Security Magazine

2(23) 2024 SECURITY MAGAZINE

To już ostatnie wydanie! Ostatnie jako PDF. Oznacza to, że od marca wszystkie nowe wydania będą dostępne na stronie www.securitymagazine.pl. Chcemy, by Czytelnicy mieli szybki i łatwy dostęp do wydań, a także, by interakcja treści ze społecznością magazynu była szersza. To wydanie jest bogate w ciekawe ekspertyzy, pojawiła się również publicystyka. Gorąco zachęcamy Cię do lektury. 

PATRONAT MEDIALNY: CodeFrenzy 2024!

W dniach 5-8 lutego 2024 roku odbędzie się kolejna edycja konferencji CodeFrenzy, poświęconej najnowszym trendom i innowacjom w świecie programowania. Wydarzenie zrzesza pasjonatów technologii, oferując im wyjątkową okazję do zdobycia aktualnej wiedzy, dzielenia się doświadczeniem oraz spojrzenia na branżę IT z nowej perspektywy. 

PATRONAT: InfraSEC Forum 2024

Warszawa, 28-29 Lutego 2024 — Nie przegap jedynej w Polsce konferencji w dziedzinie cyberbezpieczeństwa OT! — InfraSEC Forum!  Dołącz do nas w Sound Garden Hotel w Warszawie, aby być częścią tego ekscytującego wydarzenia!

1(22) 2024 SECURITY MAGAZINE

Niezmiennie, od niemal 2 lat, na łamach “Security Magazine” eksperci z różnych dziedzin bezpieczeństwa dzielą się swoimi spostrzeżeniami i radami, jak skutecznie chronić się przed nowymi zagrożeniami. Oddajemy w Twoje ręce kolejne — noworoczne wydanie, które — mamy nadzieję — stanie się cennym źródłem informacji i inspiracji w Twojej firmie. Zapraszamy do lektury i życzymy bezpiecznego oraz rozwojowego roku 2024.

12(21) 2023 SECURITY MAGAZINE

Rok pełen wielu wydarzeń, doświadczeń zarówno tych spodziewanych, jak i nieoczekiwanych, dobiega końca. Zmieniły nasze postrzeganie bezpieczeństwa. Obecnie patrzymy na bezpieczeństwo z nowej perspektywy, zwiększoną czujnością na nietypowe zdarzenia, a także z większą uwagą na te, które wydają się mniej podejrzane. Zapraszamy do zapoznania się z grudniowym wydaniem, ostatnim w 2023 roku, w którym poruszamy bieżące tematy, analizujemy, komentujemy, podpowiadamy.

PATRONAT: Raport "Mapa polskiego cyberbezpieczeństwa"

Jaki jest polski rynek cyberbezpieczeństwa? Jak zmieni się w ciągu najbliższych 5 lat? Nad tymi pytaniami pochylili się eksperci z firm zgromadzonych w Klastrze #CyberMadeInPoland. W raporcie pokazują potencjał polskiego rynku cyberbezpieczeństwa i opisują wyzwania przyszłości.

PATRONAT: 7. Konferencja „Inteligentna Energetyka”

6 grudnia w Warszawie spotkamy się na 7. Konferencji „Inteligentna Energetyka” – Cyber(NIE)bezpieczeństwo polskiej energetyki – fakty czy mity? Podczas wydarzenia branżowego prelegenci poruszą zagadnienia związane z cyberbezpieczeństwem polskiej energetyki.

11(20) 2023 SECURITY MAGAZINE

"Security Magazine" to Twoje okno na aktualne tematy cyberbezpieczeństwa, bezpieczeństwa fizycznego i ochrony danych. Pobierz bezpłatnie najnowsze wydanie i bądź na bieżąco z trendami oraz najlepszymi praktykami branży. Nie przegap inspirujących wywiadów, opinii, informacji i case study, które pomogą Ci zrozumieć i przeciwdziałać zagrożeniom w firmie.

10(19) 2023 SECURITY MAGAZINE

Październik to miesiąc, w którym cała Europa skupia się na promowaniu bezpieczeństwa w sieci. Dzięki inicjatywie ENISA, mamy okazję zwiększyć naszą świadomość i wymienić się dobrymi praktykami w zakresie cyberbezpieczeństwa. Właśnie dlatego październikowe wydanie "Security Magazine" jest tak ważne — to kompendium wiedzy, które każdy z nas powinien przeczytać.

9(18) 2023 SECURITY MAGAZINE

Od indywidualnych emocji wpływających na naszą podatność na cyberprzestępstwa, przez innowacje w uwierzytelnianiu, aż po wyzwania prawne związane z postępem technologicznym — każdy z tych tematów rzuca światło na różne aspekty naszej cyfrowej rzeczywistości. I m.in. te tematy znalazły się w bezpłatnym "Security Magazine". Sprawdź, czego jeszcze dowiesz się z wrześniowego wydania.

8(17) 2023 SECURITY MAGAZINE

Inwestycja w wykształcenie personelu, w implementację skutecznych strategii i narzędzi oraz promowanie kultury bezpieczeństwa jest nie tylko mądra, ale wręcz niezbędna. W sierpniowym wydaniu z najlepszymi specjalistami w dziedzinie, zgłębiamy tematykę od kwestii prawnych, poprzez analizę najnowszych technologii, aż po ludzki aspekt cyberbezpieczeństwa. Polecamy!

7(16) 2023 SECURITY MAGAZINE

Choć biura firmowe mogą być teraz mniej zatłoczone i tempo pracy może zwolnić, warto pamiętać, że cyberprzestępcy nie biorą wolnego. Wręcz przeciwnie, mogą próbować wykorzystać ten okres na swoją korzyść. Co zrobić i jakie narzędzia wykorzystać, by wakacje upłynęły nam bez ryzyka ataku i kryzysu wizerunkowego?

6(15) 2023 SECURITY MAGAZINE

“Security Magazine” to nie tylko wiedza ekspercka, to również zaproszenie do uczestnictwa w najważniejszych konferencjach, spotkaniach z zakresu bezpieczeństwa, w których nie byłeś/byłaś osobiście. Pobierając czerwcowe wydanie, sprawdź relacje i analizy z tych wydarzeń.

PATRONAT MEDIALNY: 24. Konferencja Branży Ochrony

28-29 września, w Hotelu Windsor w Jachrance, odbędzie się 24. Konferencja Branży Ochrony. Wydarzenie jest nieodłącznym elementem kalendarza ekspertów, przedsiębiorców i instytucji związanych z sektorem ochrony i zabezpieczeń w Polsce. 

5(14) 2023 SECURITY MAGAZINE

Cyberbezpieczeństwo podstawą wizerunku Twojej firmy oraz prawne aspekty korzystania ze sztucznej inteligencji — to dwa przewodnie tematy majowego wydania. Możesz je mieć bezpłatnie na swoim urządzeniu. 

4(13) 2023 SECURITY MAGAZINE

W tym wydaniu mamy sporo nowości, w tym nowy dział “Security News”. Prezentujemy wyniki naszego konkursu i zdradzamy, który z artykułów okazał się ty najchętniej czytanym, mamy też całkiem sporo dających do myślenia treści. Znajdziesz tu odpowiedź na pytania: czy branża security lubi dzielić się wiedzą? jak przekonać CEO, że cyberbezpieczeństwo jest ważne? albo czy szkolenia dotyczące cybersecurity stały się sposobem na biznes? To jedynie ułamek tego, czym po brzegi wypełniony jest kwietniowy numer. A co najważniejsze — dostęp do niego jest zupełnie bezpłatny — nie płacisz ani pieniędzmi, ani swoimi danymi.

3(12) 2023 SECURITY MAGAZINE

253000 — tyle razy nasi Czytelnicy pobrali "Security Magazine" w ciągu pierwszych 11 miesięcy funkcjonowania na rynku mediów naszego e-pisma. Wiedzą na 1079 stronach podzieliło się 70 autorów — ekspertów z branży security, zarówno jeśli chodzi o cyberbezpieczeństwo, jak i o bezpieczeństwo fizyczne w firmie. Dziękujemy wszystkim, którzy są razem z nami i doceniają wartość wiedzy, którą przekazujemy. Koniecznie sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w 12. wydaniu. Zachęcamy Cię też do udziału w głosowaniu na "Artykuł Roku Security Magazine" w naszych social mediach.

2(11) 2023 SECURITY MAGAZINE

Czy bez budżetu możesz bezpiecznie prowadzić swój biznes? Ile zarabiają pracownicy security i AI? Co firmom nakazuje nowe europejskie prawo związane z cyberbezpieczeństwem? Wreszcie: kto w Polsce tworzy właśnie model językowy dla biznesu?

PATRONAT: POLSECURE Międzynarodowe Targi

Debiut wystawy poświęconej bezpieczeństwu publicznemu gwarantowanemu przez służby mundurowe był niezwykle udany. Kolejna edycja Międzynarodowych Targów POLSECURE odbędzie się w Targach Kielce w kwietniu 2023 roku.

1(10) 2023 SECURITY MAGAZINE

Niektórych 2023 rok pod względem cyberbezpieczeństwa przeraża, dla innych jest wyzwaniem, z którym wierzą, że sobie poradzą. A Ty do której grupy należysz?

Informacje o wydawcy i czasopiśmie

Właścicielem "Security Magazine" i jednocześnie wydawcą jest Rzetelna Grupa Sp. z o.o.

Czasopismo wydawane jest w formie elektronicznej w cyklach miesięcznych

Redakcja

  1. Rafał Stępniewski - Redaktor Naczelny
  2. Monika Świetlińska - Redaktor i skład

W publikacjach znajdują się również artykuły ekspertów zewnętrznych.

WSPÓŁPRACA