Alternatywa dla FinTechów, inteligentnych zakupów, Generative AI, HRtech i in.

Firma technologiczna o zasięgu globalnym planuje inwestycje w Polsce o ogromnej wartości. Mitgo wprowadza nowy program inwestycyjny o nazwie Publisher Investments, który oferuje dofinansowanie do 500 000 dolarów. Całkowity budżet programu wynosi 20 mln dolarów, ale w miarę napływu wniosków będzie sukcesywnie zwiększany. 

  • Monika Świetlińska
  • /
  • 18 września 2023

Inicjatywa wsparcia dla wydawców

Program skupia się na projektach z sektorów takich jak FinTech, smart shopping, GIG Economy, Generative AI, HRtech, MarTech, influencer i no-ads. Mitgo podkreśla, że chce w ten sposób wspierać rozwój polskiego rynku.

9(18) 2023 SECURITY MAGAZINE9(18) 2023 SECURITY MAGAZINEMonika Świetlińska

Publisher Investments to nowatorska propozycja finansowa, która ma potencjał zwiększyć inwestycje w Polsce. Program jest otwarty dla szerokiego grona wydawców, zarówno indywidualnych, jak i instytucjonalnych. 

− Dla każdego polskiego wydawcy, który ma odwagę marzyć o czymś większym, Mitgo Publisher Investments jest wiatrem pod skrzydła. W obecnej sytuacji gospodarczej ograniczenia finansowe mogą hamować rozwój innowacji. Nasz fundusz stara się wypełnić te luki, zapewniając wydawcom zasoby potrzebne do rozwoju ich potencjału. Dzięki elastycznym opcjom finansowania dostosowanym do indywidualnych potrzeb, w połączeniu ze wsparciem naszych strategicznych menedżerów, nie tylko zapewniamy kapitał; wspieramy zrównoważony wzrost, zamieniając wyzwania finansowe w kamienie milowe do sukcesu − wyjaśnia Mateusz Łukianiuk, Country Manager Mitgo w Polsce.

Jakie są kryteria naboru wniosków?

Kluczowym kryterium jest posiadanie własnej bazy odbiorców lub zdolność do jej pozyskiwania, a także generowanie działań sprzedażowych lub leadowych.

Wśród potencjalnych beneficjentów programu znajdują się m.in. platformy cashback, rozszerzenia przeglądarek, twórcy treści i influencerzy. Mitgo wymaga, by wnioskodawcy generowali 50% przychodów z modeli wynikowych i współpracowali z firmami marketingu afiliacyjnego, takimi jak Mitgo, Admitad czy Takeads.

Edukacja zdalna zwiększa dysproporcje w nauce?Edukacja zdalna zwiększa dysproporcje w nauce?Damian Jemioło

Polska odgrywa kluczową rolę w strategii programu Mitgo. Firma przewiduje, że co najmniej 10% wszystkich inwestycji zostanie przeznaczone na polskie projekty. Od czasu uruchomienia Publisher Investments w czerwcu, Mitgo otrzymało już ponad 100 aplikacji i aktywnie zaprasza polskich wydawców do składania propozycji projektów.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!