PATRONAT MEDIALNY: CONFidence

Czym zajmują się polscy cyberżołnierze, jak obejść zabezpieczenia nowoczesnych programów antywirusowych i jak za darmo przejechać się komunikacją miejską? 5 i 6 czerwca 2023 stolica Małopolski ponownie stanie się centrum branży cyberbezpieczeństwa. Na konferencji CONFidence 2023 w EXPO Kraków wystąpią eksperci z całego świata, m.in. Marco Balduzzi, Adam Haertle, Suraj Khetani, Wojciech Reguła i Or Yair.

 • Monika Świetlińska
 • /
 • 8 maja 2023

Chat-GPT, bezpieczeństwo macOS i zorganizowane grupy cyberprzestępcze.

Konferencja skierowana jest do wszystkich osób związanych z cyberbezpieczeństwem — w wydarzeniu biorą udział setki specjalistów reprezentujących bardzo różnorodne branże. W związku z tym program również jest bardzo bogaty i wielopoziomowy, jednak wszystkie prezentacje mają wspólną cechę — wysoką jakość merytoryczną oraz gwarancję aktualności i praktyczności prezentowanych informacji. 

W trakcie wydarzenia uczestnicy mają szansę poznać możliwości narzędzi takich jak Raspberry Robin czy wipers, prześledzić metodyki działania grup cyberprzestępczych lub szczegółowe analizy głośnych ataków. Program konferencji odpowiada potrzebom branży z perspektywy szkoleniowej, biorąc również pod uwagę sytuację geopolityczną i jej wpływ na cyberbezpieczeństwo. 

Swoją wiedzą podzielą się zarówno eksperci o międzynarodowej renomie, jak i specjaliści doskonale znający realia lokalnego rynku security.

Podczas konferencji CONFidence będzie można dowiedzieć się: 

  • co zrobić, żeby ransomware czuło się w Twojej sieci komfortowo? (Maciej Broniarz)
  • dlaczego północnokoreańskie grupy APT są ważnym źródłem dochodu reżimu Kim Jong-Una? (Mateusz Ossowski)
   • jakie narzędzia, taktyki i techniki są przydatne w red teamingu systemów kontroli dostępu? (Julia Zduńczyk)
    • czy można przeoczyć złośliwy kod zaszyty w odpowiedzi wygenerowanej przez GPT-4? (Michał Sarnowski)

     W niemal kilkunastoletniej historii konferencja CONFidence zasłynęła również jako spotkanie o wyjątkowej atmosferze i ogromnych możliwościach networkingowych. Uczestnicy mogą spotkać się z przedstawicielami wiodących firm technologicznych  (również podczas imprezy wieczornej), a także spróbować swoich sił w konkursach. Aby skorzystać ze wszystkich możliwości, jakie niesie ze sobą udział w wydarzeniu, należy się zarejestrować. Z kodem rabatowym “CONFI23xSecurityMagazine” można odebrać 10% zniżki na bilety.

     Pełna agenda wydarzenia oraz bilety są dostępne na oficjalnej stronie CONFidence.

     Najnowsze tematy

     WSPÓŁPRACA

     Blogi tematyczne

     Prawo konsumenckie 2021
     Blog prawa e-commerce
     Prawo konsumenckie
     Security Magazine
     Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
     Kliknij aby wrócić do strony głównej

     Newsletter

     Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!