PATRONAT MEDIALNY: CYBERSEC FORUM/EXPO

CYBERSEC FORUM/EXPO 2023 to kluczowe i jedyne w swoim rodzaju wydarzenie dotyczące cyberbezpieczeństwa w Europie. Od 2015 roku CYBERSEC zapewnia przestrzeń do wymiany poglądów, dyskusji i prezentacji dotyczących największych wyzwań stojących nie tylko przed społeczeństwem, ale i światem wirtualnym. CYBERSEC to nie tylko FORUM – to również jedna z największych przestrzeni EXPO, która stwarza możliwość do rozwijania kontaktów biznesowych kluczowym przedsiębiorcom z Polski i całego świata, a także jest szansą na zaprezentowanie swoich innowacyjnych produktów i usług.

  • Monika Świetlińska
  • /
  • 22 maja 2023

17. edycja CYBERSEC FORUM/EXPO odbędzie się pod hasłem przewodnim PARTNERSHIPS FOR CYBER RESILIENCE. To kontynuacja zeszłorocznych rozważań na temat działania w jedności w celu zachowania cyberbezpieczeństwa oraz skupienia się na budowaniu cyberodporności — niezwykle kluczowej w czasach niepokoju i niepewności, w jakich przyszło nam funkcjonować.

Cyberbezpieczeństwo to temat złożony i powinien być analizowany z różnych perspektyw. Dlatego dyskusje będą odbywały się ramach 5 unikalnych ścieżek tematycznych: STATE, DEFENCE, BUSINESS, STREAM i EU POLICY FORESIGHT. 

Sprawdź agendę wydarzenia!

Strefa EXPO

Przestrzeń wystawiennicza CYBERSEC to kilka tysięcy metrów kwadratowych, gdzie firmy z całego świata prezentują swoje przełomowe produkty i innowacyjne usługi. Jest to niepowtarzalna okazja dla przedsiębiorców, start-upów oraz inwestorów na pozyskanie leadów, zbudowanie sieci kontaktów oraz nawiązanie strategicznych partnerstw.

Wydarzenia poboczne

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

CYBERSEC to także wydarzenia dodatkowe: Admin Days, Cyber Investor Days oraz Capture the Flag. Side eventy pozwolą uczestnikom zwiększyć swoją dotychczasową wiedzę z zakresu cyber, wziąć udział w zawodach sprawdzających ich umiejętności z cyberbezpieczeństwa, a także zaprezentować swoje innowacyjne usługi i produkty w ramach konkursu dla start-upów. 

Uczestnicy CYBERSEC 

W poprzednich wydarzeniach CYBERSEC udział wzięło wielu gości wysokiego szczebla, w tym: Prezydent RP Andrzej Duda, H.E. Kersti Kaljulaid (była prezydent Republiki Estonii), Margrethe Vestager (wiceprzewodnicząca Komisji Europejskiej), Mircea Geoana (zastępca sekretarza generalnego NATO) i wielu innych.

Bezpłatne bilety

Organizator przewidział ograniczoną pulę darmowych biletów STANDARD dla: studentów, sektora naukowego, administracji publicznej, jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych oraz administracji wojskowej! To niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń i posłuchania ekspertów z całego świata.

European Cybersecurity Forum – CYBERSEC odbędzie się w dniach 21-22 czerwca w Katowicach.

Bilety PRESALE 40% taniej od ceny ostatecznej!

Security Magazine jest patronem medialnym wydarzenia. 

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!