CES 2022: Jabra prezentuje bezprzewodowe innowacje. Jabra Elite 4 Active już na rynku

Jabra rozszerza najnowsze portfolio serii Elite o model Jabra Elite 4 Active — słuchawki dla miłośników aktywnego stylu życia.

  • Mikołaj Frączak
  • /
  • 4 stycznia 2022

Jabra z nowościami na CES 2022

Jabra, lider w dziedzinie konsumenckich i biznesowych rozwiązań dźwiękowych i video, przenosi prawdziwą łączność bezprzewodową na zupełnie nowy poziom prezentując na targach CES słuchawki douszne TrueWireless Jabra Elite 4 Active, udostępniając aktualizację Bluetooth Multipoint dla Jabra Elite 7 Pro i oferując pierwsze demo dousznych słuchawek Enhance Plus mających za zadanie wzmacnianie słuchu u osób niedosłyszących. Targi CES zbiegają się też z datą wejścia do sprzedaży wyczekiwanej kamery osobistej Jabra PanaCast 20, która na nowo definiuje pracę hybrydową i nowoczesną współpracę.

Jabra Elite 4 Active w portfolio firmy

Produkty TrueWirless od Jabra odgrywają na CES przewodnią rolę. Słuchawki Jabra Elite 4 Active poszerzą portfolio serii Elite Active. Zostały skonstruowane z myślą o miłośnikach aktywnego stylu życia, w tym tak popularnych form wysiłku fizycznego jak joga, boks czy bieganie. Bluetooth Multipoint to nowa funkcja, która wyniesie obecne już na rynku słuchawki Jabra Elite 7 Pro na nowy poziom. Umożliwia ona łączność z dwoma urządzeniami jednocześnie i ułatwia płynne przechodzenie od pracy do rozrywki.

Jabra Enhance Plus łączy funkcje wspomagania słuchu, odtwarzania muzyki i prowadzenia rozmów w najnowocześniejszych, prawdziwie bezprzewodowych, miniaturowych słuchawkach dousznych. Odwiedzający targi CES będą mogli poznać najnowsze osiągnięcia w dziedzinie technologii słuchawek bezprzewodowych TrueWireless, a także przekonać się bezpośrednio o ich zaletach. Na targach zaprezentowana zostanie także Jabra PanaCast 20 — wchodząca do sprzedaży kamera osobista, która umożliwia osobom pracującym hybrydowo bezpieczną współpracę wideo o wysokiej jakości, bez względu na to, gdzie się znajdują.

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Samsung S21 FE 5G. Kolejny flagowy smartfon oficjalnie zaprezentowanySamsung S21 FE 5G. Kolejny flagowy smartfon oficjalnie zaprezentowanyMikołaj Frączak

Słuchawki Elite 4 Active ułatwią realizację noworocznych postanowień

Najnowszy produkt z serii Jabra Elite oferuje funkcję Google Fast Pair, dlatego należy do słuchawek łączących się najłatwiej z urządzeniem z oprogramowaniem Android. Wystarczy je włączyć i nie trzeba już nic dodatkowo robić. Użytkownicy słuchawek Elite 4 Active mogą też korzystać z funkcji odtwarzania Spotify Tap, która daje jeszcze szybszy dostęp do muzyki niż dotychczas. Co więcej, słuchawki Elite 4 Active posiadają certyfikat Amazon Alexa.

Słuchawki Elite 4 Active mają funkcję aktywnej redukcji szumów (ANC) dzięki czemu mogą blokować hałas często występujący na siłowni i sprzyjać koncentracji na treningu przy dźwiękach ulubionej muzyki. Są przystosowane do intensywnego używania w wymagających warunkach i mają stopień ochrony przed działaniem wody oraz potu z indeksem IP57. Konstrukcja przystosowana do uprawiania sportu i spędzania czasu wolnego gwarantuje też wyjątkowo bezpieczne dopasowanie, dzięki któremu słuchawki nie wypadają podczas nawet intensywnego treningu.

Profesjonalna wielozadaniowość: Bluetooth Multipoint w słuchawkach Elite 7 Pro

Funkcja Bluetooth Multipoint zostanie udostępniona w styczniu w ramach aktualizacji oprogramowania w aplikacji Sound+. Umożliwia ona łączność słuchawek z dwoma urządzeniami jednocześnie i płynne przechodzenie od rozmów w czasie pracy do muzyki w chwilach relaksu i rozrywki. Praca elastyczna bywa niekiedy wyzwaniem, ale użytkownicy Elite 7 Pro z funkcją Multipoint mogą łączyć słuchawki z urządzeniami osobistymi i służbowymi. W ten sposób mają wszystko pod kontrolą i mogą pracować efektywniej.

Jabra Enhance Plus: zaprojektowane z myślą o poprawie słuchu

Seria Jabra Enhance to rozwiązania wspomagające słuch, dzięki którym użytkownicy mogą lepiej słyszeć otaczający ich świat. Jabra Enhance Plus wyznaczają nowy standard, łącząc w sobie wygodę dousznych słuchawek bezprzewodowych TrueWireless z zaawansowaną technologią wspomagającą słuch. Stanowią one odpowiedź na niezaspokojone dotychczas potrzeby osób słyszących słabiej i umożliwiają milionom ludzi realizację poprawy jakości życia.

Źródło: Jabra

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!