Security Magazine

PATRONAT MEDIALNY: IV Konferencja 'Bezpieczeństwo na Kolei'

Zapraszamy do udziału w IV Konferencji „BEZPIECZEŃSTWO NA KOLEI”, która odbędzie się w Gdyni 8-9 grudnia 2022 roku w Hotelu Nadmorskim. Zachęcamy do uczestnictwa w konferencji w formie słuchacza, prezentacji multimedialnej promującej rozwiązanie oraz uczestnictwa w wystawie rozwiązań i usług.

PATRONAT MEDIALNY: Advanced Threat Summit 2022

Zero Day on every day czyli nie znacie dnia i godziny  - to temat przewodni Advanced Threat Summit 2022 – jednej z najważniejszych i najciekawszych konferencji dla managerów cyberbezpieczeństwa.

07/2022 SECURITY MAGAZINE

Czy zdajesz sobie sprawę, że bezpieczeństwo jest przyszłością Twojej firmy? Choć dziś jest priorytetem, wiele firm nadal podchodzi do niego bez większego przekonania. Problem pojawia się wtedy, gdy nagle muszą zapłacić kolosalną karę, okup, wydać fortunę na “gaszenie pożaru” czy ratować budowany latami wizerunek marki. 

PATRONAT MEDIALNY: Cyber24 Day 2022

Konferencja Cyber24 Day, organizowana przez grupę Defence24, to jedno z najważniejszych forum na mapie wydarzeń, które skupiają się na tematyce cyberbezpieczeństwa, cyfryzacji i nowych technologii.

PATRONAT MEDIALNY: Carpathian Startup Fest 2022

Już 13-14 października w Rzeszowie na arenie do walki o inwestora staną startupy, scaleupy i ludzie z nietuzinkowymi pomysłami na biznes. Podczas drugiej edycji Carpathian Startup Fest 2022 (#CSF22) będzie też mowa o zastosowaniu sztucznej inteligencji, występy czołowych postaci polskiego środowiska startupowego, spotkania z inwestorami, targi pracy branży technologicznej oraz strefa wystawiennicza dla startupów.

06/2022 SECURITY MAGAZINE

"Security Magazine" rozwija się z miesiąca na miesiąc. Pozytywny odbiór Czytelników i naszych współpracowników, ekspertów, statystyki, które pokazują, jak bardzo potrzebne było na rynku wydawniczym nowoczesne, dostosowane do oczekiwań współczesnego odbiorcy pismo, udowadniają, że podjęcie decyzji początkiem tego roku o powołaniu do życia "Security Magazine" było słusznym krokiem. 

05/2022 SECURITY MAGAZINE - Polisa cyber, praca w IT, zasilacze UPS, DORA, Schrems II, routery

Szukasz rzetelnych i bezpłatnych porad na temat bezpieczeństwa w firmie, tak by chronić przed zagrożeniami również swój biznes? Pobierz piąte wydanie “Security Magazine”.

PATRONAT: O technologiach w komunikowaniu, cyberbezpieczeństwie i dezinformacji

XXII Kongres Public Relations już za półtora miesiąca. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Podpułkownik Brett Lea — oficer ds. public affairs z 82. Dywizji Powietrznodesantowej armii amerykańskiej. Tematem przewodnim spotkania będą technologie w komunikowaniu, cyberbezpieczeństwo, a także zmiany, jakie następują w narzędziach wykorzystywanych przez specjalistów public relations.

04/2022 SECURITY MAGAZINE - Pentest, startupy security, nielojalność kadry, pułapki IT

Coraz częściej współpracą z "Security Magazine" zainteresowane są zagraniczne firmy. Dla naszych Czytelników to unikatowe źródło wiedzy na temat bezpieczeństwa w firmie widzianego nie tylko z perspektywy Polski, ale całego świata. Zachęcamy Cię do skorzystania z tej szansy, tym bardziej, że e-pismo możesz pobrać bezpłatnie, bez potrzeby zostawiania swoich danych, czy rejestracji. 

03/2022 SECURITY MAGAZINE. Antywirus, Face Recognition, RODO w e-commerce, cookies

Autorami "Security Magazine" są eksperci, którzy bazując na wieloletnim doświadczeniu, na łamach pisma przekazują Ci bezcenną wiedzę. Ich wiedza może stać się Twoim kapitałem.

02/2022 SECURITY MAGAZINE - cyberbezpieczeństwo, zero trust, dezinformacja, trolling

Stawiasz w firmie na bezpieczeństwo, które zapewni jej rozwój i zysk? Koniecznie pobierz bezpłatnie "Security Magazine"!

01/2022 SECURITY MAGAZINE - wiedza oparta na praktyce. POBIERZ BEZPŁATNIE

Drodzy Czytelnicy, przekazujemy Wam wydanie wyjątkowego pisma "SECURITY MAGAZINE" na temat bezpieczeństwa w firmach i jednostkach publicznych. Stawiamy na profesjonalizm, rzetelność i wyczerpujące podejście do opisywanych zagadnień. Nasi autorzy, prezesi, menedżerowie polskich i zagranicznych firm, również. 

SECURITY MAGAZINE - premiera 21 lutego!

To zupełnie nowy format merytoryczny na polskim rynku medialnym. To magazyn, który będzie poświęcony bezpieczeństwu firmy, jak i bezpieczeństwu IT — niezwykle istotnym elementom nowoczesnego biznesu.

Informacje o wydawcy i czasopiśmie

Właścicielem "Security Magazine" i jednocześnie wydawcą jest Rzetelna Grupa Sp. z o.o.

Czasopismo wydawane jest w formie elektronicznej w cyklach miesięcznych

Redakcja

  1. Rafał Stępniewski - Redaktor Naczelny
  2. Monika Świetlińska - Redaktor i skład

W publikacjach znajdują się również artykuły ekspertów zewnętrznych.

WSPÓŁPRACA