Security Magazine

PATRONAT MEDIALNY: Cyber24 Day 2022

Konferencja Cyber24 Day, organizowana przez grupę Defence24, to jedno z najważniejszych forum na mapie wydarzeń, które skupiają się na tematyce cyberbezpieczeństwa, cyfryzacji i nowych technologii.

PATRONAT MEDIALNY: Carpathian Startup Fest 2022

Już 13-14 października w Rzeszowie na arenie do walki o inwestora staną startupy, scaleupy i ludzie z nietuzinkowymi pomysłami na biznes. Podczas drugiej edycji Carpathian Startup Fest 2022 (#CSF22) będzie też mowa o zastosowaniu sztucznej inteligencji, występy czołowych postaci polskiego środowiska startupowego, spotkania z inwestorami, targi pracy branży technologicznej oraz strefa wystawiennicza dla startupów.

06/2022 SECURITY MAGAZINE

"Security Magazine" rozwija się z miesiąca na miesiąc. Pozytywny odbiór Czytelników i naszych współpracowników, ekspertów, statystyki, które pokazują, jak bardzo potrzebne było na rynku wydawniczym nowoczesne, dostosowane do oczekiwań współczesnego odbiorcy pismo, udowadniają, że podjęcie decyzji początkiem tego roku o powołaniu do życia "Security Magazine" było słusznym krokiem. 

05/2022 SECURITY MAGAZINE - Polisa cyber, praca w IT, zasilacze UPS, DORA, Schrems II, routery

Szukasz rzetelnych i bezpłatnych porad na temat bezpieczeństwa w firmie, tak by chronić przed zagrożeniami również swój biznes? Pobierz piąte wydanie “Security Magazine”.

PATRONAT: O technologiach w komunikowaniu, cyberbezpieczeństwie i dezinformacji

XXII Kongres Public Relations już za półtora miesiąca. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Podpułkownik Brett Lea — oficer ds. public affairs z 82. Dywizji Powietrznodesantowej armii amerykańskiej. Tematem przewodnim spotkania będą technologie w komunikowaniu, cyberbezpieczeństwo, a także zmiany, jakie następują w narzędziach wykorzystywanych przez specjalistów public relations.

04/2022 SECURITY MAGAZINE - Pentest, startupy security, nielojalność kadry, pułapki IT

Coraz częściej współpracą z "Security Magazine" zainteresowane są zagraniczne firmy. Dla naszych Czytelników to unikatowe źródło wiedzy na temat bezpieczeństwa w firmie widzianego nie tylko z perspektywy Polski, ale całego świata. Zachęcamy Cię do skorzystania z tej szansy, tym bardziej, że e-pismo możesz pobrać bezpłatnie, bez potrzeby zostawiania swoich danych, czy rejestracji. 

03/2022 SECURITY MAGAZINE. Antywirus, Face Recognition, RODO w e-commerce, cookies

Autorami "Security Magazine" są eksperci, którzy bazując na wieloletnim doświadczeniu, na łamach pisma przekazują Ci bezcenną wiedzę. Ich wiedza może stać się Twoim kapitałem.

02/2022 SECURITY MAGAZINE - cyberbezpieczeństwo, zero trust, dezinformacja, trolling

Stawiasz w firmie na bezpieczeństwo, które zapewni jej rozwój i zysk? Koniecznie pobierz bezpłatnie "Security Magazine"!

01/2022 SECURITY MAGAZINE - wiedza oparta na praktyce. POBIERZ BEZPŁATNIE

Drodzy Czytelnicy, przekazujemy Wam wydanie wyjątkowego pisma "SECURITY MAGAZINE" na temat bezpieczeństwa w firmach i jednostkach publicznych. Stawiamy na profesjonalizm, rzetelność i wyczerpujące podejście do opisywanych zagadnień. Nasi autorzy, prezesi, menedżerowie polskich i zagranicznych firm, również. 

SECURITY MAGAZINE - premiera 21 lutego!

To zupełnie nowy format merytoryczny na polskim rynku medialnym. To magazyn, który będzie poświęcony bezpieczeństwu firmy, jak i bezpieczeństwu IT — niezwykle istotnym elementom nowoczesnego biznesu.

Informacje o wydawcy i czasopiśmie

Właścicielem "Security Magazine" i jednocześnie wydawcą jest Rzetelna Grupa Sp. z o.o.

Czasopismo wydawane jest w formie elektronicznej w cyklach miesięcznych

Redakcja

  1. Rafał Stępniewski - Redaktor Naczelny
  2. Monika Świetlińska - Redaktor i skład

W publikacjach znajdują się również artykuły ekspertów zewnętrznych.

WSPÓŁPRACA