Twitch na telewizorach Samsung Smart TV. Dobra wiadomość dla graczy

Użytkownicy telewizorów Samsung Smart TV będą mogli zainstalować odnowioną aplikację do strumieniowego przesyłania materiałów wideo. Mowa o popularnym rozwiązaniu „Twitch”, z którego można korzystać na sprzęcie południowokoreańskiego producenta wyprodukowanym w latach 2018-2022.

  • Mikołaj Frączak
  • /
  • 5 października 2022

Twitch na telewizorach Samsunga

Producenci telewizorów i systemów operacyjnych zabiegają o to, by użytkownicy mogli korzystać z bogatego portfolio aplikacji. W przypadku Samsunga i jego telewizorów Smart TV pojawiło się właśnie rozwiązanie, które ucieszy wielu aktywnych graczy. 

Obecnie południowokoreański producent chwali się możliwością instalacji specjalnej platformy, która umożliwia oglądanie wirtualnych rozgrywek innych użytkowników. Mówimy tutaj o aplikacji Twitch, które obecnie jest najpopularniejszym rozwiązaniem tego typu stosowanym do realizowania transmisji live różnego rodzaju gier wideo oraz rozgrywek e-sportu. 

Starsze smartwatche Samsunga będą jak nowe. Idzie duża aktualizacjaStarsze smartwatche Samsunga będą jak nowe. Idzie duża aktualizacjaAnna Malinowska

Społeczność fanów gier

Rzeczywiście, w ostatnich latach śledzenie na żywo zmagań graczy, nazywanych również streamerami zdobywa wielu fanów i uchodzi za nowy rodzaj szalenie wciągającej rozgrywki.

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Wokół tego typu przedsięwzięć tworzą się całe społeczności fanów i to o zasięgu globalnym. Przy okazji tworzy się potężny rynek, a zjawisko e-sportu nie jest już tylko hobby, ale sprawnie rozwijającą się gałęzią gospodarki cyfrowej. 

Twitch w wersji polskojęzycznej

Jak informuje Samsung, wszystkie jego telewizory, które zjechały z taśm montażowych w latach 2018-2022 są już gotowe do pobrania i zainstalowania tej popularnej aplikacji. W dodatku, w wersji polskojęzycznej. Producent informuje, że po zeskanowaniu kodu QR, który wyświetlany jest na ekranie, umożliwiona jest także łączność ze smartfonem. 

Dzięki temu, korzystając z jego klawiatury, można w czasie rzeczywistym komentować zmagania ulubionych zawodników oraz aktywnie włączyć się w życie społeczności graczy. 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!