Premiera Galaxy A53 5G i Galaxy A33 5G. Innowacje od Samsunga jeszcze bardziej dostępne

Samsung prezentuje smartfony Galaxy A53 5G i Galaxy A33 5G oferując pakiet innowacji Galaxy w przystępnej cenie.

  • Mikołaj Frączak
  • /
  • 18 marca 2022

Za sprawą całkiem nowego procesora, flagowego aparatu AI Galaxy, nowoczesnego wyświetlacza oraz żywotnej baterii, nowe smartfony z serii Galaxy A gwarantują wyjątkowe wrażenia z użytkowania. Dodatkowo, Galaxy A53 5G i Galaxy A33 5G oferują wysokiej klasy zabezpieczenia, stylowy i smukły design oraz zaawansowaną współpracę z urządzeniami z ekosystemu Galaxy. Długi cykl życia debiutujących smartfonów zapewniają aktualizacje One UI, systemu Android i zabezpieczeń.

Inteligentny aparat

Niezależnie od tego, czy tworzymy czy udostępniamy treści, smartfony Galaxy A53 5G i Galaxy A33 5G oferują zaawansowany, udoskonalony aparat wyposażony w wiele funkcji znanych z serii Galaxy S. Poczwórny aparat Galaxy A53 5G obejmuje obiektyw 64 MP z OIS i technologią VDIS, która zapewnia wyraźne, nieporuszone zdjęcia. Natomiast aparat przedni 32 MP o wysokiej rozdzielczości umożliwia robienie doskonałych selfie i gwarantuje doskonałą ostrość obrazu podczas wideopołączeń.

Napędzany nowym procesorem 5 nm innowacyjny aparat AI w urządzeniach serii Galaxy A sprawia, że każdy uchwycony obraz staje się niezwykły – także w słabym oświetleniu. Udoskonalony tryb nocny automatycznie scala nawet 12 ujęć, co przekłada się na większą wyrazistość i mniej szumu. Dodatkowo podczas filmowania w słabym oświetleniu częstotliwość klatek jest automatycznie dostosowywana, by nagranie było jasne i ostre.

Masz Netflix „na spółkę”, zapłacisz więcej. Współdzielenie konta dodatkowo płatne?Masz Netflix „na spółkę”, zapłacisz więcej. Współdzielenie konta dodatkowo płatne?Michał Górecki

Udoskonalony tryb portretowy precyzyjniej oddaje głębię i kontur fotografowanej osoby za sprawą podwójnego obiektywu i potężnego AI. Tryb Rozrywka pozwala uatrakcyjnić wykonywane zdjęcia przy pomocy specjalnych filtrów i efektów, z których teraz korzystać można również podczas używania aparatu ultraszerokokątnego. Co więcej, funkcja Przetwarzaj Obraz tchnie nowe życie w stare zdjęcia, oferując idealne ustawienia oświetlenia i rozdzielczości, a dzięki opcji Gumka do usuwania obiektów usuniemy z ujęć niepotrzebne elementy tła.

Optymalne wrażenia z oglądani

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Słoneczne światło może sprawiać, że treści wyświetlane na ekranie smartfonu są słabiej widoczne. Dlatego najnowsze smartfony z serii Galaxy A zostały wyposażone w inteligentny algorytm, dzięki czemu nawet w słoneczny dzień wyraźnie dostrzeżemy szczegóły na ekranie smartfonu. Rozległy wyświetlacz Super AMOLED Galaxy A53 5G o przekątnej 6,5” gwarantuje ponadto częstotliwość odświeżania 120 Hz, zapewniającą wciągające wrażenia z oglądania, natomiast Galaxy A33 5G wyposażono w wyświetlacz Super AMOLED o przekątnej 6,4” i częstotliwości odświeżania 90 Hz. To jednak nie wszystko. Nowe smartfony oferują również długo działającą baterię i obsługę superszybkiego ładowania 25 W, dzięki czemu oglądanie czy streaming mogą trwać jeszcze dłużej.

Design i komfort użytkowania na dłużej

Nowe smartfony z serii Galaxy A zaprojektowano tak, by były modne, funkcjonalne i trwałe. Smukła obudowa zapewnia pozbawiony zbędnych elementów, stylowy wygląd, zaś design Ambient Edge idealnie łączy aparat z korpusem telefonu. Zarówno Galaxy A53 5G, jak i Galaxy A33 5G wyposażono w trwałe szkło Corning Gorilla Glass 5. Oba urządzenia są również zgodne z wymogami normy IP67 w zakresie wodo- i pyłoodporności, zapewniając większą trwałość i komfort użytkowania.

Źródło: Samsung

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!