Smartwatch Huawei Watch GT 3 Pro dostępny w Polsce. W dwóch wersjach

Huawei oficjalnie ogłosił datę premiery najnowszego modelu Huawei Watch GT 3 Pro. Flagowe smartwatche Huawei są dostępne w przedsprzedaży już od 18 maja 2022.

  • Michał Górecki
  • /
  • 20 maja 2022

Nowe smartwatche dostępne są w dwóch wersjach – z tytanową kopertą (46 mm) oraz z kopertą ceramiczną (43 mm). Huawei Watch GT 3 Pro oferuje najwyższą jakość wykonania i zastosowanych materiałów, duży i wyraźny wyświetlacz, wydajną baterię z funkcją szybkiego ładowania bezprzewodowego.

Estetyczna technologia

Huawei Watch GT 3 Pro w wersji z tytanową kopertą (46mm) wyposażony w 1,43-calowy kolorowy wyświetlacz AMOLED. Duża tarcza o rozdzielczości 466x466 jest jeszcze bardziej wyraźna niż w poprzednich wersjach, co umożliwia wygodniejsze korzystanie z urządzenia. Huawei Watch GT 3 Pro w wersji z tytanową kopertą (46mm) ma obrotową koronkę, za pomocą której użytkownik może wygodnie poruszać się po interfejsie urządzenia, a także specjalny przycisk EKG.

Stylowy Huawei Watch GT 3 Pro w wersji z ceramiczną kopertą (43mm) jest wyposażony w 1,32-calowy kolorowy wyświetlacz AMOLED HD o rozdzielczości 466x466, który zapewnia nieskazitelną jakość obrazu.

Niezawodny asystent z długotrwałą baterią

Smartwatche Huawei Watch GT 3 Pro, tak jak pozostałe urządzenia z serii Huawei Watch GT, posiadają niezwykle długą żywotność baterii, zapewniając odpowiednio 14-dniowy czas pracy be konieczności ładowania w wersji z tytanową kopertą (lub 8 dni w przypadku intensywnego użytkowania), a dla edycji z ceramiczną kopertą 7-dniowy czas pracy bez konieczności ładowania (lub 4 dni, gdy jest intensywnie użytkowany). Dodatkowo zapewniają bezprzewodowe i o 30% szybsze ładowanie w porównaniu do Huawei Watch GT 2 Pro.

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Cyberprzestępcy podszywają się pod znany bankCyberprzestępcy podszywają się pod znany bankMikołaj Frączak

Lepszy monitoring zdrowia

Dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologia monitorowania danych TruSeen 5.0+, urządzenie pozwala na dokładny pomiar stanu zdrowia. Zapewnia całodzienne monitorowanie tętna, utlenienia krwi (SpO2), snu, oddychania, cyklu menstruacyjnego, a także analizę poziomu stresu, pomagając użytkownikom w dbaniu o zdrowie.

Swobodne nurkowanie

Jedną z najbardziej ekscytujących nowych funkcji serii Huawei Watch GT 3 Pro jest ich wysoka wodoodporność i możliwość zanurzenia zegarka zarówno w wodzie morskiej, jak i słodkiej. Urządzenia są zgodne z normą EN 13319, która potwierdza możliwość swobodnego nurkowania aż do głębokości 30 metrów, a specjalny tryb sportowy smartwatcha na bieżąco analizuje dane podczas nurkowania.

Osobisty trener AI

Smartwache Huawei Watch GT 3 Pro są wyposażone w ponad 100 trybów treningowych, umożliwiających monitorowanie tak różnorodnych dyscyplin sportowych, jak bieganie, jazda na nartach lub gra w golfa. Zegarek oferuje również dostęp do inteligentnego planu treningów biegowych, który klasyfikuje biegaczy na podstawie ich sprawności.

Huawei Watch GT 3 Pro — cena

Cena Huawei Watch GT 3 Pro z tytanową kopertą wynosi 2199 zł, a do zestawu można otrzymać słuchawki FreeBuds 4 za 1 zł. Natomiast za 2.399 PLN w przedsprzedaży można kupić smartwatch w edycji z kopertą ceramiczną, do którego we zestawie dołączono słuchawki FreeBuds Lipstick za 1 zł.

Źródło: Huawei

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!