II Międzynarodowe Targi POLSECURE dla służb mundurowych już 25 kwietnia!

Podczas wydarzenia swoją ofertę dla służb mundurowych zaprezentuje 145 wystawców z  Belgii, Czech, Francji, Izraela, Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski. A "Security Magazine" jest patronem medialnym tego wydarzenia.

  • Monika Świetlińska
  • /
  • 24 kwietnia 2023

Wśród zwiedzających pojawią się delegacje służb i instytucji reprezentujące, m.in.  Rumunię, Niemcy – Bundeskriminalamt, Bułgarię, Słowenię, Łotwę, Gruzję, Estonię, Węgry, Wielką Brytanię, Koreę Południową, Chorwację, Europol, Czechy, Maltę, Izrael, Litwę, Rwandę, Frontex, Włochy — Italian State Police oraz Ukrainę. 

Targi będą doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą firm specjalizujących się w produkcji wyposażenia specjalnego, środków ochrony osobistej, sprzętu ratowniczego, oprogramowania służącego łączności, dowodzeniu czy kontroli, ale także do wymiany doświadczeń i rozmów o rzeczywistych potrzebach służb mundurowych odpowiedzialnych za bezpieczeństwo publiczne.

Merytorycznym uzupełnieniem wystawy będą międzynarodowe konferencja organizowane przez KG Policji oraz KG Straży Granicznej. Targom towarzyszyć będą także pokazy dynamiczne organizowane przez Partnerów Wydarzenia i wystawców targów.

Więcej informacji  o POLSECURE na stronie polsecure.targikielce.pl

Wstęp dla przedstawicieli służb mundurowych jest bezpłatny po zarejestrowaniu się z użyciem kodu POL2304. Rejestracja online możliwa jeszcze dziś do godz. 15.00 lub jutro na miejscu.

Do zobaczenia na targach POLSECURE od 25 do 27 kwietnia w Targach Kielce.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!