PATRONAT: Advanced Threat Summit 2023

Już od dekady, co roku AT Summit gromadzi kilkusetosobowe i fachowe grono przedstawicieli przedsiębiorstw, banków oraz instytucji finansowych i publicznych z całego świata. To będzie prawdziwy festiwal cyberbezpieczeństwa! Dołącz, aby poznać najnowsze trendy oraz nawiązać wartościowe kontakty! 

 • Monika Świetlińska
 • /
 • 6 listopada 2023

Zapraszamy do udziału w wyjątkowym wydarzeniu -  10. Jubileuszowej Edycji Konferencji Advanced Threat Summit — najważniejszej konferencji cybersecurity w Polsce! Spotykamy się 22 i 23 listopada w Warszawie lub online, 24 listopada online.

Jubileuszowej edycji towarzyszy Konkurs Advanced Threat Summit. W ramach konkursu nagrodzimy m.in. najlepsze organizacje oraz projekty z obszaru cyberbezpieczeństwa w Polsce.

Podczas wydarzenia omówimy wspólnie aktualne wyzwania w dziedzinie cyberbezpieczeństwa w Polsce. W tym roku skupimy się na konsekwencjach rozprzestrzeniania się cyberbezpieczeństwa poza jej tradycyjnym obszarem. Cyberbezpieczeństwo stało się mainstreamowym zagadnieniem, dotykającym praktycznie każdej działalności biznesowej i prywatnej.

Advanced Threat Summit to niezmiennie wyjątkowi goście specjalni  oraz reprezentacja znakomitych ekspertów! To właśnie dzięki nim AT Summit jest najlepszym miejscem do wymiany doświadczeń i dobrych praktyk! 

  • O wpływie współczesnej sztucznej inteligencji i uczenia maszynowego na kwestie bezpieczeństwa IT opowie Gynvael Coldwind z HexArcana Cybersecurity 
  • W tajniki w różnych wymiarów cyberwojny wprowadzą nas: Tamara Hendriksen oraz Jort Kollerie z  Orange Cyberdefense
   • Richard Stiennon z IT-Harvest zaprezentuje globalny rynku dostawców cyberbezpieczeństwa
    • O zastosowaniu Secure Software Development Lifecycle – DevSecOps opowie Marcin Schubert z Santander Bank Polska

      Poznaj ekspertów AT Summit i sprawdź pełną agendę.

      Dzięki udziałowi w AT Summit otrzymacie 19 punktów CPE.

      Rezerwujcie bilety już dziś! Jesteśmy patronem wydarzenia dlatego do 10 listopada z kodem promocyjnym „SecurityMagazyn10” otrzymacie 10% rabatu! 

      Szczegóły na stronie wydarzenia.

      Najnowsze tematy

      WSPÓŁPRACA

      Blogi tematyczne

      Prawo konsumenckie 2021
      Blog prawa e-commerce
      Prawo konsumenckie
      Security Magazine
      Poradnik: wszystko o zgodzie RODO i obowiązkach informacyjnych RODO
      Kliknij aby wrócić do strony głównej

      Newsletter

      Bądźmy w kontakcie! Zapisz się na newsletter, a raz na jakiś czas wyślemy Ci powiadomienie o najważniejszych artykułach. Dla subskrybentów newslettera przygotowujemy specjalne wydarzenia np. webinaria. Nie pożałujesz!