Premiera nowych inteligentnych zegarków Xiaomi

Do znanej i lubianej serii inteligentnych zegarków Xiaomi dołączyły dwa nowe modele: Watch S1 i Watch S1 Activ.

  • Michał Górecki
  • /
  • 16 marca 2022

Xiaomi Watch S1

Xiaomi Watch S1 został stworzony z myślą o ludziach w ruchu, którzy mają stale napięty grafik ale cenią sobie styl i szyk. Podkreśla to dynamiczna estetyka urządzenia. Szafirowe szkło i ramka ze stali nierdzewnej kryją w sobie 1,43-calowy wyświetlacz AMOLED. Użytkownicy mogą dostosować interfejs użytkownika wybierając jedną z 200 tarcz zegarka, a także wybrać klasyczny pasek skórzany lub odporny na zabrudzenia pasek syntetyczny w różnych kolorach1.

Dziś chcemy być wielozdaniowi, dlatego Xiaomi Watch S1 usprawnia codzienną aktywność. Dzięki łączności Bluetooth, powiadomieniom z aplikacji, obsłudze płatności Mastercard NFC2, wbudowanemu asystentowi głosowemu Amazon Alexa3 i ładowaniu bezprzewodowemu, życie po prostu staje się prostsze.

Xiaomi Watch S1 ma również zaawansowane funkcje śledzenia kondycji i stanu zdrowia, dzięki czemu można pracować, bawić się i trenować. Zegarek ma 117 trybów fitness i 19 trybów profesjonalnych, a także automatycznie wykrywa tryby treningowe, takie jak bieżnia czy chodzenie.

Xiaomi Watch S1 zawsze pozostaje w kontakcie dzięki dwuzakresowemu GPS i oferuje całodobowe śledzenie stanu zdrowia, monitorując tętno użytkownika, jakość snu, poziom stresu, nasycenie krwi tlenem (SpO2) i wiele innych4. Użytkownicy mogą synchronizować te dane z aplikacjami Strava lub Apple Health.

Przy typowym użytkowaniu zegarek Xiaomi Watch S1 wytrzymuje 12 dni w trybie czuwania lub 24 dni w trybie oszczędzania baterii5.

Watch S1 Active już dostępny

Zaprojektowany z myślą o zdrowym i aktywnym stylu życia Xiaomi Watch S1 Active oferuje żywe kolory, możliwość dostosowania sportowej stylizacji i maksymalny komfort. Estetyczna metalowa ramka otacza wyświetlacz AMOLED o przekątnej 1,43 cala. Dostępnych jest sześć żywych kolorów paska, a także konfigurowalny interfejs użytkownika i ponad 200 tarcz zegarka.

Oprócz 117 trybów fitness i 19 trybów profesjonalnych do wyboru, Xiaomi Watch S1 Active może automatycznie włączyć się, gdy wykryje chodzenie i bieganie, zarówno na zewnątrz, jak i na bieżni. Xiaomi Watch S1 Active ma również rozbudowane funkcje śledzenia kondycji i stanu zdrowia, w tym śledzenie nasycenia krwi tlenem SpO2, monitorowanie stanu zdrowia kobiet i ulepszone monitorowanie snu4. Urządzenie jest kompatybilne z aplikacjami Strava i Apple Health.

Popularny serwis ogłoszeniowy znika z rynkuPopularny serwis ogłoszeniowy znika z rynkuMichał Górecki

Stworzony do aktywności, Xiaomi Watch S1 Active obsługuje połączenia Bluetooth, płatności za pomocą Mastercard NFC2 oraz asystenta głosowego Amazon Alexa3. Dwuzakresowy GPS sprawia, że zegarek zawsze pozostaje w kontakcie, a wodoodporność do 5 atmosfer6 oznacza, że żaden trening nie jest mu straszny.

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Po pełnym naładowaniu, bateria wystarcza na 12 dni typowego użytkowania lub do 24 dni w trybie oszczędzania baterii, z możliwością ładowania magnetycznego5.

Ulepszone aplikacje mobilne

Xiaomi podjął jednocześnie decyzję o scaleniu swoich sportowych aplikacji Xiaomi Wear/Xiaomi Wear Lite7 oraz Xiaomi Health w jedną – Mi Fitness.

Aplikacja Mi Fitness będzie współpracować z premierowymi Xiaomi Watch 1S i Xiaomi Watch 1S Active oraz urządzeniami, które Xiaomi wprowadziło w ostatnim czasie: Mi Smart Band 6, Redmi Smart Band Pro, Mi Watch, Mi Watch Lite i Redmi Watch 2 Lite. Aplikacja ta umożliwia także automatyczny transfer danych treningowych na platformy Strava i Apple Health.

Jednocześnie, aplikacja Mi Fit zmieni swoją nazwę na Zepp Life. Aplikacja ta będzie dalej obsługiwać starsze urządzenia Xiaomi, np. Mi Smart Band 5, Mi Smart Band 4.

Źródło: Informacja prasowa Xiaomi

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!