Ministerstwo Finansów i Krajowa Administracja Skarbowa patronami maratonu informatycznego

W dniach 19-20 listopada odbędzie się największy maraton informatyczny HackYeah, którego partnerami po raz kolejny będą Ministerstwo Finansów oraz Krajowa Administracja Skarbowa. Obie instytucje zgłosiły do konkursu dwa zadania dla uczestników. Jedno dotyczy komunikacji z podatnikami, drugie zaś analizy informacji. 

  • Michał Górecki
  • /
  • 17 listopada 2022

Maraton informatyczny w Krakowie

Jak informuje Ministerstwo Finansów - „formuła maratonu programistycznego skupia nie tylko oferty czy dorobek ugruntowanych firm, ale przede wszystkim korzysta z wiedzy i umiejętności młodych ludzi, często studentów, nieprowadzących działalności gospodarczej, a także małych i średnich przedsiębiorstw i startupów”. Jest to zatem ogromna okazja do pokazania swoich pomysłów, szybkiej reakcji na programistyczne wyzwania oraz potencjału zespołu. 

 

Kto może wziąć udział w hackatonie? 

Jak zapewniają organizatorzy, maraton informatyczny w Krakowie jest wydarzeniem dla każdego. Mogą w nim wziąć udział zarówno studenci, programiści, project managerowie, jak również inżynierowie, logistycy, analitycy, a także… miłośnicy gier. Dolną granicę wieku dla uczestników wyznaczono na 16 lat. 

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Ekspert: 40% urządzeń mobilnych jest podatna na ataki hakerskieEkspert: 40% urządzeń mobilnych jest podatna na ataki hakerskieAnna Malinowska

Maraton informatyczny – kiedy i gdzie?

Hack Yeah rozpocznie się w sobotę, 19 listopada o godzinie 11:00, a zakończy dzień później około 18:30. Zawody odbędą się w Tauron Arenie w Krakowie. Na proces kodowania przewidziano równe 24 godziny. Szczegóły na temat hackatonu dostępne są na stronie internetowej  https://hackyeah.pl/ oraz na platformie Discord. Należy szukać wyzwań: sendHybrid.GOV i Break the Fake. Na zwycięzców czekają nagrody finansowe!

ZDJĘCIE: zrzut ekranu strony organizatora hackyeah.pl

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!