Nowy pakiet bezpieczeństwa od Motorola Solutions

Motorola Solutions wprowadza pakiet bezpieczeństwa Avigilon, który oferuje bezpieczne, skalowalne i elastyczne rozwiązania wideo i kontroli dostępu dla firm różnych wielkości na całym świecie.

  • Monika Świetlińska
  • /
  • 15 marca 2023

Zabezpieczenie wideo i kontrola dostępu

Avigilon jest wynikiem działalności firmy Motorola Solutions w zakresie zabezpieczeń wideo i kontroli dostępu, która osiągnęła ponad 1,5 miliarda dolarów rocznej sprzedaży w 2022 roku dzięki strategicznym przejęciom w ciągu ostatnich pięciu lat, w tym Avigilon (2018), Openpath (2021) i Ava Security (2022). 

Nowy projekt "Firma Bezpieczna Cyfrowo"Nowy projekt "Firma Bezpieczna Cyfrowo"Anna Petynia-Kawa

Nowy pakiet bezpieczeństwa Avigilon łączy technologie tych trzech przejęć, tworząc jedną z najbardziej rozbudowanych platform bezpieczeństwa fizycznego dostępnych na rynku.

Pakiet bezpieczeństwa Avigilon oferuje modułowe warstwy zabezpieczeń, które można dostosowywać w celu ochrony przed rosnącą liczbą i złożonym charakterem zagrożeń na całym świecie. 

Centralizacja zabezpieczenia wideo

Platforma ta centralizuje zabezpieczenia wideo, kontrolę dostępu, analitykę i zarządzanie decyzjami w jednej, łatwej w użyciu platformie, a także oferuje zaawansowaną sztuczną inteligencję (AI) do proaktywnych alertów bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym. 

Dzięki temu, oglądanie wideo na żywo staje się przestarzałe, a automatyczne alerty są wysyłane do operatorów zabezpieczeń, którzy mogą uzyskiwać dostęp do platformy z dowolnego miejsca na dowolnym urządzeniu, aby uzyskać natychmiastowy wgląd w zagrożenie.

Pakiet bezpieczeństwa Avigilon Alta to kompletny pakiet bezpieczeństwa działający w chmurze, który łączy w sobie możliwości wideo firmy Ava Security i rozwiązania kontroli dostępu Openpath. 

Polacy zaczęli się bać cyberzagrożeńPolacy zaczęli się bać cyberzagrożeńMikołaj Frączak

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Wymaga on tylko kamer, kontrolerów i czytników kontroli dostępu, wykorzystując infrastrukturę chmurową zarządzaną przez firmę Motorola Solutions. Natomiast Avigilon Unity to pakiet bezpieczeństwa on-premise, który posiada wszystkie cechy oryginalnej oferty Avigilon, w tym Avigilon Control Center, Avigilon Cloud Services i Access Control Manager. 

Dla firm

Jest on zaprojektowany dla przedsiębiorstw, które chcą zarządzać własnymi systemami.

Warto również zwrócić uwagę na to, że firma Motorola Solutions umożliwia klientom zachowanie zgodności z ustawą National Defense Authorization Act (NDAA), ust. 889. Jest to ważne dla przedsiębiorstw, które chcą uniknąć sankcji wynikających z korzystania z produktów lub usług, które są uważane za stanowiące zagrożenie dla bezpieczeństwa narodowego. 

Fakt, że kamery wideo firmy Motorola Solutions są zgodne z tymi przepisami podkreśla stałe zaangażowanie firmy w rozwój technologii, które chronią krajowe sieci i łańcuchy dostaw przed sprzętem zagrażającym bezpieczeństwu narodowemu.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!