PATRONAT MEDIALNY: CodeFrenzy - online

Tydzień z najlepszymi ekspertami z branży IT — za darmo i bez wychodzenia z domu. Kilkadziesiąt wykładów i panele dyskusyjne pięciu obszarach: Network, Security, DevOps, Java i Developers. Odbierz darmowy bilet na CodeFrenzy i poczuj klimat interdyscyplinarnego kodowania!

  • Monika Świetlińska
  • /
  • 27 lutego 2023

CodeFrenzy to wirtualna konferencja integrująca społeczność programistyczną. Od 27 do 31 marca 2023 programiści, sieciowcy, testerzy, devopsi, hakerzy i wszystkie inne osoby związane z IT będą mogły wziąć udział w prezentacjach i sesjach Q&A na żywo z najlepszymi prelegentami polskiej oraz międzynarodowej sceny technologicznej.

5 dni i bogate spektrum tematów

Program wydarzenia obejmuje tematy z zakresu ICT, cyberbezpieczeństwa, kultury DevOps, języka Java oraz innych popularnych zagadnień programistycznych. Na wirtualnej scenie pojawią się eksperci reprezentujący konferencje organizowane przez PROIDEA: PLNOG, Oh My H@ck, CONFidence, 4Developers oraz JDD.

Udział w CodeFrenzy potwierdzili już między innymi:

  • Łukasz Bromirski (Cisco),
  • Adam Haertle (Zaufana Trzecia Strona),
  • Piotr Godowski (IBM),
  • Damian Mazurek (Chmurowisko) i
  • Dominika Zając (Qualtrics).

Konferencja na miarę uczestnika

W ramach bezpłatnego biletu uczestnicy otrzymają dostęp do live streamingu wykładów, a po zakończeniu konferencji również do nagrań. W połączeniu z formułą online jest to bardzo elastyczne rozwiązanie — można dostosować udział w konferencji do swojego planu dnia, a wszystkie prezentacje, do których nie udało się dołączyć na żywo, obejrzeć w dogodnym terminie.

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Kolejny atut? Możliwość wzięcia udziału nie tylko w wykładach z dziedzin, którymi zajmujemy się na co dzień, ale również spoza zakresu specjalizacji. Brak opłaty otwiera drogę do swobodnego przetestowania ciekawie brzmiących tematów i zagadnień. Być może to właśnie tutaj uczestnicy odkryją nowe ścieżki kariery lub wypróbują rozwiązania, które do tej pory wydawały im się tylko modnymi buzzwordami.

Dołącz do społeczności CodeFrenzy

Obecność na wykładach to nie wszystko. Podczas konferencji będzie również szansa na nawiązanie kontaktu z innymi specjalistami oraz prelegentami. Aby wziąć udział w CodeFrenzy, wystarczy odwiedzić stronę: www.codefrenzy.pl i zarejestrować się jako uczestnik.

"Security Magazine" jest patronem medialnym CodeFrenzy.

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!