Galaxy S22 Ultra oficjalnie w Polsce

W sprzedaży debiutuje dziś najnowszy flagowy smartfon Galaxy S22 Ultra z wbudowanym rysikiem S Pen, profesjonalnym aparatem oraz najwyższą wydajnością wśród smartfonów Galaxy.

  • Mikołaj Frączak
  • /
  • 28 lutego 2022

Galaxy S22 Ultra oferuje użytkownikom mobilne wrażenia nanajwyższym poziomie, łącząc funkcje znane z serii Galaxy S i Note. 

 Rysik S Pen

Galaxy S22 Ultra jako pierwszy smartfon z serii Galaxy Soferuje wbudowany rysik S Pen, który pozwala na zupełnie nowe sposobyinterakcji z urządzeniem – od sporządzania notatek i szkiców, przez edytowaniedokumentów aż po obsługę aplikacji. Rysik S Pen dołączony do Galaxy S22 Ultra tonajszybszy i najbardziej responsywny rysik zaprojektowany przez Samsung.

Unikatowy design

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Idealnie zintegrowany aparat i elegancka metalowa obudowaGalaxy S22 Ultra, tworząca efekt lustra, nadają mu wyjątkowy design klasypremium. Całość uzupełnia szklane wykończenie oraz ikoniczne, wyrazistekrawędzie znane z serii Galaxy Note. Galaxy S22 Ultra dostępny jest w czterechwersjach kolorystycznych: czarnej, białej, zielonej oraz burgundowej. 

Profesjonalny aparat

Aparat w Galaxy S22 UltraAparat w Galaxy S22 Ultra jest nie tylko najpotężniejszy w historii smartfonów Samsung, ale i najbardziej inteligentny, umożliwiając rejestrowanie olśniewających zdjęć i wideo niezależnie od warunków oświetlenia. Do dyspozycji mamy zoom, który pozwala aż 100-krotnie zbliżyć się do centrum akcji[6]. Galaxy S22 Ultra oferuje również wiele nowych funkcji wspieranych przez AI, takich jak tryb portretowy, dzięki którym każde zdjęcie prezentuje się profesjonalnie.

Ranking modeli smartfonów 2021. Które telefony są najpopularniejsze wśród Polaków?Ranking modeli smartfonów 2021. Które telefony są najpopularniejsze wśród Polaków?Michał Górecki

Dzięki Galaxy S22 Ultra zarówno amatorzy, jak i profesjonalni fotografowie zyskują dostęp do narzędzi, które pozwalają rejestrować piękne ujęcia w każdej sytuacji. Podobnie jak smartfony Galaxy S22 i S22+, Galaxy S22 Ultra oferuje ekskluzywny dostęp do aplikacji Expert RAW, obejmującej kompleksowy zestaw narzędzi, za sprawą których edycja obrazów przypomina pracę na lustrzance cyfrowej, a użytkownik zyskuje znacznie większą kontrolę nad ostatecznym rezultatem sesji fotograficznej.

Opcja zapisu zdjęć w formacie RAW do 16 bitów zapewnia większą kontrolę nad edycją przy użyciu większej ilości danych obrazu. Podobne jak w przypadku lustrzanki cyfrowej rozwiązanie pozwala rozjaśniać lub przyciemniać zdjęcia przy pomocy ustawień ISO i szybkości migawki, dostosowywać balans bieli, by obrazy zyskały cieplejszą lub chłodniejszą tonację, oraz ręcznie wyostrzać pożądany obiekt, by fotografie wyglądały dokładnie tak, jak chce użytkownik.

Moc i wydajność na co dzień

Galaxy S22 Ultra został wyposażony w najnowszy procesor 4nm, który odpowiada za zaawansowane przetwarzanie AI i uczenie maszynowe.Obsługa łączności Wi-Fi 6E pozwala użytkownikom cieszyć się szybszym działaniemnajczęściej używanych aplikacji – zarówno podczas pracy jak i rozrywki[2]  Pojemna bateria Galaxy S22 Ultra wystarczy nadługie godziny pracy – po każdym ładowaniu gwarantuje ona 24h działania[3].Dzięki obsłudze superszybkiego ładowania 45 W po zaledwie 10 minutowymładowaniu Galaxy S22 Ultra pozwala nagrać ponad 50 min materiału wideo.[4]

Najnowszy flagowy smartfon Galaxy S22 Ultra dostępny jest wsprzedaży od 25 lutego 2022 r.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!