Awatary w WhatsApp

Meta, właściciel WhatsApp ogłosił wprowadzenie do aplikacji WhatsApp awatarów. Pozwalają na nowy, szybki i zabawny sposób komunikowania się z przyjaciółmi i rodziną.

  • Martyna Kowalska
  • /
  • 7 grudnia 2022

Mark Zukerberg, właściciel Meta ogłosił tę informację na swoim Facebooku. Napisał:  „Wprowadzamy awatary do WhatsApp! Teraz możesz używać swojego awatara jako naklejki na czacie. Wkrótce pojawi się jeszcze więcej stylów postaci we wszystkich naszych aplikacjach”.

Spersonalizowany awatar może być użyty jako zdjęcie profilowe WhatsApp. Mało tego. Jako awatara będzie można użyć jednej z 36 niestandardowych naklejek.

Jak działają awatary w WhatsApp?

Awatar to cyfrowa wersja użytkownika. Można ją utworzyć z miliardów kombinacji rozmaitych fryzur, rysów twarzy i ubiorów. Awatar ma w szybki i atrakcyjny sposób dzielić się emocjami ze znajomymi i rodziną. Pozwala też na pokazanie siebie bez konieczności używania prawdziwego zdjęcia.

Meta pisze: Wiele osób będzie miało po raz pierwszy okazję utworzyć awatar, dlatego zamierzamy wprowadzać coraz to nowe udoskonalenia takie jak oświetlenie, cieniowanie, tekstury fryzur i nie tylko, aby z czasem awatary stawały się jeszcze lepsze.

Mamy nadzieję, że spodoba Ci się tworzenie i udostępnianie swoich awatarów, które od dziś będą dostępne dla użytkowników na całym świecie.

źródło: Meta

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!