Najbardziej innowacyjny smartfon z serii Galaxy S. Przegląd funkcji aparatu

Najnowsza seria smartfonów Galaxy S23. Zpbacz, jak doskonałej jakości zdjęcia oferują najnowsze smartfony marki Samsung. Dodatkowo, co interesujące, obudowa tych ultranowoczesnych urządzeń mobilnych została wykonana z tworzywa pochodzącego z recyklingu. Właśnie taki jest najnowszy smartfon Samsung Galaxy S23 Ultra.

  • Anna Petynia-Kawa
  • /
  • 15 lutego 2023

Trzy nowe smartfony od Samsung dla miłośników technologii

Na początku lutego Samsung zaprezentował najnowsze modele swoich flagowych smartfonów: Galaxy S23 Ultra, Galaxy S23+ i Galaxy S23. Firma ta od lat ściga się z konkurencją w technologicznym wyścigu, pokazując coraz to nowocześniejsze rozwiązania. Tym razem Samsung zaprezentował najnowocześniejszy aparat w smartfonie, który wykorzystuje sztuczną inteligencję (AI). Dzięki niej można uchwycić naprawdę niespotykanie piękne nocne ujęcia. 

Jest oczekiwana aktualizacja na flagowce SamsungaJest oczekiwana aktualizacja na flagowce SamsungaAnna Malinowska

Innowacyjny aparat fotograficzny w Samsung S23

Aparat w modelu Galaxy S23 Ultra powstał z myślą o osobach, które kochają fotografię wykonywaną smartfonami. Dzięki niemu dostępne są większe możliwości wykonywania zdjęć fotografii nocnej jak i dziennej. Aparat doskonale dopasowuje się do różnych warunków oświetleniowych. Został zaprojektowany w taki sposób, by zdjęcia które wykonuje były niezwykle precyzyjne i było na nich widać najdrobniejsze szczegóły. Wszystko dzięki wykorzystaniu ulepszonego sensora Adaptive Pixel 200MP.

Ponadto znacznie ulepszono aparat do selfie, idąc z duchem czasu. Wszystkie trzy wersje najnowszego smartfona wyposażono w szybki autofokus i aparat do selfie Galaxy Super HD. Zapewnia on skokową zmianę z 30 klatek na sekundę do 60 klatek na sekundę. Efekt?  Ostrzejsze zdjęcia i filmy, które nagrywany przednim aparatem. 

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Ranking modeli smartfonów 2021. Które telefony są najpopularniejsze wśród Polaków?Ranking modeli smartfonów 2021. Które telefony są najpopularniejsze wśród Polaków?Michał Górecki

Jakie ulepszenia aparatu zastosowano w modelach Galaxy S23 jeszcze? 

  • Filmy, które są rejestrowane z pomocą smartfona wyglądają bardziej kinowo dzięki nagrywaniu video 8K pod szerszym kątem, przy 30 klatkach na sekundę. 
  • Zastosowano w smartfonie nową funkcję nagrywania dźwięku 360 stopni w słuchawkach Galaxy Buds2 Pro, co pozwala tworzyć wielowymiarowy efekt dźwiękowy. 
  • Zaawansowana sztuczna inteligencja analizuje szczegóły, które uchwyci kadr, co pozwala zdjęciom oddać także dynamiczne cechy danej osoby, rysy twarzy, oczy, włosy. 
  • Podwójny optyczny stabilizator obrazu pomaga zachować ostrość obrazów, które w normalnej sytuacji byłyby rozmyte. 

To nie wszystko, ponieważ te smartfony zostały wprost stworzone z myślą o osobach, które lubią grać w gry online. Warto przyjrzeć się możliwościom, które oferuje Samsung.  

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!