PATRONAT MEDIALNY: Incident Busters Forum 2023

Zapraszamy do udziału w najnowocześniejszej konferencji cyberbezpieczeństwa – Incident Busters Forum 2023! Jeśli Twoja organizacja posiada SOC, korzysta z usług dostawcy usług cybersecurity lub planuje utworzenie zespołu SOC, to ta konferencja jest dla Ciebie!

 • Monika Świetlińska
 • /
 • 8 maja 2023

Wyróżnikiem tego wydarzenia będzie interaktywna formuła oparta na grze decyzyjnej, w której uczestnicy, podzieleni na zespoły, będą reagować na współczesne scenariusze ataków na modelowe przedsiębiorstwo. Konferencja odbędzie się 21-22 czerwca.

Pierwszego dnia spotkamy się bezpośrednio w Warszawie, gdzie nie zabraknie wykładów, dyskusji i wieczornego spotkania networkingowego w klimatycznym klubie. Drugiego dnia odbędą się warsztaty online prowadzone przez wybitnych ekspertów!

Pogłębisz swoją wiedzę w obszarach takich jak:

 • Budowa, rozwój, utrzymanie, optymalizacja i opomiarowanie Security Operations Center,
 • Poziomy dojrzałości SOC i nowe obszary rozwoju zależnie od specyfiki organizacji,
  • Droga od SIEM do SOAR, przyszłość rozwiązań SIEM i ich obecne słabości, SIEM w chmurze,
  • SOC nowej generacji – jak może wyglądać przyszłość?
  • Wdrażanie programów Threat Intelligence i ich potencjał, zewnętrzne źródła danych,
  • Współpraca w branżach i między branżami w obszarze zarządzania incydentami i analizowania zagrożeń,
  • Praktyka Threat Hunting,
  • Automatyzacja w cyberbezpieczeństwie i autonomiczny SOC – co automatyzować i w jaki sposób, by było to efektywne i służyło wszystkim?

  Szczególnie Waszej uwadze polecamy udział w pracach grup roboczych, w których w formule roundtables będziecie dyskutowali nad konkretnymi wyzwaniami. Grupy będą moderowane przez doświadczonych ekspertów w danej dziedzinie.

  Nad wysokim poziomem merytorycznym wydarzenia czuwa Rada Programowa, w której pracach biorą udział tacy eksperci jak: Małgorzata Bjørum, Robert Dabrowski, Robert Grabowski, Maciej Handwerker, Jędrzejczak Łukasz, Bartosz Jerzman, Slawomir Kiraga, Sebastian Kondraszuk, Kamil Kowalczuk, Jeremi Olechnowicz, Maciej Orlinski, Janusz Piecuch, CISSP, CCSP, Alicja Skraburska, Artur Slubowski, EMBA, CCISO, Krzysztof Szymkowski, Robert Wysocki oraz Jacek Zieliński.

  To prawdziwy festiwal nowości, case studies i najlepszych praktyk z branży cyberbezpieczeństwa! Nie przegap szansy, dołącz już teraz!

  Najnowsze tematy

  WSPÓŁPRACA

  Blogi tematyczne

  Prawo konsumenckie 2021
  Blog prawa e-commerce
  Prawo konsumenckie
  Security Magazine
  Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
  Kliknij aby wrócić do strony głównej

  Newsletter

  Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!