Tak wygląda pierwszy gamingowy laptop od LG

Firma LG Electronics zaprezentowała swój pierwszy laptop do gier (model 17G90QTM), rozszerzając tym samym linię UltraGearTM.

  • Mikołaj Frączak
  • /
  • 24 grudnia 2021

Laptop został już wyróżniony nagrodą CES 2022 Innovation Award. Jak zapewnia LG laptop o potężnej wydajności i eleganckiej konstrukcji zapewnia doskonałe wrażenia w grach i swobodę korzystania z niego w dowolnym miejscu i czasie.

Laptop gamingowy od LG — specyfikacja

Przenośna platforma do gier firmy LG jest wyposażona w procesor Intel Tiger Lake H 11. generacji, kartę graficzną NVIDIA GeForcerTM RTX 3080 Max-Q, dwukanałową pamięć i ultraszybki podwójny dysk SSD. Dzięki specyfikacji z najwyższej półki i 17-calowemu ekranowi IPS z czasem reakcji 1 milisekundy i częstotliwością odświeżania 300 Hz, laptop do gier LG UltraGear zapewnia wciągającą, płynną rozgrywkę nawet w najbardziej wymagających graficznie grach. Ponadto, system chłodzenia LG z komorą parową utrzymuje odpowiednie temperatury w laptopie, nawet gdy jest on eksploatowany do granic możliwości.

Laptop gamingowy od LG – wymiary i konstrukcja

Dzieląc DNA z lekkimi laptopami LG gram, 17G90Q ma opływową, bardzo poręczną konstrukcję. Nowy, smukły laptop oferuje duży ekran i imponujący akumulator o pojemności 93 Wh, zachowując przy tym smukłość poniżej 21,4 milimetra i wagę poniżej 2,7 kilograma. Laptop do gier LG UltraGear jest wyposażony w aluminiową obudowę, która zapewnia styl i trwałość, a skrzydlata plakietka UltraGear na jego zewnętrznej stronie wyraźnie informuje o mocy i jakości, z których znana jest marka LG.

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Idealny laptop do pracy: te cechy powinien spełniaćIdealny laptop do pracy: te cechy powinien spełniaćAnna Malinowska

Laptop gamingowy od LG – wydajność i pełna personalizacja

Model 17G90Q optymalizuje wrażenia w grach dzięki oprogramowaniu do gier firmy LG — LG UltraGear Studio, które pozwala użytkownikom dostosować opcje związane z grami i śledzić w czasie rzeczywistym różne dane dotyczące wydajności — w tym taktowanie procesora, TDP i taktowanie układu graficznego oraz szybkość udostępniania pamięci. W celu uzyskania całkowicie wyjątkowej konfiguracji użytkownicy mogą wybrać i zastosować inny kolor do każdego klawisza klawiatury RGB.

Laptop gamingowy od LG – doskonały, realistyczny dźwięk

Oprócz dowolnej personalizacji, szybkości i doskonałej jakości obrazu, laptop do gier LG UltraGear zapewnia realistyczny, trójwymiarowy dźwięk dzięki wbudowanemu systemowi głośników dwukanałowych. Dzięki obsłudze technologii DTS:X Ultra głośniki precyzyjnie oddają kierunkowość i lokalizację dźwięków w środowisku gry, pomagając graczom łatwiej odnaleźć kolegów z drużyny i wytropić wrogów. Co więcej, w 17G90Q znajduje się Intel Killer Wireless, który pomaga zagwarantować szybkie i stabilne połączenie sieciowe dostarczające najlepsze doświadczenia z gier online.

Laptop gamingowy od LG – kiedy w Polsce?

Pierwszy laptop do gier firmy LG będzie początkowo dostępny w Stanach Zjednoczonych i Korei Południowej w pierwszym kwartale 2022 roku, a na kolejnych rynkach pojawi się w późniejszym terminie.

LG na CES 2022

Gamingowy laptop, to nie jedyny news od LG przygotowany na targi w Las Vegas. Dużą uwagę przyciąga obracający się, zakrzywiony 55-calowy telewizor OLED przymocowany do rozkładanego fotela. Koncepcyjny model fotela pod nazwą „Media Chair” na razie jest tylko w planach LG, ale i tak futurystyczny wygląd pomysłu koreańskiego koncernu rozbudzą wyobraźnię.

Źródło: LG

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!