Galaxy Z Flip3 okazał się bardzo wytrzymały

Galaxy Z Flip3 wytrzymał 418 502 złożenia w trwającym ponad 142 godziny manualnym teście wytrzymałości.

  • Mikołaj Frączak
  • /
  • 20 czerwca 2022

Youtuber sprawdził Galaxy Z Flip3

Niezależny polski YouTuber Kuba Klawiter (Mrkeybrd) przeprowadził na YouTube wideotransmisję na żywo z testu wytrzymałości Galaxy Z Flip3. Relacja rozpoczęta 7-go czerwca o 18:30 CET trwała przez 143 godziny (5 dni, 22 godziny i 30 minut). W tym czasie Galaxy Z Flip3 został złożony 418 502 razy.

W trakcie testu sprawdzono również odporność Galaxy Z Flip3 na kurz. Przy 275 tysiącach złożeń, smartfon został pokryty warstwą kurzu a następnie złożony i rozłożony. Zawias Galaxy Z Flip3, zaprojektowany tak, by zapobiegać dostawaniu się drobinek kurzu do wnętrza urządzenia przetrwał i tę próbę.

Samsung zapewnia – to nie był test sponsorowany

Test nie był sponsorowany ani inicjowany przez Samsung, ani żadną inną firmę. Urządzenia z serii Galaxy Z przechodzą rygorystyczne testy wytrzymałości, według których smartfony wytrzymują 200 000 złożeń, co przekłada się na około 5 lat użytkowania, przy założeniu, że smartfon jest składany i rozkładany 100 razy dziennie.

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Atak phishingowy na klientów Santandera. Nie daj się nabrać na fałszywe nagrodyAtak phishingowy na klientów Santandera. Nie daj się nabrać na fałszywe nagrodyMikołaj Frączak

Galaxy Z Flip3 5G. Co o nim wiemy?

Galaxy Z Flip3 5G daje użytkownikom możliwość wyrażenia siebie za pomocą wyrazistego koloru, smukłego designu i funkcji klasy premium. To prawdziwie ekspresyjne urządzenie dostępne jest w czterech modnych barwach – beżu, zieleni, lawendzie i czerni – z nowymi, stylowymi akcesoriami w postaci etui z pierścieniem bądź paskiem, które ułatwiają trzymanie i składanie smartfonu.

Przeprojektowany ekran zewnętrzny Galaxy Z Flip3 5G jest teraz czterokrotnie większy, co pozwala odczytywać powiadomienia i wiadomości bez potrzeby rozkładania urządzenia. Za sprawą widżetów tego ekranu użytkownicy mogą bez trudu zerkać na swój harmonogram, sprawdzać prognozę pogody i śledzić liczbę wykonanych danego dnia kroków, mogą też dopasować tapetę ekranu zewnętrznego do koloru urządzenia, by cieszyć się spójnym designem.

Galaxy Z Flip3 5G oferuje ponadto najdoskonalsze opcje rejestrowania i udostępniania ważnych chwil. Aparat smartfonu wyposażono w kilka nowych funkcji, za sprawą których w trybie Flex użytkownicy mogą robić jeszcze piękniejsze selfie bez konieczności trzymania smartfonu w dłoni. Mogą również szybko zrobić zdjęcie, a nawet nagrać wideo, nie rozkładając urządzenia – wystarczy, że na ekranie zewnętrznym użyją funkcji szybkiego ujęcia, dwukrotnie wciskając przycisk zasilania Galaxy Z Flip3 5G. Także przewijanie treści jest teraz super płynne dzięki nowej, adaptacyjnej częstotliwości Super Smooth 120 Hz.

Na Galaxy Z Flip3 5G można w wygodny sposób oglądać vlogi na YouTube czy ulubiony serial. Za sprawą nowych, udoskonalonych głośników stereo oraz technologii dźwięku przestrzennego Dolby Atmos® urządzenie zapewnia wciągający dźwięk przestrzenny o niezwykłej czystości i głębi – niezależnie od odtwarzanych treści wideo lub audio. Nowy panel trybu Flex sprawia z kolei, że aplikacje lepiej się prezentują, a ich obsługa jest bardziej intuicyjna. Kiedy smartfon jest częściowo złożony, panel oferuje nowe sposoby wchodzenia w interakcje z urządzeniem – zapewnia bowiem wygodniejsze oglądanie, przenosząc obraz wideo na górną część ekranu, a kontrolę ustawień – takich jak jasność czy głośność – na jego dolną połowę.

Źródło: Samsung

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!