Cyberpunk 2077 już dostępny na Xbox Series X i PlayStation 5

Aktualizacja Cyberpunka 2077 na konsole nowej generacji i bezpłatna wersja próbna już dostępne.

  • Mikołaj Frączak
  • /
  • 16 lutego 2022

Patch na konsole nowej generacji gotowy

CD PROJEKT RED ogłasza pojawienie się najnowszej aktualizacji gry Cyberpunk 2077, usprawniającej tytuł na wszystkich dostępnych platformach, a także wprowadzającej szereg ulepszeń w wersji na konsole nowej generacji Xbox Series X|S oraz PlayStation 5.

Co wnosi aktualizacja?

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Dzięki Aktualizacji 1.5 Cyberpunk 2077 jest w stanie wykorzystać dodatkową moc najnowszych konsol, oferując ulepszenia wizualne i techniczne, m.in.: elementy ray tracingu i rozdzielczość 4K z dynamicznym skalowaniem na Xbox Series X i PlayStation 5, oraz szybsze czasy ładowania. Dodatkowo, na PlayStation 5 tytuł zaoferuje wsparcie dla unikatowych funkcjonalności kontrolera DualSense, w tym haptyki oraz adaptacyjnych triggerów.

Darmowa wersja próbna

Gracze mogą zobaczyć, jak Cyberpunk 2077 prezentuje się na nowych platformach za sprawą filmów udostępnionych przez studio, które prezentują rozgrywkę na konsolach Xbox Series X i PlayStation 5. Osoby mające ochotę osobiście sprawdzić grę w akcji na konsolach nowej generacji mogą to zrobić do 15 marca do godziny 17:00, pobierając darmową wersję próbną. W jej ramach gracze mogą rozpocząć swoją przygodę w Night City, a następnie po upływie 5 godzin, które przewiduje wersja próbna, kontynuować ją w pełnej wersji gry. Posiadacze gry w wersji na konsole Xbox One oraz PlayStation 4 również otrzymają możliwość przeniesienia swoich zapisanych stanów gry odpowiednio do wersji na Xbox Series X|S i PlayStation 5 — więcej szczegółów na ten temat znajdują się na dedykowanej aktualizacji stronie internetowej.

Zegarek dla fanów gry Cyberpunk 2077. Błonie prezentują T-2077Zegarek dla fanów gry Cyberpunk 2077. Błonie prezentują T-2077Mikołaj Frączak

Co więcej w aktualizacji?

Poza ulepszeniami wprowadzonymi z myślą o nowej generacji konsol, Aktualizacja 1.5 wprowadza również liczne usprawnienia dedykowane wszystkim wersjom gry. Wśród nich są: poprawki stabilności i wydajności, zmiany w rozgrywce, ekonomii, w lokacjach, a także działaniu i funkcjonalnościach mapy. Szeregu modyfikacji doczekały się również interakcje dotyczące romansów oraz system zleceń, które gracze otrzymują od fixerów. W ramach aktualizacji Cyberpunk 2077 otrzymał również darmową zawartość dodatkową: nowe bronie, elementy modyfikacji wyglądu postaci, apartamenty, które V może wynająć i nie tylko.

Cyberpunk 2077 – na jakie platformy?

Cyberpunk 2077 jest od dziś dostępny na konsole Xbox Series X|S i PlayStation 5, zarówno w formie darmowej aktualizacji dla wszystkich posiadaczy wersji na konsole poprzedniej generacji, jak również do nabycia w wersji cyfrowej w Sklepie Microsoft oraz PlayStation Store. Tytuł wraz z aktualizacją 1.5 dostępny jest również na Xbox One, PlayStation 4, Stadię oraz PC. Więcej informacji na temat gry znajduje się na stronie cyberpunk.net.

Cyberprzestępcy chcą ugrać swoje na producencie Cyberpunk 2077

Jeśli ktoś Was poprosi, aby rzucić grosz Wiedźminowi (Toss A Coin To Your Witcher) to zastanówcie się dwa razy. To może być oszustwo. Inwestycje w CD Projekt RED, producenta takich megahitów gamingowych jak seria Wiedźmin czy Cyberpunk 2077, nie należą do rzadkości. Wielu inwestorów zapewne zarobiło sporo pieniędzy na zakupie tych właśnie akcji. Ale należy być szczególnie uważnym. Sukces producenta gier wykorzystują też cyberprzestępcy.

Uwaga na oszustów

- Ostrzegamy przed kolejnym oszustwem inwestycyjnym, tym razem wykorzystującym markę @CDPROJEKTRED. Fałszywe reklamy inwestycyjne w mediach społecznościowych obiecują ogromne zyski bez ryzyka, w rzeczywistości prowadzą do stron wyłudzających dane. Nie dajcie się na to nabrać! — poinformował CSIRT KNF, czyli Zespół Reagowania na Incydenty Bezpieczeństwa Komputerowego polskiego sektora finansowego.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!