Disney+ już w Polsce. Czy pokona Netflix i HBO MAX?

Polacy mogą już korzystać z oferty Disney+. Platforma streamingowa właśnie ruszyła.

  • Mikołaj Frączak
  • /
  • 14 czerwca 2022

Disney+ oficjalnie w Polsce

Jeśli lubicie seriale choćby takie jak „The Mandalorian” to możecie oglądać je już legalnie. Platforma Disney+ pojawiła się 14 czerwca w naszym kraju, zgodnie z informacjami podawanymi na stronach internetowych. Disney+ jest domem oryginalnych produkcji oraz tysięcy odcinków seriali i filmów od Disneya, Pixara, Marvela, National Geographic, ze świata "Gwiezdnych Wojen", oraz tytułów od 20th Century Studios, FX czy Searchlight, występujących pod marką Star.

Disney+ w Polsce – ceny

Należąca do The Walt Disney Company platforma streamingowa DISNEY+ w Polsce zacznie działać 14 czerwca 2022 r. Cena subskrypcji wyniosła 28,99 zł miesięcznie lub 289,90 zł w przypadku opłaty rocznej. To bardzo atrakcyjna oferta na rynku, w porównaniu do konkurencji w postaci Netfliksa czy HBO Max. Jednak Disney+ na początek przygotował też promocję. Jeśli zarejestrowaliście się na stronie do 13 czerwca, to wkrótce otrzymacie z platformy maila o poważnym rabacie do wykorzystania. Dzięki niemu koszt roczny subskrypcji nie przekroczy 230 złotych, czyli 20 złotych miesięcznie. Z tej oferty można jednak skorzystać wyłącznie do 26 czerwca.

Pieniądze z BNP Paribas prosto na konto? Ta reklama to oszustwoPieniądze z BNP Paribas prosto na konto? Ta reklama to oszustwoMikołaj Frączak

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Dodatkowo Disney+ można otrzymać nawet za darmo. Wystarczy skorzystać z oferty łączonej w ramach usług operatorów telekomunikacyjnych.

Disney+ w Polsce – kwestie techniczne

Użytkownicy Disney+ będą mogli korzystać z najwyższej jakości serwisu, nawet na czterech urządzeniach jednocześnie. Przy wybranych tytułach będą mieć dostęp do funkcji IMAX Enhanced. Jednocześnie dostaną możliwość nieograniczonej liczby pobrań nawet na dziesięciu urządzeniach, a także będą mogli ustawić do siedmiu profili, w tym dostosowany specjalnie dla dzieci profil dziecięcy, który pozwala na dostęp do treści ograniczonych ze względu na wiek odbiorców. Platformę Disney+ można oglądać zarówno poprzez przeglądarkę, jak również poprzez aplikacje na Androida i Android TV oraz na iPhone, iPadzie czy Apple TV.

Disney+ w Polsce — oferta

Subskrybenci będą mieli dostęp do takich seriali jak "The Book of Boba Fett" i "The Mandalorian", wykreowanych przez producenta i scenarzystę Jona Favreau. Ponadto zobaczą "Moon Knight", serial produkcji Marvel Studios z Oscarem Isaakiem w roli Stevena Granta, spokojnego i ułożonego pracownika małego sklepu, nękanego przez wspomnienia z innego życia, a także nominowany do Nagrody Akademii film "Shang-Chi i legenda dziecięciu pierścieni" z Simu Liu i Awkwafiną.

Dodatkowo subskrybenci będą mogli spędzić czas przy wielu tytułach ze studia Disneya i Pixara, w tym nominowanej do Nagrody Akademii animacji "Luca" (Disney/Pixar) oraz uhonorowanych Nagrodą Akademii "Encanto" (Walt Disney Animation Studio) i "Cruelli" z Emmą Stone w roli kultowej Cruelli de Mon.W ramach ogólnorozrywkowych produkcji, w Disney+ będzie można zobaczyć takie tytuły jak "Simpsonowie" czy "Grey's Anatomy: Chirurdzy". Z kolei National Geographic przedstawi między innymi serial dokumentalny "The World According To Jeff Goldblum".

Źródło: własne, Disney+

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!