączeń

Niezależnie od tego, czy używamy tabletu by odkrywać swoje artystyczne zdolności, zanurzyć się w dynamicznej grze czy po prostu z łatwością wykonywać wiele zadań jednocześnie, seria Galaxy Tab S8 gwarantuje bezkonkurencyjną wydajność. Dzięki zastosowaniu, najszybszego jak dotąd w tabletach Galaxy procesora wykonanego w technologii 4nm, odpowiedniej ilości RAM i pamięci wewnętrznej, modele Galaxy Tab S8 oraz S8+ sprostają każdemu zadaniu. Przykładowo Galaxy Tab S8 Ultra oferuje do 16 GB RAM i do 512 GB pamięci wewnętrznej. Co więcej, wszystkie trzy modele pozwalają rozszerzyć pamięć nawet do 1 TB za sprawą opcjonalnej karty microSD.

Urządzenia z serii Galaxy Tab S8 to także pierwsze tablety Galaxy, które obsługują łączność Wi-Fi 6E zapewniającą nawet dwukrotnie większą przepustowość i prędkość maksymalną w porównaniu do Wi-Fi 6. Co więcej, dzięki optymalizacji wykorzystania sieci nie trzeba już martwić się jakością połączenia, tablety z serii Galaxy Tab S8 umożliwiają bowiem błyskawiczne udostępnienie treści za pomocą szybkiego i bezpiecznego połączenia 5G.

Możliwości nagrywania 4K, które oferuje Galaxy Tab S8 Ultra, pozwalają rejestrować wyraźne, przyciągające wzrok filmy zarówno za pomocą aparatu tylnego, jak i ultraszerokokątnego aparatu przedniego. Twórcy treści i użytkownicy przesyłający je na żywo mogą bez wysiłku nagrywać tutoriale online i rejestrować przebieg swojej gry, korzystając z dostosowywanych opcji Autoportret Video wbudowanych w funkcję Rejestrowanie Ekranu. A doskonałe narzędzie do edycji LumaFusion, które niebawem będzie dostępne dla urządzeń Galaxy, sprawi, że przy pomocy Tab S8 i rysika S Pen będzie można precyzyjnie edytować wideo 4K.

Źródło: Samsung

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!