Jak czytać najnowsze wydanie "Security Magazine"?

Po dwóch latach z formatu PDF magazyn "Security Magazine" przekształcił się w serwis z dostępem do unikalnych, eksperckich treści. Serwis cały czas ewoluuje. Dodawane są nowe funkcjonalności. Chcemy pokazać Ci, jak nadal bezpłatnie możesz korzystać z rzetelnych, wyselekcjonowanych i jakościowych treści dotyczących tematów: bezpieczeństwa IT, technologii i AI.

  • Monika Świetlińska
  • /
  • 6 maja 2024

Nowa jakość

"Nowe (prawie) wszystko. Logo, kolorystyka, format prezentowania wiedzy ekspertów, większe możliwości wizerunkowe i marketingowo-sprzedażowe dla firm, które z nami współpracują. Co to oznacza dla Ciebie? Jeśli jesteś czytelnikiem — jeszcze szybszy i łatwiejszy dostęp do bezpłatnej wiedzy z zakresu cyberbezpieczeństwa. Jeśli jesteś ekspertem lub firmą z usługami, produktami, rozwiązaniami cybersecurity — jeszcze więcej nowych narzędzi do budowania solidnego, unikalnego, rzetelnego contentu, który będzie definiował Twoją pozycję na rynku. A to nie wszystko..." — napisała redakcja "Security Magazine" w 24 wydaniu, ale pierwszym w nowej formule.

W każdym miesiącu zamiast PDF pojawiają się artykuły kolejnych wydań — dostępnych docelowo dla użytkowników zarejestrowanych — w tym momencie czytać je mogą wszyscy. To wyselekcjonowane, sprawdzone, unikalne, rzetelne treści zarówno ekspertów z całej Polski, jak i redaktorów "Security Magazine". Ale, oczywiście, nie trzeba czekać na aktualności przez cały miesiąc. Bo każdego dnia pojawiają się w serwisie mniejsze, aczkolwiek mówiące o tematach "tu i teraz" — tak zwane cybernewsy, znajdują się też porady i ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa.

Dużym powodzeniem cieszy się cykl "Security Startup", który jest kontynuowany w nowej odsłonie, pojawił się także cykl "CyberMarka", pokazujący, jak firma czy niezależny ekspert mogą budować swoją markę w branży.

Jak zawsze — redakcja zachęca do współpracy ekspertów, którzy są z nią od samego początku — przez te ponad dwa lata, jak i tych, którzy do tej pory czytali miesięcznik, a zauważyli, że jest duży potencjał w takiej współpracy.

Jak czytać eksperckie i unikalne treści w "Security Magazine"?

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

1. Kliknij w "Zarejestruj się" w prawym górnym rogu strony na www.securitymagazine.pl2. Wpisz swój adres mailowy, hasło i powtórz hasło3. Kliknij w przycisk "Zarejestruj się" — konto zostanie aktywowane4. Zaloguj się i korzystaj ze wszystkich treści, w tym najnowszego i poprzednich wydań. 5. Przy logowaniu możesz również skorzystać z popularnych serwisów, jeżeli masz w nich konto tj. Facebook, Google.

Buduj silną markę swojej firmy

Współpracując z "Security Magazine", zyskujesz wyjątkowe miejsce do prezentacji swoich rozwiązań, inicjatyw, usług, produktów z zakresu cyberbezpieczeństwa przed zaangażowanymi czytelnikami i Twoimi potencjalnymi klientami. Piszemy również o AI i technologiach IT.

"Magazyn oferuje unikalne możliwości budowania autorytetu i uznania w branży, umożliwiając ekspertom dzielenie się wiedzą i doświadczeniem. Stawiamy na jakość i rzetelność przekazu, dlatego jesteśmy cenionym źródłem informacji" — podkreśliła redakcja.

Chcesz podzielić się informacjami z Twoimi potencjalnymi klientami — czytelnikami "Security Magazine"? 

Napisz: [email protected]

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!