Nokia prezentuje nowe smartfony. G21 i G11 wytrzymają trzy dni bez ładowania

W lutym Nokia zaprezentowała dwa nowe modele z serii G. Są to G11 oraz G21. Oba smartfony cechuje bardzo długi, bo aż trzydniowy czas pracy na jednym ładowaniu baterii. To, a także inne atuty zaprezentowanych urządzeń, ma dać im mocną pozycję na rynku.

  • Mikołaj Frączak
  • /
  • 15 lutego 2022

Potężna moc baterii

Zaprezentowane smartfony nawiązują do dziedzictwa Nokia. Marka od początku była kojarzona z urządzeniami o bardzo wysokiej wytrzymałości. Dzięki nawiązaniu do przeszłości i nowoczesnym rozwiązaniom, producent stworzył smartfony, które sprawią, że czas pracy baterii przestanie być zmartwieniem konsumentów. Nokia G21 i G11 mogą pracować przez trzy dni bez konieczności ładowania.

Co więcej, w specjalnie przygotowanym i dostosowywanym do potrzeb użytkownika trybie „Super Battery Saver” ten czas może się wydłużyć. Zaprezentowane urządzenia Nokia pozwalają na włączenie tej funkcji przy 20% baterii, zamiast czekać, aż spadnie do 10 proc, jak w standardowym rozwiązaniu Androida. Gdy jednak kiedyś nadejdzie moment, w którym trzeba będzie podłączyć telefon do prądu, szybkie ładowanie 18W sprawi, że konsument nie będzie musiał długo czekać na ponowne rozpoczęcie pracy.

Nowoczesna ochrona danych

Zarówno Nokia G11, jaki i Nokia G21 są wyposażone w system zapewniający comiesięczne aktualizacje zabezpieczeń. Tak, aby jak najdłużej i najskuteczniej chronić dane użytkowników. Ta oferta jest jedną z najsolidniejszych na rynku, dzięki czemu smartfony wyraźnie górują nad konkurencją w kwestii bezpieczeństwa danych. Ponadto oba urządzenia są dostosowane do systemu Android 12, więc najnowsze rozwiązania są na wyciągnięcie ręki. Od nowych funkcji po zoptymalizowaną wydajność.

Wyciekły w Twojej firmie dane osobowe

możemy Ci pomóc w analizie i zgłoszeniu do UODO

Samsung prezentuje serię tabletów Galaxy Tab S8. Wśród nich rewelacyjny Galaxy Tab S8 UltraSamsung prezentuje serię tabletów Galaxy Tab S8. Wśród nich rewelacyjny Galaxy Tab S8 UltraMichał Górecki

Fotografie, które zapierają dech

Oba telefony mogą pochwalić się też bardzo dużym potencjałem fotograficznym. Zapewniają najlepsze zdjęcia zarówno w nocy, jak i w dzień. Nokia G11 sprawi, że użytkownik będzie w stanie uchwycić każdą chwilę z oszałamiającymi szczegółami. To za sprawą potrójnego tylnego aparatu. Co więcej, dzięki technologii AI wszystko, od portretów rodzinnych po spontaniczne selfie, będzie wyglądać świetnie i to niezależnie od warunków. Dodatkowo AI Super Resolution zastosowany w Nokii G11 podnosi jakość zoomu i pozwala uzyskać uderzające rezultaty.

Nokia G21 również została wyposażona w aparat z trzema obiektywami. W przypadku tego modelu każdy z nich ma 50MP, co pozwoli na tworzenie profesjonalnie wyglądających fotografii. System oparty na sztucznej inteligencji zapewni odpowiednią ilość światła i wyrazistość każdemu zdjęciu. Zastosowane rozwiązania sprawią, że każdy użytkownik będzie mógł uwieczniać wyjątkowe momenty w najwyższej jakości.

Nordycka trwałość i ekologiczna elegancja

Smartfony prezentują zupełnie nowy, elegancki design, który wyróżnia je spośród innych modeli. Zaprezentowane modele są cieńsze i bardziej ergonomiczne, wykonane z bardzo wytrzymałego poliwęglanu.

Przy tworzeniu obu smartfonów zdecydowano się na nowy, świeży wygląd połączony z rewolucyjnymi funkcjami i systemem zapewniającym adaptację do zmieniających się technologii. Jednak przede wszystkim postawiono na trwałość i nordycką doskonałość, jakiej można oczekiwać od telefonu Nokia.

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami za zakresu bezpieczeństwa, zapraszamy do naszego serwisu ponownie!
Jeżeli podobał Ci się artykuł podziel się z innymi udostępniając go w mediach społecznościowych.

Potrzebujesz wsparcia lub szukasz rozwiązań w zakresie zagadnienia, o którym mowa w artykule?

Najnowsze tematy

WSPÓŁPRACA

Blogi tematyczne

Prawo konsumenckie 2021
Blog prawa e-commerce
Prawo konsumenckie
Security Magazine
Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
Kliknij aby wrócić do strony głównej

Newsletter

Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!