SECURITY MAGAZINE - premiera 21 lutego!

To zupełnie nowy format merytoryczny na polskim rynku medialnym. To magazyn, który będzie poświęcony bezpieczeństwu firmy, jak i bezpieczeństwu IT — niezwykle istotnym elementom nowoczesnego biznesu.

  • Monika Świetlińska
  • /
  • 16 lutego 2022

Nie przegap premiery

Autorami będą praktycy, którzy na łamach SECURITY MAGAZINE podzielą się doświadczeniem i wiedzą. To eksperci z Polski i zagranicy poruszający w swoich materiałach aktualne, rzetelnie opracowane tematy.  

- Naszym priorytetem jest przekazanie czytelnikom merytorycznej, profesjonalnej wiedzy bazującej na doświadczeniu praktyków z Polski i ze świata - powiedział redaktor naczelny, Rafał Stępniewski, dodając: - Tematy wokół których będziemy się poruszać dotyczą szeroko pojętego bezpieczeństwa w firmach oraz jednostkach publicznych. Chodzi tu nie tylko o bezpieczeństwo fizyczne, ale — coraz istotniejsze — bezpieczeństwo IT. Stawiamy na profesjonalizm, rzetelność i wyczerpujące podejście do opisywanych zagadnień. Nasi autorzy — prezesi, menedżerowie znanych firm — również. Dlatego magazyn, mamy nadzieję, stanie się źródłem i inspiracją dla przedsiębiorców, którym zależy na tak kluczowym aspekcie działalności, jak bezpieczeństwo.

Gdzie będzie dostępny magazyn?

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Pismo w wersji online udostępnimy 21 lutego w serwisie politykabezpieczeństwa.pl. Magazyn znajdziesz również w naszych mediach społecznościowych i na kanałach naszych partnerów. Dostępny będzie także jako e-book. O szczegółach będziemy informować w dniu premiery.

Chcesz publikować na łamach SECURITY MAGAZINE?

Jeśli chcesz dzielić się wiedzą na temat bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa fizycznego, bezpieczeństwa organizacji, usług z tym związanych, napisz do nas: [email protected] 

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!