Security Magazine

9(18) 2023 SECURITY MAGAZINE

Od indywidualnych emocji wpływających na naszą podatność na cyberprzestępstwa, przez innowacje w uwierzytelnianiu, aż po wyzwania prawne związane z postępem technologicznym — każdy z tych tematów rzuca światło na różne aspekty naszej cyfrowej rzeczywistości. I m.in. te tematy znalazły się w bezpłatnym "Security Magazine". Sprawdź, czego jeszcze dowiesz się z wrześniowego wydania.

PATRONAT: 24. Konferencja Branży Ochrony

24. Konferencja Branży Ochrony odbędzie się 28 i 29 września br. w Hotelu  Windsor, Jachrance koło Warszawy. Po raz kolejny ponad setka uczestników reprezentujących branże ochrony, ekspertów z dziedziny security, instytucji bezpieczeństwa, przedsiębiorców z sektora ochrony i zabezpieczeń, a także reprezentanci samorządów lokalnych spotkają się w Jachrance, by omówić: „Potencjał i rolę sektora prywatnego w systemie bezpieczeństwa narodowego”. 

8(17) 2023 SECURITY MAGAZINE

Inwestycja w wykształcenie personelu, w implementację skutecznych strategii i narzędzi oraz promowanie kultury bezpieczeństwa jest nie tylko mądra, ale wręcz niezbędna. W sierpniowym wydaniu z najlepszymi specjalistami w dziedzinie, zgłębiamy tematykę od kwestii prawnych, poprzez analizę najnowszych technologii, aż po ludzki aspekt cyberbezpieczeństwa. Polecamy!

7(16) 2023 SECURITY MAGAZINE

Choć biura firmowe mogą być teraz mniej zatłoczone i tempo pracy może zwolnić, warto pamiętać, że cyberprzestępcy nie biorą wolnego. Wręcz przeciwnie, mogą próbować wykorzystać ten okres na swoją korzyść. Co zrobić i jakie narzędzia wykorzystać, by wakacje upłynęły nam bez ryzyka ataku i kryzysu wizerunkowego?

6(15) 2023 SECURITY MAGAZINE

“Security Magazine” to nie tylko wiedza ekspercka, to również zaproszenie do uczestnictwa w najważniejszych konferencjach, spotkaniach z zakresu bezpieczeństwa, w których nie byłeś/byłaś osobiście. Pobierając czerwcowe wydanie, sprawdź relacje i analizy z tych wydarzeń.

PATRONAT MEDIALNY: 24. Konferencja Branży Ochrony

28-29 września, w Hotelu Windsor w Jachrance, odbędzie się 24. Konferencja Branży Ochrony. Wydarzenie jest nieodłącznym elementem kalendarza ekspertów, przedsiębiorców i instytucji związanych z sektorem ochrony i zabezpieczeń w Polsce. 

5(14) 2023 SECURITY MAGAZINE

Cyberbezpieczeństwo podstawą wizerunku Twojej firmy oraz prawne aspekty korzystania ze sztucznej inteligencji — to dwa przewodnie tematy majowego wydania. Możesz je mieć bezpłatnie na swoim urządzeniu. 

4(13) 2023 SECURITY MAGAZINE

W tym wydaniu mamy sporo nowości, w tym nowy dział “Security News”. Prezentujemy wyniki naszego konkursu i zdradzamy, który z artykułów okazał się ty najchętniej czytanym, mamy też całkiem sporo dających do myślenia treści. Znajdziesz tu odpowiedź na pytania: czy branża security lubi dzielić się wiedzą? jak przekonać CEO, że cyberbezpieczeństwo jest ważne? albo czy szkolenia dotyczące cybersecurity stały się sposobem na biznes? To jedynie ułamek tego, czym po brzegi wypełniony jest kwietniowy numer. A co najważniejsze — dostęp do niego jest zupełnie bezpłatny — nie płacisz ani pieniędzmi, ani swoimi danymi.

PATRONAT MEDIALNY: POLSECURE Targi Kielce

Zaplanowane w terminie od 25 do 27 kwietnia 2023 roku Międzynarodowe Targi POLSECURE będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą firm specjalizujących się w produkcji wyposażenia specjalnego, środków ochrony osobistej, sprzętu ratowniczego, oprogramowania służącego łączności, dowodzeniu czy kontroli, ale także do wymiany doświadczeń i rozmów o rzeczywistych potrzebach służb mundurowych.

3(12) 2023 SECURITY MAGAZINE

253000 — tyle razy nasi Czytelnicy pobrali "Security Magazine" w ciągu pierwszych 11 miesięcy funkcjonowania na rynku mediów naszego e-pisma. Wiedzą na 1079 stronach podzieliło się 70 autorów — ekspertów z branży security, zarówno jeśli chodzi o cyberbezpieczeństwo, jak i o bezpieczeństwo fizyczne w firmie. Dziękujemy wszystkim, którzy są razem z nami i doceniają wartość wiedzy, którą przekazujemy. Koniecznie sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w 12. wydaniu. Zachęcamy Cię też do udziału w głosowaniu na "Artykuł Roku Security Magazine" w naszych social mediach.

2(11) 2023 SECURITY MAGAZINE

Czy bez budżetu możesz bezpiecznie prowadzić swój biznes? Ile zarabiają pracownicy security i AI? Co firmom nakazuje nowe europejskie prawo związane z cyberbezpieczeństwem? Wreszcie: kto w Polsce tworzy właśnie model językowy dla biznesu?

PATRONAT: POLSECURE Międzynarodowe Targi

Debiut wystawy poświęconej bezpieczeństwu publicznemu gwarantowanemu przez służby mundurowe był niezwykle udany. Kolejna edycja Międzynarodowych Targów POLSECURE odbędzie się w Targach Kielce w kwietniu 2023 roku.

1(10) 2023 SECURITY MAGAZINE

Niektórych 2023 rok pod względem cyberbezpieczeństwa przeraża, dla innych jest wyzwaniem, z którym wierzą, że sobie poradzą. A Ty do której grupy należysz?

09/2022 SECURITY MAGAZINE

Kończy się rok pełen wyzwań oraz bardziej lub mniej oczekiwanych zdarzeń — tych, które na zawsze zmieniły sposób postrzegania bezpieczeństwa w ogóle. Na bezpieczeństwo patrzymy dziś inaczej. Jesteśmy wyczuleni na nietypowe incydenty, ale również przyglądamy się tym, co do których (z pozoru) nie powinniśmy mieć wątpliwości. Właśnie o takich incydentach piszą każdego miesiąca nasi wytrawni eksperci. Sprawdź w wydaniu grudniowym, co przygotowali dla Ciebie nasi autorzy.  

08/2022 SECURITY MAGAZINE

Listopadowe wydanie zdominowały relacje z ostatnich wydarzeń związanych z bezpieczeństwem, ale dużo w nim też bardzo konkretnych podpowiedzi, co robić, by zabezpieczyć firmę przed oszustami, ale również kontrahentami, którzy zalegają z opłatami. Dowiesz się, jak przechytrzyć firmowe kryzysy, ale również co robić, kiedy już do cyberkryzysu dojdzie. Przed szałem zakupów polecamy też lekturę, na co uważać, by nie złapać się na hakerski haczyk, zarówno jako przedsiębiorca, jak i konsument.

PATRONAT MEDIALNY: IV Konferencja 'Bezpieczeństwo na Kolei'

Zapraszamy do udziału w IV Konferencji „BEZPIECZEŃSTWO NA KOLEI”, która odbędzie się w Gdyni 8-9 grudnia 2022 roku w Hotelu Nadmorskim. Zachęcamy do uczestnictwa w konferencji w formie słuchacza, prezentacji multimedialnej promującej rozwiązanie oraz uczestnictwa w wystawie rozwiązań i usług.

PATRONAT MEDIALNY: Advanced Threat Summit 2022

Zero Day on every day czyli nie znacie dnia i godziny  - to temat przewodni Advanced Threat Summit 2022 – jednej z najważniejszych i najciekawszych konferencji dla managerów cyberbezpieczeństwa.

07/2022 SECURITY MAGAZINE

Czy zdajesz sobie sprawę, że bezpieczeństwo jest przyszłością Twojej firmy? Choć dziś jest priorytetem, wiele firm nadal podchodzi do niego bez większego przekonania. Problem pojawia się wtedy, gdy nagle muszą zapłacić kolosalną karę, okup, wydać fortunę na “gaszenie pożaru” czy ratować budowany latami wizerunek marki. 

PATRONAT MEDIALNY: Cyber24 Day 2022

Konferencja Cyber24 Day, organizowana przez grupę Defence24, to jedno z najważniejszych forum na mapie wydarzeń, które skupiają się na tematyce cyberbezpieczeństwa, cyfryzacji i nowych technologii.

PATRONAT MEDIALNY: Carpathian Startup Fest 2022

Już 13-14 października w Rzeszowie na arenie do walki o inwestora staną startupy, scaleupy i ludzie z nietuzinkowymi pomysłami na biznes. Podczas drugiej edycji Carpathian Startup Fest 2022 (#CSF22) będzie też mowa o zastosowaniu sztucznej inteligencji, występy czołowych postaci polskiego środowiska startupowego, spotkania z inwestorami, targi pracy branży technologicznej oraz strefa wystawiennicza dla startupów.

Informacje o wydawcy i czasopiśmie

Właścicielem "Security Magazine" i jednocześnie wydawcą jest Rzetelna Grupa Sp. z o.o.

Czasopismo wydawane jest w formie elektronicznej w cyklach miesięcznych

Redakcja

  1. Rafał Stępniewski - Redaktor Naczelny
  2. Monika Świetlińska - Redaktor i skład

W publikacjach znajdują się również artykuły ekspertów zewnętrznych.

WSPÓŁPRACA